Zapojte se do soutěže o hru Noemova archa

Rubrika: Soutěže

Příběh Noemovy archy je zaznamenán v jedné z nejstarších knih. Jedná se o biblický příběh, který inspiroval českého výrobce her a hraček Efko natolik, že vymyslel stejnojmennou hru. Pět z vás bude mít v nejbližších dvou týdnech možnost tuto stolní hru pro nejmenší vyhrát v naší soutěži.

Vaším úkolem bude najít na stránkách sponzora – společnosti Efko – odpověď na jednoduchou soutěžní otázku. Ze správných odpovědí pak vybereme 5 výherců na základě jejich soutěžních tipů, přičemž stejně jako vždy vyhrává přesný nebo nejblišží vyšší tip.

Soutěžit budeme od 11. do 24. června 2012.

Znáte Noemovou archu?

Podstatou hry je postavit archu a zachránit čtrnáct párů zvířat rozmístěných po zeměkouli. Hra skýtá několik variant obměn. Děti mohou například napodobovat zvuky zvířat nebo je pantomimicky předvádět.

Noemova archa zaujme nejen edukativními stimuly, ale také po stránce vizuální, a  to především díky novým barevným ilustracím z dílny Antonína Šplíchala.

Hra zábavnou formou podněcuje děti k získávání nových dovedností a znalostí o světě. Rozvíjí jemnou motoriku, představivost, komunikační schopnosti a sociální cítění.

Pokud máte doma malého nezbedu, kterého byste rádi zabavili, zapojte se do soutěže o deskovou hru Noemova archa!

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist