Soutěže a výhry

Rubrika: Jen tak

chanceSoutěže mám velice ráda. Snažím se soutěžit na různých stránkách PC. S výhrama už je to horší. Občas se zadaří nějaká maličkost.

Nějakou velikou výhru jako je třeba nějaký spotřebič nebo peníze jsem v životě nevyhrála, ale občas se stalo že jsem vyhrála nějakou vstupenku. Před vánocemi jsem vyhrála nástěnný kalendář a v únoru valentinskou soutěž- sadu Pantene. Ale myslím, že člověku soutěžení pomáhá hlavně bystřit si mysl. Musí přemýšlet nad věcmi, které by normálně jen tak přešel a nebo si je musí vyhledat a to není na škodu. Dozví se spoustu nových věcí a je tak trochu v obraze. Jinak jak se psalo v diskuzi o výhrách na plese, můj zeť byl letos na několika plesech – takových těch vesnických a pokaždé donesl buď zajíčka, kachničku nebo kus srny a dokonce jednu hlavní cenu – divočáka.

Tento příspěvek byl zařazen do soutěže Pojďte si povídat … v dubnu 2011. Stačí se zapojit do diskuse Soutěžíme – kdo nehraje, nevyhraje nebo do 8. 4. 2011 poslat svůj článek do redakce.

Napsal/a: Oliik

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

  • Jééé, vyhrát masíčko na plese, já bych asi u toho divočáka seděla 14 dní, než bych ho spořádala 🙂

    No taky by mě zajímaly ty výherní stránky 🙂

  • bamiska

    ko21 a nepodělila by jsi se se stránkama kde jsi měla takový úspěch 😀

  • Taky moc ráda soutěžím (ale jen o věci o které mám zájem), a mám docela úspěch: mikrovlnka, foták, rychlovarka, ipod, knížky, hračky pro děti, kosmetika…. Ale je fakt, že u toho strávím tak 1 hodinu denně, abych něco vyhrála. A jelikož jsem na mateřské, ráda čtu a penízek není zrovna na vyhazování, tak jsem za ty výhry ráda. Par tisíc už jsem ušetřila 🙂

  • Králíček4

    To má velké štěstí,masíčko se hodí vždy.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist