Znáte deOUTLET?

Rubrika: Soutěže

Dnes máte ještě poslední možnost zapojit se do sponzorované diskuze o tom, jak se vám líbí eshop deOUTLET.cz. Ani pak ale nepřijdete o šanci na výhru dětského trička s atestem zdravotní nezávadnosti. Kromě něj můžete navíc v soutěži Znáte je? vyhrát dětský termonátělník.

Seznamte se

deOUTLETRádi bychom Vám představili internetový obchod www.deoutlet.cz, který Vám nabízí oděvy nejen pro sport a volný čas.

Naše nabídka oděvů není specifická pouze pro jistou část populace, ale je určena všem věkovým kategoriím – dětem, ženám a mužům. Lákavou nabídkou pro Vás bude jistě možnost využít nákupu se SLEVOU prostřednictvím MNOŽSTEVNÍCH SLEV, již při zakoupení 2 kusů výrobků.

Z nabízeného sortimentu si můžete vybrat z kvalitních značkových oděvů firem jako je : PROGRESS Sportswear, LITEX, GAMATREX, Londog, Kariban, BOOST UP, RIALTO a další, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Navíc se zabýváme výrobou a úpravami oděvů, ať už námi vyrobených nebo těch, co Vám doma leží vespod ve skříni a čekají na svou novou šanci.

Pokud byste měli zájem nás osobně navštívit, máme v Rožnově p/R. kamenný obchůdek, kde Vás rádi obsloužíme.

Proto neváhejte a využijte naši výhodné nabídky, pro objednávající závislačky ze serveru „VAŠE DĚTI“ poštovné zdarma (ne dobírka).

V soutěži Znáte je? můžete od 22. září do 5. října 2008
s eshopem www.deoutlet.cz vyhrát:
1. cena: Dětský termonátělník s dlouhým rukávem – tmavě modrý
Výrobek z kolekce Plush, má na rubu polypropylen a na líci bavlnu, díky tomu jste v suchu a teple. Je ideální do chladnějších dní.
2.-3. cena: dětské triko 155g/m2 – v barvě a velikosti dle výběru výherce
Kvalitní dětské tričko s krátkým rukávem s atestem na zdravotní nezávadnost.

1. cena2.-3. cena

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist