O trapasech

Rubrika: Jen tak

220997_i_myselfDnes Vás chci trošku rozesmát, chci psát o trapasech. Trapas, který právě prožíváte je „příšernost“. Se slovem trapas se mi vybavují slova jako propadnout se do země, být někde úplně jinde, případně být neviditelný, zahrabat se 100 metrů pod zem…

Dnes Vás chci trošku rozesmát, chci psát o trapasech. Trapas, který právě prožíváte je „příšernost“. Se slovem trapas se mi vybavují slova jako propadnout se do země, být někde úplně jinde, případně být neviditelný, zahrabat se 100 metrů pod zem…všechna tato slova myslím vystihují trapas velice přesně:) Většina lidí se jim ráda zasměje, jen se nesmí týkat přímo jich…Jistě souhlasím, také se mi to stává a také já se chci propadnout:), ale přiznám se, že bezprostředně po tomto „prožitku“ (dá-li se to takto vůbec napsat:), už se vidím, jak sice schovávám tvář do dlaní, ale líčím přitom můj trapas ostatním a ještě „pikantně“ zdůrazním trapnost situace:)

Něco o mně: V práci se ke mně přitočil klient a aby nerušil ostatní, polohlasem vyslovil otázku. Aspoň to jsem pochopila, neboť přiznávám, bylo pozdě odpoledne, dusno a já byla v tu chvíli duchem nepřítomná…Dle tónu jeho hlasu a tázavého pohledu, jsem pochopila alespoň to, že naléhavě vyčkává na odpověď… V hlavě mi běželo: „Vzpamatuj se, něco chce vědět, soustřeď se..co to říkal?“.. Vteřiny ticha ubíhaly, vidím znovu ten tázavý pohled, vůbec nechápu, proč jsem prostě nepožádala, aby otázku zopakoval..a já dolovala v podvědomí..vzpomínám si, věta začínala slovy: „Promiňte, prosím..“ už vím – domyslela jsem si! To je jasné! Chce si odněkud zavolat!:) Následoval můj úsměv a slova: „Samozřejmě, ale možné to je, bohužel, pouze tady a ukázala jsem k mému stolu majíce přitom na mysli, že ostatní kanceláře jsou obsazené. Klient ještě stále vyčkával…Pochopila jsem! Můj stůl je poměrně velký, na telefon by klient sotva dosáhnul i pobídnu ho tedy větou:“Klidně ten stůl obejděte a posaďte se k tomu“. Klient už trošku rezignovaně pronesl „Ale já bych raději na ten záchod“… v tu chvíli mi všechno doklaplo:( :(:) a úplně jsem v hlavě slyšela, jak jeho věta zněla:“Promiňte, prosím, ale dalo by se tu někde odskočit na toaletu?“

No, jo..no:)

Rychle ještě musím napsat o nějakém trapasu někoho jiného:)..

Kamarádčin tatínek se rozhodl před léty zajít do obchodu a vybrat oblek. Jeho manželka se samozřejmě:) nabídla, že poradí…to neměla dělat…do obchodu vešli tedy spolu. Velmi milá prodavačka po půlhodině zkoušení, zřejmě, aby zákaznici potěšila, pronesla větu na adresu jejího manžela stojícího u zrcadla: “Vašemu synovi sluší vážně všechny!“…:) 🙂 Chci jen podotknout, že mezi kamarádčinými rodiči není téměř žádný věkový rozdíl…jen tatínek možná vypadal vždycky mladší a maminka – už od školy – starší…Tak doufám, že tohle se mi vážně nestane:):):)

Nezlobte se, ještě mi to nedá: Moje bývalá kolegyňka, už když ještě chodívala do školy, se snažila, aby jí to slušelo a ráda nosívala lodičky..jednou se tak vracela ze školy vlakem domů …a při vystupování se jí kramflek lodičky zapíchnul při vystupování do schůdku ve vlaku..noha v botě pevně držela, bota zase pevně držela ve schůdku, ale kamarádka přepadla dopředu..i začala sebou zmítat, aby se ji podařilo vyprostit:)…měla krásnou zvonovou sukni, která se jí shrnula přes hlavu…:( :):)

Proti trapasům zkrátka nelze nijak bojovat, člověk se jim nevyhne, ať dělá, co dělá:)..a tak by je měl nést statečně:)…a kdyby se i Vám stalo „něco strašného:), napište…

Napsal/a: jaholka

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

  • Ahoj já zažila jen takové ty běžné trapasy co se stávaj dnes a deně,takže je tu nebudu popisovat.Chci jen poblahopřát Lajkovi,že vede.Až se já opět někde ztrapním,vzpomenu si na tebe a řeknu si že to ještě není tak strašný,mohlo by být ještě hůř.

  • Dobrý Lajku (Lajko?). Mě sice ten vystrčenej zadek v (před?)pubertálním období poněkud zamával sebevědomím, ale jinak uznávám, že počůrat se na lanovce má něco do sebe :-))))). Notabene před bandou holek. Ale zase máš průpravu na starý kolena, už budeš vědět, jaká je to potupa……haha.
    Takže se mi vybavilo, jak jsem opět v nějakém pubertálním období kráčela domů, asi ze školy, a myslela si, jaká že nejsem krasavice. Všichni na mě tak koukali…..aby ne, když jsem řasenku měla snad až za ušima…..

  • Anonymní

    Vase trapasy jsou proti tomu memu pouze odvarky.Koneckoncu pohled na nahaty zadek u zenske nepovazuju za zadny trapas, ba naopak…Ja jel ve treti tride s LSU na vylet a bohuzel me tam doprovazely hlavne slecinky stejneho veku, coz byla v dane situaci v podstate smrtelna kombinace.Jeli jsem lanovkou na jednu vysokanskou horu a ja jiz pred vstupem na jednosedacku poctive nahlasil, ze se mi chce moooc curat…Ucitelka( krava jedna nebeska )mi rekla, ze to musim vydrzet alespon do mezistanice, coz bylo nejakych 15 minut jizdy.Zatimco vsichni radostne krepcili a uzivali si panoramat, moje nohy na sedacce pripominaly pekne zavazanou tkanicku u tenisek.Ti dobri lide, kteri se jiz vraceli z vrsku, asi nechapali tupy vyraz v mem obliceji a muj pohled smeroval pouze na stanici lanovky.Kdyz jsem se nejak sesunul ze sedacky , vsichni zacali pokrikovat jako pominuti.Rychle , rychle, neni cas na zvaneni, nastupovat na dalsi cast cesty.Co Vam mam povidat, bylo to peklo a pustil jsem to asi za pet minut ve visce cca 10 metru.Gejzir strikal na vsechny strany a moje kalhoty za chvilku pripominaly mokrej hadr v koupelne.Kdyz se neuprosne blizila konecna stanice, premyslel jsem o skoku stremhlav a loucil jsem se se zivotem.Nastesti obsluha lanovky byla nesmirne pohotova, starsi mladenec priskocil s uterkou a alespon castecne zahladil stopy po mem utrpeni.Holky nesmirne zaujaly moje gatata, byl jsem odveden na vedeni lanovky, kde jsem poskakoval nahatej na varicim radiatoru, prej aby se mi nenachladila prcina…Na zpatecni ceste BUSEM se mnou nechtel nikdo sedet a jeste dlouho se historie mociciho akordeonisty pripominala u taborovych ohnu.To je teprve trapas, co rikate ? Zdravi Lajek.

  • Za dávných časů, když jsem ještě základní školu navštěvovala, měla jsem takovou krásnou dlouhou barevnou sukni v pase na gumu. Prsotě osmdesátá léta. A při vystupování z tramvaje mi ji nějaký dobrák přišlápl tak, že celej zadek mi vyjel ven. Aby toho nebylo málo, děti se mi v šatně smály, že vypadám jak kanár v kleci. No, ona ta sukně byla docela otřesná :-))).

  • Jednou, co by ještě střední školou povinná, jsem šla ze záchodu a nechala jsem si dlouhou suknu zastrčenou v silonkách tak, že mě koukal zadek a bylo mě divný, že vzbuzuji pohledy u chlapců vedlejší školy (naše školy byly propojené, stejně tak šatny) a tak jsem se kamarádky v šatně ptala, proč po mě tak ty kluci koukaj..když mě řekla pravý důvod, měla jsem chuť chodit do třídy kanálama :o)

  • Už jste někdy viděli někoho spadnout do výkopu? To šla takhle jednou po ránu kolegyně z bývalé práce do práce, potkala výkop a elegantně do něj zapadla……Prý hlava jí jenom koukala…..

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist