Dětské sekáčky

Rubrika: Jen tak

413151_girl_tying_shoeMilé maminky, tak mě napadla jedna otázka – nakupujete některá pro své dítka oblečení v sekáčcích? A raději si zboží vyberete na vlastní oči nebo volíte metody i internetových obchůdků?Já takto pro své 2 děti nakupuju poměrně často a protože jsem z vesnice a nemám čas lítat po městě a shánět, kde co mají nového, raději jsem zvolila metodu e-bazárků. (Navíc s dětmi si nedovedu představit návštěvu sekáčků, že bych se tam někde přehrabávala a vybírala).
Myslím si, že dětem to stačí na to jejich „utahání“. Kolikrát se tam dají sehnat hodně pěkné věci, málo nošené a značkové. Když to doma přeperu, dětem to na chvíli stačí. Nové věci, asi leckterá maminka ví a zná, jak jsou pro naší peněženku docela zátěží.
Vždyť Ti mrňsoukové nemají rozum natolik, aby se hlídali, zda si na sobě věci neumažou, neprodřou či jinak neponičí..A také rychle ze všeho vyrostou.A tak si myslím, že na tohle jim „sekáčové“ oblečení stačí. Samozřejmě, že kupuji i nové zboží v obchodech-hlavně spodní prádlo, ponožky a boty. Nebo když vidím něco opravdu za dobrou cenu.
S kamarádkou jsme se bavily, jaké výhody oblečení ze sekáčků má – totiž, málo kdy se stane, že v tom stejném vidíte pobíhat dítko od sousedů. Sami jste si ještě nevšimli (nebo všimli?) kolik stejných oblečení kolem Vás chodí, díky záplavě obchůdků vietnamských spoluobčanů. Jejich oblečení bývá sice levnější, ale ta kvalita je diskutabilní.
A právě to je také jedna z výhod sekáčků. Mají pěkné věci, kvalitních značek a za pár korunek!

Nestydím se za to, když veřejně prohlašuji, že svým dětem občas něco nakoupím v sekáčcích. Kolikrát jsem ještě pyšná na to, že nakoupím opravdu dobře a za málo korunek! Přes internet nakupuji častěji – zboží je tam nafocené, i detaily – caplíky se značkou, detail třeba obrázku apod…Prsotě si nestěžuji a jsem ráda, že něco takového existuje.

A co vy maminky? Nakupujete ze sekáčků nebo se jim vyhýbáte?

Napsal/a: Andrea

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Strašidelná knihovna – Duch za oponou

Nakladatelství Fragment nám přináší již třetí dobrodružství ze Strašidelné knihovny autorky Dori Hillestad Butlerové s názvem Duch za oponou.

Čtu dál →

Recenze: Poznej s námi Česko

Originálně tematický pracovní sešit, Poznej s námi Česko od Ivy Novákové a nakladatelství Portál, je zaměřený na celou naši vlast.

Čtu dál →

První stoj – jak nahoru a jak dolů

Ve čtvrté části cyklu Pět nejčastějších mýtů ohledně pohybového vývoje dětí se budeme zabývat prvním stojem a bezpečností dětí

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (32 vyjádření)

 • Anonymní

  Dobrý den, znovu jsme otevřeli sekáček http://www.babysuper.cz, tak jukněte. S pozdravem Kristýna

 • Anonymní

  Já mohu doporučit sekáček na http://www.dracekmracek.com nebo http://www.kvitko.cz, nejčastěji nakupuji na Dráčkovi a vůbec se nestydím za to, že mimču nepořizuju všechno nové. Zatím tedy čekáme, až budeme tři, ale nenechávám nic náhodě a už pytlíkuju oblečení všech možných velikostí. Co se týká Dráčka, zboží dodají včas a opravdu pěkné :o)

 • Mě se taky nejvíc zamlouvá Méďátko. Andrej, mě se zdá, že ceny mají stejný jako v kameným sekáči u nás + poštovný. Takže by mě to stejně vyšlo dráž.:-)

 • já si oblíbila nejvíce sekáček Méďátko a PetraLucie a Louskaček. ale nejvíce máme pěkných věcí z Méďátka. A jsem ráda, že existují!!

 • Petra

  …já jen připomenu, že až do 25.6. máte možnost vyhrát slevu na nákup v jednom bazárku – víc se dozvíte TADY.

 • Anonymní

  Nemáte nějaký tip na dobré www stránky s obnošeným dětským oblečením? Díky 🙂

 • hurá za ně,
  já sice do nich i-bazárků nakouknu, ale ještě jsem si nic neobjednala.
  Mám totiž pro ty své prcky oblečení po neteři, takže kupuji vždy to co mi padne do oka v krámě.

  Boty kupuji v krámě nové. ty použité neberu.

 • Dětské sekáče mám moc ráda, především ty, kde prodávají věci na děti tak do těch tří let. Seženu tam vždy něco moc pěkného a nezničeného. Pro starší děti už tam tolik pěkných věcí (alespoň co mám zkušenosti) není. Ale po přečtení Vašich příspěvků, si nějaký ten internetový bazárek problédnu a jak se znám, tak i vyzkouším. Díky za nápad.

 • Kicul, nějaké sekáčky mají poštovné malé-pokud zaplatíš předem na účet. V Méďátku pan při velkém nákupu dává i slevy a nepočítá někdy poštovné. Já si občas domluvím se známou nákup, co by ona ráda a objednáme společně a o poštovné se podělíme. Pořád je to levnější než z obchodu :o)

 • Tak vidím, že onošené zboží jde celkem na odbyt. Jenom by mě zajímalo odkud se to zboží k nám vozí. Nemáte někdo nějaké informace o které by ste se chtěli podělit?
  Třeba mamina (anonym z 10.6.) by o tom mohla něco vědět, když má tak zajímavý krámek. Moc by mě to zajímalo.

 • Taky miluju sekáče:-)Nakupuju hlavně tam, i když občas koupím nějakou novou věc. docela nechápu, jak se normální obchody s dětským oblečení uživí, aspoň v našem městě. Všichni moji známí nakupují na děti tam. Internetový sekáče jsem ještě nezkoušela, přijde mi škoda platit poštovný. Jinak mám i dobrou zkušenost s komisí. Všechny vyloženě holčičí věci dávám do komise, protože jsem přesvědčená, že druhý bude kluk:-)) doufám, že nás příroda nevypeče.

 • kristýna

  Já nakupuji v sekáčcích pro svoje kluky většinu oblečení. Vždycky jim koupím něco hezkého, aby měli když někam jdeme, ale zbytek věcí v sekáčích. Je to levné, takže se ušetří a mají těch věcí potom víc, a člověka pak nemrzí, když zničí na zahradě tepláky za 30,- než kdyby zničil za 150,-.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist