Popeláři

Rubrika: Jen tak

505867_playing_in_the_dirt_2_76Nevím čím to je, ale co znám dětí a všechny milují popeláře…!!!
Když jsem ještě žádné neměla, tak jsem jezdila hodně k sestře… ta v té době měla malou Anetku, a nevím čím to bylo, ale přijela jsem vždycky, když měli přijet popeláři?!!

To ji ségra vždycky musela vysadit do okna a držet dokud neodjeli – jak já se styděla..? zalezla jsem, aby mě neviděli!!

A teď, moje vlastní dítko je miluje taky, a vždy když maj přijet, je netrpělivě vyhlížíme – buď z okna, nebo i u dvířek..:o))

Když jezdím s holkama k babičce, vždycky máme čas, a tak vyrazíme na místní pískoviště.. – co doma v paneláku?!!
Byli tam 2 kluci, s hračkama a Káťa se k nim přidala…
objevila popelářské auto a o tu informaci se se mnou podělila – ten klučina k ní přišel a začal si s ní hrát – zná přeci popeláře a chudák ten druhý „zůstal na ocet“!!

Máte taky rádi popeláře?

A kdo z vás jím chtěl být jako malý? (já ne, já chtěla být zdravotní sestrou – nejsem jí – a zatím mě to nemrzí :o)) )

Napsal/a: Mates

Toto taky stojí za přečtení!

Půjčku vyřídíte pomocí textové zprávy na mobilním telefonu

SMS půjčka je jeden z finančních produktů, který vám dokáže vyřešit nepříjemnou situaci s financemi. Pokud máte nečekané finanční

Čtu dál →

Zařizujete svým dětem společný pokoj? Poradíme vám, jak na to

Pro rodiče je často náročným úkolem zařídit pokoj pro jednu svou ratolest. Zvážit všechny jeho potřeby, které musí s

Čtu dál →
muzikál Mauglí na Mall.tv

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • Musím říct, že my jsme prozatím nedospěli k tomu,aby si náš Ondrášek popeláře oblíbil…:-))Zatím z nich má velký respekt /strach jsme už odbourali tím,že máváme na každé popelářské auto,které potkáme a jednou nám zamával i pan popelář – Ondrášek byl štěstím bez sebe ..:-))/.Jinak prodebatováváme každou popelnici,kterou potkáme,stále dokola musím povídat o tom,jak si pro „bordel“ přijede velké auto…:-)).Co se týče mávání,může se jím pochlubit každý autobus námi potkaný…:o))

  • Náš Martínek je jimi také uchvácen a říká, že bude popelářem…já jen doufám, že to dopracuje trochu dál :o) Popeláři u nás jezdí ve středu, většinou když jsme ještě v pyžamech. To vždy malej (teda v létě) vyběhne k bráně a bravurně na ně mává, salutuje…

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist