Narozeninová oslava

Rubrika: Jen tak

1128192_little_tigerZa necelý měsíc náš Martínek oslaví své 4.narozeniny a tak mě pomalu v hlavě začíná probleskovat, jakou oslavu mu přichystat? Aby nebyla pořád stejná a byla něčím zajímavá a aby se hosté bavily…Příjde mi to jako nedávno, kdy jsme slavili jeho 1.rok..všude visely balonky, ozdobné řetězy a jeho první narozeninový dort jsme mu nechali „napospas“-ale byl moc hodný, dal nám z něj i ochutnat :o) Dárky byl doslova zavalen-nafukovací auto na vodu, hračky na písek, plyšové hračky, knížky pro nejmenší, balík plínek atd…Jak ten čas rychle utíká, postesknu si někdy.
Když jsme se ho ptali nedávo, co by chtěl, překvapila mě jeho odpověď – náš Martínek chce „hlínu“ a proč? Protože jí nenašel pod vánočním stromečkem, jak si jí už také přál. a proč zrovna hlínu? Prý proto, že krteček má také hlínu. Toto jeho přání pobaví snad každého, ale že ho to bude držet i po půl roce jsem vážně netušila. Čekala jsem odpověď něco jako další auto k jeho „vozovému parku“ apod, ale on chce jen hlínu :o) a dále specifikoval „no nějaký dáreček“..takže všem okolo, co si lámaly hlavu tím, co mu mají koupit, opravdu velice ulehčil situaci.
My už pro něj dárečky máme nachystané, takže už mám v hlavě místo na plánování oslavy a vymyslet zajímavý dobrý narozeninový dortík…a za půlroku si oslavu zopakujem znovu, to až naše Šárka bude slavit své 1.narozeniny!
Nejhezčí odměnou nám vždy jsou dětská zářící očička nad těmi všemi dárky, to snad potěší každého z nás…

Napsal/a: Andrea

Toto taky stojí za přečtení!

Těhotenství nemusí být jen nejkrásnějším obdobím v životě ženy

V současné společnosti jsou všechny významné životní události vnímané jako velký milník v životě a očekává se, že každý,

Čtu dál →

[Soutěž] Audiokniha Anička a cirkus

Dlouhou cestu na dovolenou si můžete v autě zpříjemnit třeba poslechem audioknihy. 3 tipy pro děti pro vás dnes

Čtu dál →

[Tvoření] Květina z proužků

Květina, kterou si dnes ukážeme, je velmi jednoduchá a zároveň variabilní. Můžete vyrobit několik variant podle toho, která se

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (26 vyjádření)

 • Ahoj, jamuschko, z toho si nic nedělej, moje dcerka je taky teď v listopadu a bude slavit 1. narozeniny. Já už se na to strašně těším!!! Dcerce udělám asi dortík jogurtový s dětskými sušenkami a proložím to banánovou nebo jablíčkovou výživou. Dáme do něj svíčku a hotovo. Pak mám v plánu ještě jeden, který sníme my a gratulanti.

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  Dneska jsem sem zabrousila a hned si vyhledala i Reginin recept na melounový ovocný dort… Škoda, že holky jsou narozené v listopadu…
  Asi to navrhnu ségře (neteř v srpnu…)
  ;o)

 • Na letošek plánujemem taky pořádnou dětskou párty a čeká nás to v srpnu. Barunka oslaví 2. roky se svými kamarády, jen nám to trošku kazí fakt, že ještě nebydlíme v domečku, tak to bude u našich a tím pádem se to nebude moci protáhnout do večera. Takže jen taková odpolední dětská párty. Plánuju lampióny, čepečky, Cd Inky Rybářové a bazén. Melounový dort je skvělý nápad, osvěžující, prostě úplně super na léto, takže ho určitě taky vyrobím. Mimo to, ale bude ještě normální dortík, loni to byla beruška a letos ještě nevíme, musím se podívat, co pečou v pekárně:-))

 • čtu tu o melounovém dortu. ještě jsem ho nikde neviděla ani o něm neslyšela. takže se půjdu mrknout do receptáře. fakt jsem zvědavá,jak vypadá. my budeme slavit druhé narozeniny v srpnu a třeba chytím inspiraci. Jinak my většinou máme harlekýnové dorty nebo ovocné se želetinou..

 • Evi – meloun vydlabaný není – to by byla věčná škoda :-)))
  Když se ozobe ovoce zvrchu, krájí se pak meloun na plátky nebo je možné podat lžíce a dlabat :-))) Omlouvám se všem, kterým jsem neposlala fotečky, ale už jsem K.O. – jsme týden bez taťky a začínám padat na ….
  Však víte :-))) Ale už to je v receptáři – díky, Petro!!!!

 • Ahoj Andreo,podle mě to nejlíp vyřešila Regina!Oslava na zahradě a hlavně spousta dětí.Opravdu super nápad.Ještě k tomu ten skvělý nápad s dortem z melounu.Myslí,že se určitě malému zavděčíš,když mu na oslavu pozveš nějaké kamarády.Už se moc těším,až my budeme pořádat dětskou narozeninovou párty pro našeho malého. V březnu oslavil jeho 2.narozeniny,tak třeba už příští rok.Každopádně si to hezky užijte a malému oslavenci všechno nej.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist