Není droga jako droga, aneb počítač a internet – bez něj ani ránu

Rubrika: Jen tak

1199922_red_ladyKdyž jsem se registrovala na tuhle adresu, ještě jsem netušila, jak mě to chytne a já budu každý den čekat , co je zde nového. První co ráno dělám, je že si zapnu počítač s Vaší adresou, prozkoumám co a jak, jaké jsou nové soutěže a tak…Potom se přesunu ještě na jednu stránku Moje dítě – kde mají moje děti udělaný deníček, vždy se těším kolik nám přibilo bodíků / ne pro výhru /, jen pro radost a co nám maminy s dětmi napsali nového. Přes den to několikrát přejedu tam i sem, až mi můj muž říká, že sedím jen u počítače, ale on tam sedí taky a hodně. Je hasič, tak brouzdá hasičské stránky, kolikrát byli v Hradišti vyjetí, co se kde stalo, jaké novoty pan Mitáček, kde dal. Můžu říct že je to někdy boj o místo. Dokonce jsme měli chvilku dva počítače. A do toho ještě náš malý. Ten si chtěl pouštět pohádky na DVD. Museli jsme tedy rezignovat a koupit nejlevnější DVD přehrávač, aby jsme se vůbec k počítači dostali. Všude se mluví o drogové závislosti a já si tak trochu někdy připadám, že jsem na tom počítači taky tak trochu závislá. Večer když mi vyjde čas, tak se jdu podívat do plkárny. Je pravda, že jsem tu byla párkrát, ale člověk si pokecá o dětech o starostech a dozví se mnoho nového i tak.
Tak, co holky, jste na tom stejně jako já, chytl Vás počítač a internet jako droga, nebo ne?
Myslím, že na té mateřské člověk potřebuje nějaké to odreagování a pokud to není úplně na úkor našich dětí,
“ tak chlapi, prostě nás nechte klábosit a nezazlívejte nám to!“ Vždyť vy jste taky takový.
Ahoj a mějte hezké prázdiny…………..

Napsal/a: pipi

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Receptíky pro kuchtíky – Hurá za dobrodružstvím

Milují vaše děti dobrodružství? Pletou se vám často v kuchyni a chtějí vám pomáhat? Není nic lepšího, než jim

Čtu dál →

[Tvoření] Harmoniková květina

Jelikož to vypadá, že už k nám opravdu přišlo jaro, možná právě hledáte nějakou inspiraci, jak si vyzdobit byt

Čtu dál →

[Soutěž] V husí kůži

19. dubna 2018 uvede společnost Bontonfilm do českých kin novou animovanou komedii V husí kůži. Přečtěte si, na jaký

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • Petra

  Pomněnko,
  ty stránkýy už delší dobu jsou hlavně Vaše práce, já měla jen nápad je založit. Teď už jim podobu dáváte hlavně vy tím, že sem chodíte, píšete, radíte, povídáte, soutěžíte…

 • Petra

  Gabčo, když heslo nevylovíš z paměti, stačí, když mi na mail (petra@vasedeti.cz) napíšeš z emailu, který jsi při registraci uvedla, že chceš heslo změnit.

 • Anonymní

  I já náhodou tyto stránky objevila a zvědavost mi nedá a při zapnutí počítače v práci (ale nikomu to neříkejte) se musím podívat, co je nového. Jen se mi dnes nějak podařilo zapomenout heslo, tak snad si vzpomenu. Abych nebyla anonymní, zdraví Gabča.

 • Pomněnka

  Byt zavisla na techhle strankach asi neni nic tezkeho – mam pocit, ze kdyby nase prte bylo uz vetsi a vystacilo si samo, kdyz je vzhuru, taky bych tu travila vic casu…
  Petro, ty stranky jsou super, narazila jsem na ne nahodou a uplne me pohltily. Diky (a diky i ostatnim Maminkam, je super, ze tu pokazde najdu neco noveho).

 • Stejně jako pipi a asi i další z nás, ráno se ženou k PC a sledují novinky na netu a těchto stránkách…A když je víkend, jsem nešťastná, neboť tu sedí manžel…a co hlavně navštěvuji za stránky?
  1.Vasedeti.cz
  2.Mimibazar.cz
  3.Blesk.cz a jiné e-noviny
  a v poslední době jsem hledala dovolenou, kterou už jsme našli…
  U PC kojím i občas jím, ale to že tu jím, nesmí vidět manžel a jak mám vše uděláno, dítka si hrají nebo spí a manžel je v práci, tak tu sedím..jo jo, jsem závislák.

 • Souhlasím s tebou. U nás je to stejné. Teď jsem se vrátila z chalupy,kde jsem byla „jen“ tři dny a místo toho,abych šla dělat večeři,jsem si sedla k PC a bloudila a bloudila. Manžel obalil chleba ve vajíčku,nakrájel zeleninu k tomu a seděl u televize. Já večeřela tady. Manžel odešel do práce,sice jsem ho šla vyprovodit,pak jsem vykoupala malýho,dala jsem ho spát a jsem zase tu. Myslím,že tu budu snad do rána než ty svý oblíbený stránky přečtu a zjistím všechno,co se za ty tři dny změnilo.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist