Vašeděti.cz ve vysílání slovenského Rádia FM

Rubrika: Nezařazené

Server Vašeděti navštěvuje čím dál víc lidí, což je jistě potěšitelné. Co ale může autorský tým těšit ještě víc, spousta lidí přijde na základě doporučení spokojených návštěvníků hlavně z řad maminek. Stránky jsou ale zajímavé nejen pro maminky a nejen v Čechách a na Moravě, o čemž svědčí vysílání slovenského Rádia FM…

které včera (9.8.2005) odvysílalo upoutávku na server Vašeděti v pořadu Klik FM.

Do svého pravidelného pořadu Klik FM si jako tip dne vybral server Vašeděti redaktor, nikoliv redaktorka. Přepis pořadu je na stránkách rádia. Autor si sice nepamatuje, jak se na stránky poprvé dostal, ale prý si je hned oblíbil. Stránky popsal slovy „vkusná a trefná grafika a aj tématicky myslím vcelku funkčné kliky“. Zajímavý je hlavně výrok „Aj pre mňa bezzáväzkového vzťahového amatéra zaujímavé čítanie“. Jestlipak se pan redaktor i zaregistroval a poznal kouzlo členství v Klubku?

Závěrem bych chtěl podotknout, že podle majitelky serveru se nejedná o placené, barterované ani jiné PíáRko. A o tom, že Rádio FM není žádné malé rádio svědčí například 16 vysílačů zejména ve velkých městech (Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Trenčín, Žilina atd.), které pokrývají svým signálem téměř celé Slovensko.

Vašeděti jsou prostě zajímavý server, který dělá radost spoustě lidí a který začíná být vidět i mimo internet. A to je určitě skvělá zpráva nejen pro autory a inzerenty, ale i pro nás čtenáře, kteří se těšíme na nové články od lidí, kteří mají co říct.

Přivítali byste články od slovenských autorů v jejich mateřském jazyce?

Napsal/a: Láďa

Toto taky stojí za přečtení!

Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (67 vyjádření)

 • Pomněnka

  Tak vítej, anonyme

 • Anonymní

  Celkem mě mrzí, že jsem tyto prima stránky objevil náhodou a ne na avizo slovenského rozhlasu! Nejsem Jarda, ale prozatím ještě taky anonym :-)))

 • K P.S. můj názor:
  1. Jarda není chudák. Myslím, že to je bezva člověk, trochu poťouchlík,chtěl to zde trochu rozvířit a podařilo se 🙂
  2.Nepřipadá mi, že by zde byl jediný se svým názorem.
  3.Důležitý je úhel pohledu na věc.To, že ho máme různý, je báječné,na světě pak není nuda. Je fakt, že to mnohdy život komplikuje,ale zároveň to je výzva pro každého, aby se učil být tolerantní, …

 • Anonymní

  Možná se Vás to dotkne ale v mnohém má Jarda pravdu. Možná Vás baví číst o tom jak jste a je vše skvělé. Já mám raději diskuze, které poukážou na nedostatky a lidi, co se z nich umí poučit. Ale to tu nehrozí, tak jdu jinam…

  PS: chudák Jarda jediný člověk se svým názorem…

 • Anonymní

  Kristýna dělá z komára velblouda.Myslím,že Jarda na to kápnul.Chodím sem jen občas a taky se často divím,jak jste všechny super,dokonalé,máte stejné názory,všechno si odkývete,všechny jste ochotné dárkyně vajíček,člověk fakt žasne,pro odlišný názor tu není místo.
  A že se někdo nezaregistruje a je anonymní..?Není to jedno,když se stejně neznáme?Můžu se skrýt za jakýmkoliv jménem…Jsem špatná jen pro to,že jsem anonymní?
  Asi se teď ptáte,proč sem teda chodím.Sama ani nevím,ráda si počtu co nového ve světě mamin a často si pak říkám,jestli něco nedělám špatně,jestli nejsem málo obětavá,důsledná atd.Ale snad ne,dítko se má k světu a rozhodně nemám čas strávit celý den u PC.
  Zdá se mi,že Jarda nebude tak špatnej,ale není to podezřelé,že tu tráví tolik času?Má aspoň děti,že by tu hledal nějakou motivaci?

 • Andrej, tak to si trefila s tím zaměstnavatelem. Jak to tady pročítám včetně časů, má anonym velký prd na práci. Zřejmě hooodně zodpovědná funkce. A asi ho ta práce hooodně baví:-))), když je celej den na Vašich dětech. Fakt by mě zajímalo, kde pracuješ, anonyme. Po mateřský bych se tam taky ucházela o místo:-)))

 • Anonymní

  Andreo, teda fůůůj.:o(

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist