Vyhrajte kompletní sbírku šmoulů a poukázky na svačinku od Alberta

Rubrika: Soutěže

Prázdniny utekly jako voda a mnoho školáků se jen těžko loučí s dny plnými zábavy. Nástup do školy jim však zpříjemní šmoulové, kteří se vrátili do Alberta v ještě lepší formě než kdy dříve. Zároveň s sebou přinesli recepty na zdravé a chutné svačinky, které budou děti bavit. Zapojte se do soutěže o kompletní sbírku šmoulích figurek a poukázky na nákup v prodejnách Albert.

Svačina je základ učení

Děti potřebují neustálý přísun energie, kterou mohou získat například ze zdravé a vyvážené stravy. A aby bylo nakupování zdravých potravin co nejjednodušší, nabízejí prodejny Albert produkty vlastní značky Albert Quality se šmoulím designem, které jsou navíc označené logem Vím, co jím. Tyto splňují definovaná nutriční kritéria, takže obsahují minimální množství soli, přidaných cukrů nebo například tuků. Zapomínat by se však nemělo ani na ovoce a zeleninu, které jsou zdrojem řady potřebných vitamínů.

Vyšmoulená sbírka za nákupy

smoulove2Kromě zdravých a chutných receptů šmoulové přichází s parádní akcí. Až do 7. října mohou zákazníci prodejen Albert, SPAR a INTERSPAR získat za své nákupy body, které vymění za šmoulí figurky.
Ty se dají libovolně spojovat. Celkem je možné nasbírat 20 různých figurek a při jejich spojování se fantazii meze nekladou. Čím více figurek je ve sbírce, tím zábavnější spojení je možné vytvořit.

Zapojte se do soutěže

Nyní můžete získat kompletní sbírku šmoulích figurek včetně sběratelského pytlíku a poukazy na nákup v hodnotě 200 Kč ve všech prodejnách Albert. Stačí správně odpovědět na jedinou soutěžní otázku a jedna ze tří sbírek může být vaše.

smoulove_sbirka

Soutěž probíhá od 4. do 17. září 2014.

Více informací o právě probíhající kampani je k dispozici na webových stránkách www.albert.cz/smoulove nebo na facebookovém profilu Albert Česká republika facebook.com/albertceskarepublika.

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • Marci55

  Máme už 12 kousků,všechny mít nebudeme,ale dětem to zatím nevadí

 • kuchta

  Je to pěknej lapač .Maj to dobře vymyšlený.Ale nejhorší na tom je že pro děti uděláme všechno.Možná kdyby lidi byli k sobě jiní že svět je hned lepší a hlavně by měly držet při sobě.

 • To by bylo u nás pozdvyžení.Šmouly máme všude nalepený a kde jaké CD už taky máme.Tak nyní ještě ty postavičky..Držím všem palce

 • mura

  Už se těším,zatím máme jen 4 postavičky a 2 ovoce.

 • Pavluschka

  jojo, už se starší nechal slyšet – Kdy půjdeme nakupovat? A do Albertu?…. děti mají přehled… tak se zapojím a uvidím, jestli udělám radost (-:

 • pvosa

  To by byla paráda vyhrát. Šmoulové jsou u nás IN.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist