Znáte eshop Biomamma.cz?

Rubrika: Soutěže

V dalším kole soutěže Znáte je? se seznámíte s internetovým obchodem, který nabízí spoustu výrobků nejen pro děti, ale i pro těhotné a pro rodiče. Výhry budou tentokrát ryze letní, určitě je využijete na dovolené u moře i v tuzemsku.

Manduca

Biomamma.cz – Seznamte se

BioMamma.cz je internetový obchod s více než tisícem výrobků pro těhotné ženy, děti i dospělé. Přírodní, české výrobky tvoří jádro sortimentu. Najdete v něm vše pro ekologickou domácnost. Nabízí velký výběr biooblečení (biobavlna, merino vlna), pratelné i ekologické jednorázové pleny a pomůcky pro přebalování, ekologické prací prostředky, biokosmetiku atd. Letní sortiment obsahuje brýle pro miminka i slušivé kloboučky s vysokým UV filtrem.
BioMamma.cz se zaměřuje také na prodej nosítek na děti- najdete velký výběr šátků, vaků a nosítek. BioMamma.cz je jedničkou v prodeji ergonomických nosítek Manduca (nosítko/krosnička pro děti 3-20 kg) s perfektně vypracovaným polstrováním pro velmi pohodlné nošení a s kapuckou, kterou se fixuje hlavička při usnutí dítěte. Tato nosítka má ve všech barvách skladem, za výbornou cenu, připravena ihned k odeslání. Existují i ve variantách ze 100% biobavlny (česká výroba).

V soutěži Znáte je? mohou 3 z vás od 24. dubna do 7. května 2009 vyhrát zapůjčení nosítka Manduca na 10 dnů zdarma. Pokud byste nosítko nevyužili, dostanete některou z alternativních cen. Více se dočtete na soutěžní stránce.

1.-3. věcná cena

Přečtěte si také rozhovor s majitelkou tohoto eshopu BioMamma.cz – to pravé pro ekologickou rodinu! na našem spřáteleném serveru Meredit.cz.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Již jsem měla tu možnost nahlédnout na tyto stránky a líbili se mi.Dnešní maminky mají mnohem lepší výběr než před 15.lety.Ono se nedá nic dělat doba pokročila a s ní možnost ulehčit si život.Přeji všem hezký večer.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist