Znáte internetové-soutěže.cz?

Rubrika: Soutěže

Rádi bychom vám nyní představili partnerský server Internetové-soutěže.cz, který je plný tipů pro ty, kteří rádi vyhrávají. A jak jinak představit soutěžní server než naší oblíbenou soutěží?

Seznamte se

logoNebaví Vás stálé hledání…

Znáte to, manžel doma není, spát se Vám nechce a v televizi nic nedávají. Vy sedíte u počítače, po pravici máte sklenku vína, ale na internetu jste si už prohlédla, prolistovala, přečetla vše, co jste potřebovala. Kamarádky se ze skypu už odpojily a Vy jste zůstala sama. A co teď!
Tak a teď je ten nejlepší čas si pořádně zasoutěžit a něco konečně vyhrát. Ale opravdu se Vám už nechce nic hledat a spoléhat na vyhledávač, zda něco najde (to je fakt už otrava).

Nevyhledávejte a běžte rovnou…
My už jsme vyhledali místo Vás. Na serveru www.internetove-souteze.cz je největší přehled soutěží, které se na internetu pořádají. Přehledný seznam soutěží s informacemi, o co se vlastně hraje a jak. Takže všechno hezky naservírované až pod nos. No prostě pohodička.

Tak nechoďte spát a dopijte sklenku s www.internetove-souteze.cz.

Zasoutěžte si se serverem www.internetove-souteze.cz, uvidíte, že se nudit nebudete.

V soutěži Znáte je? můžete od 16. do 29. června vyhrát s námi a s www.internetove-souteze.cz mikrovlnnou troubu Panasonic.

Hodně štěstí v soutěži!

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist