Znáte internetové-soutěže.cz?

Rubrika: Soutěže

Rádi bychom vám nyní představili partnerský server Internetové-soutěže.cz, který je plný tipů pro ty, kteří rádi vyhrávají. A jak jinak představit soutěžní server než naší oblíbenou soutěží?

Seznamte se

logoNebaví Vás stálé hledání…

Znáte to, manžel doma není, spát se Vám nechce a v televizi nic nedávají. Vy sedíte u počítače, po pravici máte sklenku vína, ale na internetu jste si už prohlédla, prolistovala, přečetla vše, co jste potřebovala. Kamarádky se ze skypu už odpojily a Vy jste zůstala sama. A co teď!
Tak a teď je ten nejlepší čas si pořádně zasoutěžit a něco konečně vyhrát. Ale opravdu se Vám už nechce nic hledat a spoléhat na vyhledávač, zda něco najde (to je fakt už otrava).

Nevyhledávejte a běžte rovnou…
My už jsme vyhledali místo Vás. Na serveru www.internetove-souteze.cz je největší přehled soutěží, které se na internetu pořádají. Přehledný seznam soutěží s informacemi, o co se vlastně hraje a jak. Takže všechno hezky naservírované až pod nos. No prostě pohodička.

Tak nechoďte spát a dopijte sklenku s www.internetove-souteze.cz.

Zasoutěžte si se serverem www.internetove-souteze.cz, uvidíte, že se nudit nebudete.

V soutěži Znáte je? můžete od 16. do 29. června vyhrát s námi a s www.internetove-souteze.cz mikrovlnnou troubu Panasonic.

Hodně štěstí v soutěži!

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Návod na výrobu vánočního zvonečku

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a proto je vhodné ve volných chvílích začít s přípravou vánočních ozdob. Největší radost

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist