Plaváček

V Jen tak

1206478_swimming__1Ahoj včera jsem psala o svém starším synovi a jeho sportovním vyžití,ale nesmím taky zapomenout na dceru.Jsou jí teprve dva roky,ale už má také své zkušenosti.Když jí bylo 5 měsíců začali jsme chodit do místního klubu Plaváček…Myslím,že každá máma pozná,jestli se jejímu miminku ta či ona činnost líbí nebo ne.Já jsem přesvědčená,že i když Zuzka občas křičela moc se jí to líbilo.Učily jsme se plavat,potápět a také jsme se saunovali.Učily jsme se ve vodě různým hrám a dodnes si je Zuzka pamatuje.Různé básničky si opakujeme jenom doma ve vaně,vždy se u toho moc nasmějeme.Chodili jsme tam asi 1 rok a moc mě mrzí,že nemůžeme pokračovat.Musím taky vzpomenout na všechny instruktorky,které byly moc fajn a věnovali se nám i po plavání a učily nás např.masírovat své děti a předávaly jsme si různé zkušenosti.Ještě nevím jakým směrem,co se týče sportu se bude naše malá vyvíjet,ale určitě Plaváček byl skvělím prvním krokem.

Napsal/a: psina

Toto taky stojí za přečtení!

Jak dětem připravit pohodový nástup do školky

Už to mají za pár, bojíte se, jak to bude probíhat? Rádi byste jim první dny ve školce co

Čtu dál →

Soutěž: Disney Zlatá klasika

Mám pro vás další tipy na knížky pro děti, které možná budete chtít přibalit ještě na cesty. Jako obvykle

Čtu dál →

Je to mamánek aneb separační úzkost pod lupou

Většina lidí se stále pozastavuje nad tím, když dítě chce být s maminkou, protestuje při jejím odchodu, odmítá péči cizí

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

 • Pře 4 lety byl trend „dětem se nesmí dostat voda do uší“!!!

  Ale musím přiznat že to u nás neplatilo – Káťa miluje vodu a už jako malá si tam schválně natáčela do ní i ucho – proč taky né – vždyť i v břichu byla celá i s uchem ve vodě?!!

  Chodila jsem s ní na plavání, bohužel jen na 10 lekcí, pak došly finance – kurz a jízda autem… mrzí mě to je to stále vodouch…..

  Teď máme Elišku, ta bohužel nebyla ani na těch 10 kurzech, šte mě to, protože je to vodouch ještě větší než Káťa, ale kam bych dala Káťu když bych s Eli plavčila, tetu na hlídání tam nemají a kurzy jsou volné jen dopoledne – to i manžel i babočky i dědové jsou v práci!!!!

  Tak plavčíme doma….. těším se a zároveň i bojím až bude voda v rybníku teplá – na vesnici koupaliště není, tak rybník musí stačit, ale co ty množící se v této době silice – za nás to nebylo nebo se o tom nemluvilo, ale teď?!!

  Pořídit bazén, máme ten levnější bez filtrace, za 3 dny se musí měnit voda, té taky nemáme tolik …….

  JAk na to? Sbalit saky paky a vyrazit na koupaliště autobusem?

  Co mi zbude!!! Vždyť vodu milujem všichni tři – manžel jen v té době co mi nadbíhal… to byl vodouch – teď ani náhodou – voda – leda, když u ní bude zdroj“pívo“.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

TOPlist