Velká narozeninová soutěž je tu!

Rubrika: Co, kde a jak na VD, Soutěže

Už v sobotu se rozběhly první soutěže, ke kterým se po letech vracím v rámci oslav 10. výročí založení stránek. Když jsem vám je představovala, zmínila jsem se i o tom, že budou součástí Velké narozeninové soutěže. Co ta přesně obnáší, se dočtete právě zde.

Vlastně je to jednoduché – účastníkem Velké narozeninové soutěže (VNS) je každý, kdo se zapojí do kterékoli její dílčí soutěže. Čím víc jednotlivých soutěží úspěšně absolvujete, tím větší šanci na výhru v rámci celé VNS máte.

Jak se budou vybírat výherci?

Všechny výherce z celé VNS určí losování. Nejdříve losem určíme, z kterých soutěží se postupně bude losovat, přičemž pro každou výhru se bude vybírat ze všech dílčích soutěží. Čistě teoreticky je tak možné, že do závěrečného slosování se dostanou jen soutěžící z jedné soutěže, i když to není moc pravděpodobné. Vyplatí se proto zapojit se opravdu do všech soutěží. Obzvlášť u těch, kde se dá očekávat nižší účast, se to může dobře vyplatit 😉

Po určení soutěží se bude losovat ze soutěžících, kteří splnili podmínky dané soutěže vždy jeden výherce.  Každý soutěžící může být vylosován pouze jednou v každé dílčí soutěži. Jinými slovy – pokud se bude z jedné soutěže losovat opakovaně, bude pokaždé vylosován někdo jiný. Zároveň ale lze vylosovat stejného soutěžícího i opakovaně –  pokaždé za účast v jiné soutěži.

Jaké soutěže jsou součástí VNS?

U každé soutěž uvádím rovnou i podmínku, kterou je třeba splnit pro zařazení do závěrečného slosování.

Jaké ceny získají vylosovaní výherci?

 1. Rozkládací rámeček Jungle – rámeček na dvě fotografie z ručního papíru, ve velikosti 23×47 cm.
  abouthome_jungle
 2. Svítící tapetka Malá čarodějnice – tapetka o rozměrech 50×60 cm, která v noci svítí.
  tapetka_carCarodejnice-svetlo
 3. Nové pohádky o dopravních značkách – kniha navazuje na velmi úspěšné a oblíbené Pohádky o dopravních značkách.
  Nove_pohadky_o_dopravnich_znackach
 4. Tvůj život v komiksu – kniha dětem umožní vytvořit si svůj vlastní komiks a přitom se zamyslet i nad tím, kým vlastně jsou.
  tvuj_zivot_v_komiksu_obalka
 5. Dárkový balíček od Českého Ježíška – balíček obsahuje knihu a další užitečné vánoční drobnosti z Ježíškovy dílny.
  Navrh_OBALKY_2012
 6. Kónický hrnek VašeDěti.cz – vše s logem VD Už 10 let s vámi!
  hrnek
 7. LEGO DUPLO Policie – stavebnice pro děti od 2 do 5 let, 39 dílků, obsahuje 2 figurky.
  duplo_policie

Ceny jsou uvedeny v pořadí, v jakém se o ně bude losovat.

Od koho výhry do VNS máme?

Abouthome.cz si klade za cíl inspirovat při dekoraci interiérů a být nápomocný při výběru hedvábných květinových dekorací, váz, lamp, rámečků na fotografie, atd.

e-color.cz, kde naleznete: fototapety Komar, Wizzard, tapety na zeď (vliesové, papírové, omyvatelné) Rasch, AS Creation. Dále si můžete vybrat nástěnné dekorace, dětské dekorace na stěnu, samolepicí fólie d-c-fix, bordury, interiérové barvy, značkové kusové koberce Esprit, Tom Tailor a jiné.

Společnost Goodyear Dunlop Tires Czech, která prostřednictvím projektu Goodyear Bezpečná školka již sedmým rokem podporuje používání reflexních vest v mateřských školách a pomocí dalších projektů se zabývá i dlouhodobou podporou bezpečnosti ostatních účastníků silničního provozu. Pro letošní podzim připravila společnost Goodyear kampaň na podporu zvýšení viditelnosti chodců prostřednictvím používání reflexních prvků.

Nakladatelství Portál, které dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává populárně psychologickou literaturu, příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod., rozhovory se zajímavými osobnostmi, knihy pro děti i publikace z oblasti psychologie, pedagogiky, sociální práce. Na svém kontě má i periodika Psychologie dnes, Rodina a škola aInformatorium 3 – 8. Pořádá rovněž odborné semináře pro pedagogy akreditované MŠMT.

Český Ježíšek, který již tradičně odpovídá dětem na jejich dopisy. Vloni jich zvládl zodpovědět téměř 40.000!

Obchod VašeDěti.cz, který jsme otevřeli v den 10. narozenin VD. Najdete v něm spoustu triček, hrnků a dalších předmětů s logem VašeDěti.cz.

LEGO® DUPLO® – stavbnice speciálně nvržené pro drobné dětské ruce, ale velkou představivost předškolních dětí ve věku 1,5-5 let.

 

abouthome_logoe-color

goodyear_logoportal

jezisek_logoVD_obchod

duplo

 

Přeju prima zábavu při soutěžení všem!

Budu ráda za vaše připomínky a postřehy k jednotlivým soutěžím. Některé z nich tu neběžely už léta, měli byste chuť si je v té druhé desetietce ještě zopakovat? Které jsou pro vás nejzatraktivnější?

Toto taky stojí za přečtení!

Jaké vybrat odrážedlo pod stromeček?

Chcete mít ze svého potomka vášnivého cyklistu? V určitém věku už nestačí jít příkladem. Vlastní dvoukolé odrážedlo, které je jedním

Čtu dál →

V jakých lázních vám zajistí hlídání pro děti?

Touží vaše srdce po lázních, ale říkáte si, že děti jsou pořád ještě malé, tak vám nezbývá než o

Čtu dál →

Dětský svět v zahradě? Vsaďte na bunkr, hmyzí hotel nebo malé hřiště

Hledáte recept, jak děti vylákat na zahradu, aby se vydováděly na čerstvém vzduchu a měly jste je přitom na

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

 • mojedeti

  Tak dnes dorazila výhra-stavebnice Lego-Duplo, Petro moc a moc děkuji za starost a pomoc aby výhra přišla do vánoc.

 • Petra Vymětalová

  ustarana, vidíš, já se jště ani nepodívala, na koho to padlo. Říkala jsem si, že se třeba ozve sám, a pak jsem na to zapomněla. Vyhodnocení asi bude u všeho najednou, budu se to snažit zvládnout co nejrychleji, ale je toho tolik, že radši neslibuju, že to bude hned v pondělí.

 • @Petra kdy budou výsledky ve vyhodnocených soutěžích? Jsem zvědavá, kdo měl ten šťastný klik. Díky.

 • Petra Vymětalová

  Tak klikačka už má svého vítěze 😉

 • bamiska

  Ráda bych klidně zopakovala ty klikačky baví mě hledat obrázky a díky těm listopadovým článkům jsem narazila i na ty své zapomenuté 😀

  jeden jsem četla manželovi o té pýše kdy jsem psala o naší rodině…byla to fajn chvilka…a je zvláštní jak za těch pár let bych to napsala asi jinak…hlavně v tuto chvíli né tak pyšně na své děti v období puberty 😀 díky za připomenutí touto cestou…

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist