Znáte zuziii?

Rubrika: Soutěže

Už jste slyšeli o obchůdku s trošku zvláštním jménem Zuziii? Pokud ne, nechte se pozvat na malou exkurzi do originálního obchůdku s textilem pro miminka, děti i dospělé, na který si můžete vybrat výšivku dle svého gusta.
Budete-li mít při návštěvě oči otevřené, můžete vyhrát pěkné ceny v soutěži Znáte je?

Seznamte se

obr.V nabídce obchůdku Zuziii najdete bodýčka, trička, pirátské šátečky, čepičky… Máte možnost nechat si vyšít svůj vlastní originální nápis či obrázek – výšivku!

Udělejte radost svým dětem, příbuzným, známým či kamarádům – nechte jim vyšít originální nápis třeba na tričko a na váš dáreček nikdy nezapomenou!

Vybírat můžete i ze široké nabídky již vyšitých nápisů. Co třeba „Bordel v bytě, spokojené dítě“, „Jako andílek jen vypadám“, „Miluju maminku“ nebo „Maminčino sluníčko“? Tyto a spousty dalších a dalších najdete v internetovém obchůdku Zuziii.

Do soutěže Znáte je? s obchůdkem Zuzii se můžete zapojit od 21. listopadu do 4. prosince. Soutěžit budeme o teploučké fleesové šátky s výšivkou dle vlastního výběru.

Napsal/a: radakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist