Testováno na VD: Dětská zimní čepice s velkou bambulí

Rubrika: Testováno na VD

Za chvíli bude potřeba dětem nasadit teplou čepici, aby byla ouška pěkně v teploučku. Proto jsme se v dalším testování zaměřili právě na tuto část dětského šatníku…


Čepice patří mezi oblečení, které tvoří nedílnou součást dětského šatníku po celý rok. Společnost Bílé slůně poskytla k testování krásnou zimní čepici v tomto provedení.

Údaje uvedené výrobcem:

Zimní čepice s velkou bambulícepice_test_produkt_prodej

Velikost: M (obvod hlavy 54-56 cm)
Barva: Modrá zimní čepice s velkou bambulí, ohrnovacím lemem a norským vzorem.
Materiál: 100% Akryl
Cena: 239,-
Výrobce: Miklov – Milotová Milena
Prodejce: Bílé slůně

Zimní čepici s ohrnovacím lemem a norským vzorem v modrém provedení jsem testovala na svém synovi, věk 3,5 roku. K dispozici jsem měla na výběr z více barevných variant, a to včetně výběru norského vzoru. Obchod nabízí čepici v barevné variantě modrá, růžová, červená, fialová. Pouze červená čepice má trochu jiný vzor.

Přestože kupuji oblečení přes internet poměrně často, může někdy nastat problém ve výběru správné velikosti. Zde jsem tento problém měla. Velikost čepice, přestože jsem obvod hlavičky měřila několikrát, sice odpovídala tomu, co uvádí výrobce, ale v konečném výsledku je čepice poněkud větší. Dokonce ji obleču i já. 🙂

Také, jak jsem uvedla již u testovaného trička, by bylo lepší, kdyby prodejce uvedl velikostní tabulku přímo u čepice. Přestože je to maličkost, takhle jsem musela překlikávát a hledat, kde jsou velikosti uvedené a pak se zase vracet k čepici.

Materiál:

Čepice je, podle údajů výrobce, vyrobena ze 100% Akrylu. Na dotek jde o příjemný materiál, který neškrábe. Materiál se dobře natahuje a přitom je pevnější. Jelikož děti nosí fleesové čepice, tak s pletenou nemám žádné zkušenosti. Jsem proto zvědavá, jak bude vypadat na konci zimy.

cepice3cepice4

Výrobce uvádí, že se čepice může na 40°C prát, což jsem také hned vyzkoušela. Po vyprání čepice stále drží svůj tvar a bambule je také stále pěkná. Bambule má stejnou barevnou kombinaci jako čepice. Tmavě modrá, světle modrá a bílá vlna, která tvoří bohatou bambulku.

cepice8cepice2

Obrázek

Jak jsem již zmínila, čepice má norský vzor. Najdete na ní vločky a soby. Barevná kombinace je od tmavě modré barvy, přes světle modrou a bílou. Vzor je moc hezký, jemný a nepřeplácaný. Také se mi líbí ohrnovací lem, díky kterému jsou uši pěkně v teploučku.

cepice6cepice1

Hodnocení

Dětská zimní čepice poskytnutá k testování se zdá být kvalitní. Detaily obrázků jsou zajímavé a barevná kombinace je velice pěkná. Jde o čepici pro chladné zimní období, kterou děti vynosí pokaždé, když půjdou ven. Mým dětem se čepice velice líbí a kluci se už domluvili, že si ji budou půjčovat.

A protože už máme čepici dobře vyzkoušenou, přestože zima ještě nezačala (syn jí totiž dva dny nosil neustále doma na hlavě), mohu napsat, že materiál je nekousavý, hlavička ho nesvědila a cítil se v ní dobře.

cepice7cepice9

Co se týká ceny, tak ta je prodejcem stanovena na 239 Kč. Což je, dle mého názoru, přijatelná cena za zimní čepici od českého výrobce s pěkným designovým zpracováním.

Závěrečné hodnocení:

Materiál: 100%
Design a provedení: 80%
Funkce: 100%
Cena: 100%

Podívat se můžete také do fotoalba, kde najdete fotografie testovaných výrobků na VD.

Dětské dvoubarevné tričko s ručně malovaným obrázkem poskytla pro tuto recenzi společnost Bílé slůně. Všechny výrobky si můžete prohlédnout tady.

LogoVert1190x907pxInternetový obchod Bílé Slůně působí na trhu od roku 2009 a veškeré zboží, které nabízí, je výhradně od českých výrobců. Zákazníci si zde mohou vybrat ze široké nabídky oblečení a dalších textilních doplňků pro své děti.

Na výběr je také zboží ze stále oblíbenějších materiálů, jako je bio bavlna a bambus, které jsou šetrné nejen k pokožce dítěte, ale také k přírodě. Podmínkou pro zařazení zboží do nabídky je nejen česká výroba, ale také kvalita. Veškeré zboží je skladem, takže dodávky jsou kompletní a rychlé. Samozřejmostí je vstřícné jednání a pomoc s výběrem zboží.

Napsal/a: Nuninka

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • aladin10

    Dětská zimní čepice jsou moc pěkné a určitě i teploučké.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist