Znáte porodnický gel Dianatal?

Rubrika: Soutěže

Pro nastávající maminky jsme na nejbližší dva týdny připravili soutěž o porodnický gel Dianatal. Výhru z naší soutěže oceníte při porodu svého děťátka. Stačí najít odpověď na jedinou otázku.

Milé budoucí maminky,

termín porodu se blíží a vy se už jistě těšíte na vaše miminko. Už jste však přemýšlela o tom, co si s sebou do porodnice zabalíte? Kromě dokladů, oblečení a hygienických potřeb by vám v kufříku neměl chybět ani porodnický gel Dianatal. Gel usnadňuje vaginální porod a snižuje pravděpodobnost bolestivých porodních komplikací. U prvorodiček také může zkrátit délku porodu a tím šetřit síly maminky i jejího děťátka.

Dianatal je klinicky ověřený, vysoce přilnavý gel, který redukuje tření během kontrakcí a při vypuzování plodu o 30–40 %. Gel vytváří v pochvě a na povrchu porodního kanálu kluzký přilnavý film. Ten mechanicky usnadňuje průchod dítěte porodními cestami. Gel zároveň chrání pánevní dno, pochvu i hráz. Aplikuje jej lékař nebo porodní asistentka a je vhodný pro prvorodičky i vícerodičky. Dianatal můžete zakoupit v lékárnách, u svého gynekologa, v předporodních kurzech nebo porodnici. Nyní máte možnost jej vyhrát v naší soutěži. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku.

Soutěž s porodnickým gelem Dianatal poběží od 19. září do 2. října 2011.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.
Vyhrává správná odpověď a 3 přesné nebo nejbližší vyšší tipy!

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • zirafka011

    Hezký den,chtěla bych moc poděkovat za výhru. Na shledanou zirafka011

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist