Víte, jak vycvičit draka?

Rubrika: Knihy pro děti a mládež, Soutěže

Možná jste už s dětmi navštívili kino a shlédli skvělý film stejnojmenného názvu. Chcete mít doma i knížku?

Pak byste neměli váhat a zamířit do knihkupectví! Anebo se zkuste zapojit do naší soutěže!

V nakladatelství Slovart vyšla první část série Jak vycvičit draka, s podtitulem Škyťák Šelmovská Štika III. A další se chystají.

jak_vycvicit_draka_titulkaJak vycvičit draka (Škyťák Šelmovská Štika III) 1.

Autorka: Cressida Cowellová

Počet stran: 224
Formát: 12,5 x 19 cm
Vazba: tvrdá

Více o knížce, včetně ukázek, najdete tady!

Jak se stát největším vikinským hrdinou všech dob? Můžete se jím prostě narodit.

Může vám to zákulisními intrikami zařídit vaše babička. Nebo se k tomu můžete dopracovat vlastní pílí jako Škyťák Šelmovská Štika III., hrdina tohoto příběhu. Budete přitom muset porazit různé strašlivé netvory, objevit zbrusu novou metodu výcviku draků a prožít všemožná dobrodružství.
A to je přece báječná zábava!

Jak_si_vycvicit_draka_ukazka1Jak_si_vycvicit_draka_ukazka2

Co se chystá

Druhá část pamětí Škyťáka Šelmovského Štiky III.Jak_si_vycvicit_draka2, nejúžasnějšího vikinského hrdiny všech dob, nás zavede na moře. Pátrání po pokladu slavného piráta Truchlovouse Trudného začíná plavbou na ostrov lebkolvů, slepých draků, kteří neumí létat, ale o to jsou nebezpečnější. Náš hrdina Škyťák přežije jak lebkolvy, tak i ztroskotání lodi a nakonec se poprvé utká i se svým proradným úhlavním nepřítelem.

To ale pořád není zdaleka všechno…

Jak_si_vycvicit_draka3Vikingové nemusí čelit jenom počasí, ostatním Vikingům, drakům a dalším nestvůrám, ale také mezinárodnímu tlaku. Rozpínaví Římané chtějí mezi vikinskými kmeny rozpoutat válku, aby je snadno porazili a unesli jim všechny draky. Pro začátek zajmou Škyťáka Šelmovského Štiku III., který je mezi Vikingy na draky odborníkem.

Jeho rozepsaná kniha Jak správně mluvit dracky přitom padne do rukou zrádce a on bude muset zase jednou dokázat, že i když je teprve kluk, má v sobě víc hrdiny než všichni velcí válečníci.

Zahrajte si se Škyťákem Šelmovským!

Jak_si_vycvicit_draka_ukazka3Pokud chcete zkusit štěstí, pak nevynechejte naši soutěž, ve které tři z vás mají šanci vyhrát první díl série Jak vycvičit draka. Stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a mít štěstí při tipování. Tak co, naučíte se, jak vycvičit draka? Budete s dětmi prožívat dobrodružství s Bezzubkou?

Soutěž o první díl série Jak vycvičit draka běží od 25. září do 8. října 2014.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist