Vyhodnocení quillingové soutěže

Rubrika: Soutěže, Volný čas

Dne 10.8. jsme vyhlásili quillingovou soutěž. Stačilo jen vyrobit libovolné dílo metodou quilling, vyfotit ho a poslat mailem. Všechny fotografie došlé v průběhu soutěže jsme zveřejňovali v příslušných fotogaleriích.

Ti z vás, kteří si chtějí soutěž připomenout podrobněji, mohou nahlédnout do článku Fotosoutěž s VD – pochlubte se svými quillingovými výrobky a vyhrajte!.

Jistě vás zajímá, kdo vyhrál krásné ceny věnované nakladatelstvím Anagram. Pojďme tedy k vyhodnocení.

V kategorii Děti do 15 let se nám sešlo celkem 7 fotek od pěti dětí. Rozhodování o výhercích tedy bylo poměrně jednoduché.

 • 1. místo: Vítek od tererezky
  Získává knihu Quilling pro děti a 1 balení quillingových proužků.
 • 2.-5. místo: Štěpánka od ABY, Milánek od Mopsičky, Simonka od pvosy a dcerka jiLAdo

Získávají knihu Quilling pro děti

V kategorii Děti nad 15 let a dospělí se sešel dvojnásobný počet fotek oproti dětské kategorii, tedy 14. Soutěžících bylo dohromady 6, rozhodování o výhře bylo tudíž složitější. Nakonec naše redakční porota rozhodla takto:

 • 1. místo: juliet.santini
 • 2. místo: tererezka
 • 3. místo: ABA

Získávají knihu Moderní quilling a 1 balení quillingových proužků.

Všem výhercům gratulujeme!

A také děkujeme všem zúčastněným za to, že se s námi podělili o krásné výtvory, že jsme díky nim mohli načerpat inspiraci pro naše vlastní tvoření.

Napsal/a: Markéta

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (7 vyjádření)

 • pvosa

  Tak to my jsme použily na motání nařízlou špejli a i čtyřleté dceři to šlo pěkně. Čekala jsem, že jí to moc nepůjde. Jen to nastříhání mě moc nebavilo – skartovačka v článku je super nápad, jen bych to teď musela někomu dát za úkol, když jsem doma na rodičovské :-).

 • ABA

  Petro ,kdepak já a tvořit …To mě vyprovokovala kamarádka , abych to zkusila ‚) U nás je přes tvoření spíš dcerka , já jen obdivuji . Občas něco vyrobím ,ale moc často to není ..A quilling mi připadal hrozně těžký , než bych se do něj pouštěla . Ale když jsem viděla , jak to Štěpánce jde , tak jsem se připojila ..

 • pvosa

  Všem výhercům gratuluji.

 • Petra Vymětalová

  No vidíš, ABO, já měla za to, že jsi už zkušený quillingový matador 😉

 • ABA

  Ježečku a ostatní , klidně jste to měli zkusit ..Bylo by víc výtvorů 🙂 My to zkoušeli podle zde daných návodů poprvé a docela to šlo – nejhorší bylo kupodivu lepení 🙁 ..Tyčinku na quilling jsem vyrobila z čínské jídelní hůlky a šlo to opravdu dobře . A to mám o sobě podobné mínění jako Ježeček – obě ruce levé (neb jsem pravák ), to už dcerka je šikovnější ..
  O to více děkuji za vyhodnocení 🙂 – potěšili jste mě !…

 • Ježeček

  Je to krásné, co jste vytvořili!!
  Já mám na tohle opravdu obě ruce pravé (píšu pravé, protože jsem levák a ta prává je tedy ještě nemehlovější než levá..).
  Můžu jen závidět… *

 • Petra Vymětalová

  Škoda, že účast v soutěži nebyla hojnější, o to větší gratulaci si zaslouží ti, kteří se zapojili 😉
  Pro ty, kdo si budou chtít soutěžní výrobky prohlédnout přidávám odkazy na příslušné galerie v naší fotogalerii – Soutěžní výrobky v kategorii 15+ a Soutěžní výrobky v kategorii pro děti do 15 let.
  Pokud jste propásli možnost ohvězdičkovat soutěžní výrobky, věřte, že autory jednotlivých výtvorů vaše hodnocení potěší i teď, po soutěži – tak obětujte těch pár sekund na kliknutí na příslušný počet hvězdiček pod obrázkem 😉

  A ještě prozradím jedno tajemství (ti, co čtou náš pravidelný newsletter, už o něm vědí) – zítra zahájíme novou fotosoutěž. Ostatně „předkola“ se můžete zúčastnit už teď – info najdete v dnešním emailu s VD novinkami…

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist