Znáte Dokonalé ženy?

Rubrika: Soutěže

Po krátké odmlce se opět vracíme k oblíbené soutěži Znáte je?, kterou jsme mezitím lehce poupravili tak, abyste mohli soutěžit i v několika kolech najednou. V prvním červnovém týdnu si to hned budete moci vyzkoušet – začínáme v pondělí s Dokonalými ženami!

Seznamte se

Vše co vás zajímá, vše o čem přemýšlíte. Možná máte mnoho otázek a žádné odpovědi. Ráda soutěžíte a sledujete módní trendy a pečujte nejen o svou krásu, ale i o své zdraví. Hledáte lásku nebo právě řešíte partnerskou krizi.

Internetový magazín Dokonalé ženy.cz je určen ženám co mají svůj styl a váží si samy sebe. Nejsou to jen stránky pro vás, ale i pro vaše matky, tchýně, dcery, kamarádky a kolegyně. Dokonalé ženy jsou spokojené ženy a i ženy zvídavé, aktivní a společenské.

Dokonalé ženy.cz vám nabízí dlouhodobé přátelství ve chvílích, kdy si potřebujete odpočinout po celodenním shonu a nebo jen zvolnit pracovní tempo během dne. Stačí jeden “klik“ a můžete se ponořit do světa Dokonalých žen. Načerpejte inspiraci jak zkrášlit dům a zahradu, co uvařit k nedělnímu obědu, jak mile překvapit manžela, nebo jak být krásná a očarovat okolí. Pokud máte ráda aktivní odpočinek můžete si zasoutěžit, začít sbírat body v pravidelných velkých soutěžích, nebo si popovídat v diskusích. Zkrátka máte-li jen chvilku času, přijďte, pročtěte, prohlédněte a přicházejte kdykoliv se vám bude chtít.

Protože tyto stránky jsou tvořeny právě o vás pro vás.

A zasoutěžit si s Dokonalými ženami můžete i na serveru VašeDěti.cz.
A to od 2. do 15. června 2008 v soutěži Znáte Dokonalé ženy?

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • Ajka56

    Ano znám soutěžím na nich

  • Anonymní

    Dokonalé ženy! Opravdu skvělé stránky. Je zde plno zajímavého čtení a pravidelných soutěží. Doporučuji

  • magnolie1

    Ano znám, je tam hodně zajímavých článků. Ráda se na tyto stránky občas podívám i si ráda zasoutěžím.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist