Hubnutí po porodu

Rubrika: Jen tak

776158_dietAhoj holky, asi nebudu sama, která po porodu chce zhubnout a být pro okolní svět hezká.
Asi před měsícem jsem přestala kojit, malá měla 22 měsíců a tak jsem si řekla dost. A teď musím něco udělat se sebou…

Protože nemám moc času pro sebe, zajímala jsem se co můžu udělat, co mi zabere málo času a bude to někde blízko.
Těsně po porodu jsem chodívala cvičit na tzv. léhátka. Bylo to ale náročné na čas. Teď jsem zjistila, že kousek od nás je kosmetika, kde používají Lymfomen. Nevím, zda to pomůže aspoň trochu zhubnout, ale zkouším to. Byla jsem tam asi 5krát. Zatím výsledek žádný. Koupila jsem si nějaký zeštíhlující krém od Dermacolu, tím se mažu.
Asi to nebude tak horké, bez práce nejsou koláče, jak se říká, budu muset asi začat cvičit a dělat něco se stravou. No zatím mi pro sebe moc času nezbývá.

Chtěla bych slyšet Váš názor, Vaše rady, vaše zkušenosti, no prostě co si myslíte a jak vy válčíte s kily navíc.
Zatím ahoj, a doufám, že takové téma bude k dobru.

Napsal/a: pipi

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (27 vyjádření)

 • Anonymní

  Mě pomohla jedině krabičková dieta, protože jsem se kvůli ní nemusela nijak zvlášť omezovat v jídle a ani jsem nemusela sportovat.

 • Já hubnu pohybem, kterého mám za celý den se dvěmi dětmi dost, i když je to běh na dlouhou trat:)
  U malé jsem hubla 2.roky, rok jsem si váhu udržovala a byla jsem těhotná podruhé:)
  Takže mě to čeká znovu:)))

 • Anonymní

  ahoj, ja jsem taký valčila 7 měsícu po porodu s váhou. Pořád ne a ne dolu a k tomu jsem kojila. pak jsem narazila na přírodní produkt , terý jsem začala užívat a za 4 měsíce jsem dala dolu 11kc což bylo super. Hlavně šlo užívat výrobek i v době kojení, super!
  Všem doporučujů, pište:klerens@post.cz nebo kouknete na: http://www.okg-fit.cz/prevence
  Teršlová

 • Lien

  Podle mě vůbec nezáleží na tom, kolik kdo váží, ale jak sám sebe vidí. Já měla 59kg a připadala jsem si tlustá jako prasátko a teď mam skoro 70kg a připadám si krásně, takže je to v hlavičce. Jinak, než tam, se to změnit nedá. Každá anorektička i když je kost a kůže, tak se vidí jako koule a vůbec jí nepomůže, jestli zhubne nebo ne. všechny prášky, čaje, diety apod. jsou zbytečnost, která jen otravuje život a odvádí od věcí krásnějších, důležitějších.

 • Lžičenka

  Já mám teda 2 kamarádky, u kterých pomohla hlavně změna stravy, vynechaly zcela bílé pečivo, tučné omáčky, smažená jídla apod., ujídaní sladkostí přes den, menší porce víckrát denně, žádná moc drastická dieta, jen si zvyknout na jiná jídla. Jak psala Majda. Cvičení k tomu neprovozovaly žádné radikální, jedna chodí plavat tak 1x týdně… Každopádně pohyb taky dost pomáhá. Tak to zas řeším já, ráda jím, ale vedle toho tak 2x do týdne cvičím + pobíhání kolem dětí a váhu mám spíš nižší…

 • Anonymní

  Ahoj, mám výborné zkušenosti s vibrosaunou… Manžel mi koupil jako narozeninový dárek pobyt ve welness, kde se týden zaměřovali na mé hubnutí a relaxaci a výsledky byly opravdu vidět. Je to překvapující, ale tak nejvíc „zhuble:)“ jsem si připadala právě po vibrosauně. Máte s tím také někdo zkušenosti? Jinak koho by to nalákalo, tak o tom programu najdete víc informací na zlutaraketa.cz. Mějte se

 • Horempádem

  Zapomněla jsem dodat, mou hodně slabou stránkou bylo rozložité pozadí a dnes je poloviční 🙂 Nejdou dolů jen kila, ale i dobře se mi zformovala postava, jsem ráda, že pomalu měním šatník o dvě konfekční velikosti menším oblečením. Když jsem začala intenzivně hubnout, tak jsem měla 75 (po porodu to bylo 85). S 10 jsem si poradila, ale ten zbytek se u mě zabydlel :-). Dnes jsem na 60 a cítím se mnohem lépe a už ne jako vorvaň :-)))) Když se člověk opravdu cítí špatně ze své nadváhy a nespadne do extrému, tak to hodně pomůže psychice. Proto mě hlídá dr.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist