Vánoční pisatelská soutěž 2012

Rubrika: Soutěže

Slyšíte to??? Někdo ťuká!!! Ani se mi věřit nechce, že rok zase utekl jako voda a vánoční čas nám opět klepe na dveře. Pojďte je společně se mnou otevřít naší vánočně laděnou pisatelskou soutěží…

VašeDěti.cz vyhlašují

Vánoční pisatelskou soutěž 2012

O čem psát?!

Loňská soutěž byla provoněná vašimi vánočními historkami. V letošním roce si malinko můžete zavzpomínat na vaše Vánoce v roce 2004 nebo naopak… ponořte se do říše fantazie a představte si, jak by mohly u vás probíhat Vánoce 2020. Pokud budete chtít obě tato témata v článku propojit, samozřejmě můžete 🙂

Pravidla soutěže

Článek by měl mít minimálně 250 slov a poslat ho můžete od 1. 12. do 28. 12. 2012 včetně. K článku můžete připojit i fotografii, která bude vaším autorským dílem. Nezapomínejte na název svého díla!!! S úpravami a odstavci si nedělejte hlavu, to co nezvládnete vy, já se pokusím doladit 🙂
Články, které pošlete na poslední chvíli, mohou vycházet i po skončení soutěže… a přesto budou stále v soutěži. Každému pisateli oznámím den zveřejnění jeho článku mailem.

Vyhodnocení soutěže

O vítězích rozhodne „redakční porota“ – Petra, Pavlína a já, s možným přihlédnutím k hvězdičkovému hodnocení a komentářům pod vlastními soutěžními články.

Kam posílat články?!

Soutěžní články prosím posílejte na suodal@vasedeti.cz.

Sponzorem této soutěže je nakladatelství Mladá fronta, které připravilo pro pětici výherců balíček s těmito tituly:

Můj divotvorný hrnec

Jaroslav Sapík zcela záměrně již desetiletí navazuje na tradice měšťanské kuchyně, která ve své nejlepší podobě patřila ke špičce evropské gastronomie. Jeho nová česká kuchařka představí klasickou i moderní českou kuchyni založenou především na domácích produktech. Její členění zdůrazňuje chuťovou pestrost i moderní kuchařské trendy i hlediska racionální výživy. Jaroslav Sapík představí nejen přes 40 receptů, ale zároveň přiblíží historii české kuchyně, upozorní na její přednosti, na něž je dobré navazovat, nevyhne se však ani současným negativním prvkům. Kapitoly o historii doprovázejí dobové fotografie a dokumenty, staré, často rodinné recepty a osobní vzpomínky autora této výjimečné kuchařky.

Moje rodinné album

Druhá interaktivní kniha Evy Chupíkové je určena všem dětem, které s oblibou vystřihují, nalepují a vytvářejí si vlastní deníčky či zápisníky. Je ale také pro všechny rodiny, které rády tráví společné chvíle, mají spoustu zážitků, příležitostí k setkávání a hromadu fotografií. Děti si spolu se „svými“ dospělými budou moci vytvořit jedinečné fotografické album a dozvědět se o sobě a své rodině něco víc. Najdou v něm prostor na kresby, fotky a vlastní zápisky, kapitoly věnované rodičům, sourozencům, prarodičům a domovu, grafický list k sestavení vlastního rodokmenu, papírový pokojíček k vystřižení, volné listy na rodinné fotografie a ještě hodně další zábavy.

Líza a pupík v Africe

Kočička Líza a pes Pupík patří v současnosti mezi nejoblíbenější kreslené hrdiny, děti je znají z časopisu Sluníčko. Tentokrát se Líza a Pupík vydávají na dalekou cestu do Afriky, aby pomohli nalézt opičku, která uprchla ze zoo. Čeká je velké dobrodružství na vodě i na souši, setkají se s exotickými zvířaty i tamními domorodci. Čtenáři zasahují do příběhu řešením mnoha zábavných úkolů. Tyto aktivity pomáhají rozvíjet logické myšlení i dětskou představivost. V knize není nouze o napínavé, ale i humorné situace. Originální knížka s prvky komiksu a malovaného čtení je určena všem předškolákům a malým školákům.

 

************************

Všem přeji krásný, právě začínající ADVENTNÍ ČAS a těším se na společně strávené chvilky u čtení vašich vánočních vzpomínek nebo vánočních vizí… Krásný den přeje suodal!

********

Napsal/a: suodal

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (21 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist