Plaváček

V Jen tak

1206478_swimming__1Ahoj včera jsem psala o svém starším synovi a jeho sportovním vyžití,ale nesmím taky zapomenout na dceru.Jsou jí teprve dva roky,ale už má také své zkušenosti.Když jí bylo 5 měsíců začali jsme chodit do místního klubu Plaváček…Myslím,že každá máma pozná,jestli se jejímu miminku ta či ona činnost líbí nebo ne.Já jsem přesvědčená,že i když Zuzka občas křičela moc se jí to líbilo.Učily jsme se plavat,potápět a také jsme se saunovali.Učily jsme se ve vodě různým hrám a dodnes si je Zuzka pamatuje.Různé básničky si opakujeme jenom doma ve vaně,vždy se u toho moc nasmějeme.Chodili jsme tam asi 1 rok a moc mě mrzí,že nemůžeme pokračovat.Musím taky vzpomenout na všechny instruktorky,které byly moc fajn a věnovali se nám i po plavání a učily nás např.masírovat své děti a předávaly jsme si různé zkušenosti.Ještě nevím jakým směrem,co se týče sportu se bude naše malá vyvíjet,ale určitě Plaváček byl skvělím prvním krokem.

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Projekt pes (ten můj)

PES! Zrovna v naší rodině bylo toto téma za poslední rok skoro na denním pořádku. Máme dvě malé holčičky, které si již

Čtu dál →

Nej hračka – LEGO ve všech podobách

Děti „nutně potřebují“ hodně věcí, pro nás dospělé někdy nepodstatných. Hračkou může být nádobí a pomůcky v kuchyni, lahvičky od

Čtu dál →

Nejlepší hračka

Pokud bych měla vybrat nejoblíbenější hračku ze svého dětství, měla bych problém. Nemůžu se tedy divit, že i naše

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

 • Pře 4 lety byl trend „dětem se nesmí dostat voda do uší“!!!

  Ale musím přiznat že to u nás neplatilo – Káťa miluje vodu a už jako malá si tam schválně natáčela do ní i ucho – proč taky né – vždyť i v břichu byla celá i s uchem ve vodě?!!

  Chodila jsem s ní na plavání, bohužel jen na 10 lekcí, pak došly finance – kurz a jízda autem… mrzí mě to je to stále vodouch…..

  Teď máme Elišku, ta bohužel nebyla ani na těch 10 kurzech, šte mě to, protože je to vodouch ještě větší než Káťa, ale kam bych dala Káťu když bych s Eli plavčila, tetu na hlídání tam nemají a kurzy jsou volné jen dopoledne – to i manžel i babočky i dědové jsou v práci!!!!

  Tak plavčíme doma….. těším se a zároveň i bojím až bude voda v rybníku teplá – na vesnici koupaliště není, tak rybník musí stačit, ale co ty množící se v této době silice – za nás to nebylo nebo se o tom nemluvilo, ale teď?!!

  Pořídit bazén, máme ten levnější bez filtrace, za 3 dny se musí měnit voda, té taky nemáme tolik …….

  JAk na to? Sbalit saky paky a vyrazit na koupaliště autobusem?

  Co mi zbude!!! Vždyť vodu milujem všichni tři – manžel jen v té době co mi nadbíhal… to byl vodouch – teď ani náhodou – voda – leda, když u ní bude zdroj“pívo“.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

TOPlist