Zasoutěžte si o poukazy na nákup u Vikíska

Rubrika: Soutěže

Jedna otázková soutěž s internetovým secondhandem nám dnes končí, druhá začne hned zítra. Tentokrát vás seznámíme s eshopem Vikísek.cz, ve kterém budou výherci nakupovat za 800 a 500 Kč…

Jako obvykle se bude jednat o otázkovou soutěž, ve které budete odpovědi na otázky hledat přímo na webu sponzora soutěže – www.vikisek.cz. Soutěž poběží od 24. května do 6. června a vyhrát můžete poukazy na nákup v hodnotě 800 Kč a 500 Kč. To už vystačí na solidní nákup, co říkáte?

logoNejdříve se ale seznamte s Vikískem…

Zaměřujeme se výhradně na módní a nepoškozené dětské zboží anglických oděvních značek, které prochází opakovanou kontrolou. Tuctové a nezajímavé věci nenabízíme. Našim cílem je vaše dlouhodobá přízeň, nesnažíme se tak prodat za každou cenu tisíce flekatých a potrhaných hadrů. Proto zobrazujeme veškeré zboží na několika detailních fotografiích.

U Vikíska jste všichni vítáni. Kromě spousty krásných kousků u něj nyní najdete i správné odpovědi na soutěžní otázky.

 

 

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist