Znáte porodnický gel Dianatal?

Rubrika: Soutěže

Pro nastávající maminky jsme na nejbližší dva týdny připravili soutěž o porodnický gel Dianatal. Výhru z naší soutěže oceníte při porodu svého děťátka. Stačí najít odpověď na jedinou otázku.

Milé budoucí maminky,

termín porodu se blíží a vy se už jistě těšíte na vaše miminko. Už jste však přemýšlela o tom, co si s sebou do porodnice zabalíte? Kromě dokladů, oblečení a hygienických potřeb by vám v kufříku neměl chybět ani porodnický gel Dianatal. Gel usnadňuje vaginální porod a snižuje pravděpodobnost bolestivých porodních komplikací. U prvorodiček také může zkrátit délku porodu a tím šetřit síly maminky i jejího děťátka.

Dianatal je klinicky ověřený, vysoce přilnavý gel, který redukuje tření během kontrakcí a při vypuzování plodu o 30–40 %. Gel vytváří v pochvě a na povrchu porodního kanálu kluzký přilnavý film. Ten mechanicky usnadňuje průchod dítěte porodními cestami. Gel zároveň chrání pánevní dno, pochvu i hráz. Aplikuje jej lékař nebo porodní asistentka a je vhodný pro prvorodičky i vícerodičky. Dianatal můžete zakoupit v lékárnách, u svého gynekologa, v předporodních kurzech nebo porodnici. Nyní máte možnost jej vyhrát v naší soutěži. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku.

Soutěž s porodnickým gelem Dianatal poběží od 19. září do 2. října 2011.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.
Vyhrává správná odpověď a 3 přesné nebo nejbližší vyšší tipy!

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Zařizujete svým dětem společný pokoj? Poradíme vám, jak na to

Pro rodiče je často náročným úkolem zařídit pokoj pro jednu svou ratolest. Zvážit všechny jeho potřeby, které musí s

Čtu dál →
muzikál Mauglí na Mall.tv

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od

Čtu dál →

Hledáte parťáka pro své koníčky? Zkuste to se svými dětmi

Malé děti znamenají ve většině případů sice menší starosti než ty velké, ale přece jen většina rodičů – a

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • zirafka011

    Hezký den,chtěla bych moc poděkovat za výhru. Na shledanou zirafka011

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist