Znáte hračky Galt?

Rubrika: Soutěže

Prostřednictvím oblíbené soutěže Znáte je? bychom Vám tentokrát rádi představili hračky GALT. Šanci na krásnou výhru budete mít hned ve dvou kolech. První z nich začíná 14. července, druhé na ně po dvou týdnech bezprostředně naváže.

Seznamte se

logoSpolečnost GALT je jednou z nejúspěšnějších společností na trhu hraček a vzdělávacích pomůcek pro děti na světě. Většina produktů je speciálně navržena pro vzdělávání dětí všech věkových kategorií.
Mimořádná pozornost u produktů GALT je pak věnována kvalitě a bezpečnosti. Všechny produkty splňují ty nejpřísnější evropské normy a svou kvalitou se řadí k absolutní špičce na trhu.

Většina produktů GALT je speciálně navržena pro vzdělávání dětí všech věkových kategorií. Od základních
motorických schopností až po výuku anglického jazyka či pletení.

Nespočet ocenění a oblíbenost značky GALT po celém světě vychází především z revolučních nápadů a designu. Jen zde můžete nalézt ty nejvhodnější produkty pro děti všech věkových kategorií, které přináší vždy něco navíc.

V soutěži Znáte je? budete mít tentokrát šanci na výhru hned ve dvou po sobě následujících kolech:

 1. od 14. do 27. července 2008 budeme soutěžit o pěnové kostky pro děti od 6 měsíců.
  6 měkkých různobarevných kostek se zajímavými obrázky. Vaše dítě čekají hodiny fantastické zábavy a dobrodružství, při které bude díky obrázkům poznávat nové věci ze všedního života i cvičit motorické schopnosti! S kostkami se ale může dělat mnoho jiných věcí – od hledání podobných párů (zvířátka, oblečení…), přes barevné soutěže až po vytváření animovaných příběhů! Kostky je možno prát v pračce. Baleno v praktické tašce z PVC s držadlem.

  pěnové kostky

 2. od 28. července do 10. srpna 2008 budeme soutěžit o velké podlahové puzzle pro děti od 3 do 6 let.
  Velké nádherně ilustrované puzzle přináší Vašim dětem jedinečnou zábavu. 30 dílků do sebe přesně zapadá a pomáhá Vašemu dítěti ve zdokonalení motorických schopností. 8 dílků navíc znázorňuje kompletní zvířátka a pomáhá dítěti v sestavení. Všechny dílky jsou vyrobené z kvalitního silného materiálu, který se snadno omývá. Velikost po sestavení – 60 x 90 cm.

  pěnové kostky

Odpovědi na soutěžní otázky budete v obou kolech soutěže hledat na stránkách sponzora – www.galt.cz.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • D.ianka123

  Samozřejmě tyhle hračky znám,ale bohužel snimi zatím nemám žádne zkušenosti..

 • Ahoj!
  Mám syna, na letošní Vánoce dostal od babičky nafukovací kruhovou hrazdičku od Galt. Můžu ji jedině doporučit! Hodila se nám jak když malej ležel, tak když se učil sedět. Hodí se nám i teď když se plazí, má v ní své oblíbené hračky, když má chuť zaleze si do svého kruhu a hraje si s hračkami. Navíc je velice perfektně barevně řešená. Jsem moc ráda, že ji máme!!

 • Jsou to skvělé hračky, no a co, že jsou z Anglie, alespoň nejsou od číňanů nebo podobných dodavatelů. Je to kvalita už jenom v názvu, a to je pro děti to nejlepší. Je lepší mít něco dražšího, než koupit něco za pár korun a ryskowat, že si mé dítě ublíží, nebo i hůř. Výhoda u těchto výrobků je, že jsou dobře zbarvené a s obrázky, takže dítě zabavý, a zároveň rozvíjí jeho smysly.

 • Anonymní

  O téhle značce jsem teda ještě neslyšela, ale ty jejich hračky vypadají fantasticky. Škoda, že člověk nemůže nakupovat jenom podle toho, co by se mu líbilo a musí se pořád ohlížet na korunky:-( E.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist