Soutěžte o spoustu zajímavých cen na portálu Soutez.cz !

Rubrika: Soutěže

Máte již nakoupené dárky pod stromeček? Přemýšlíte, čím obdarovat své blízké? Nebaví Vás tlačit se v přeplněných obchodech a utrácet horentní částky? Na soutěžním portálu Soutez.cz stačí jen správně odpovědět a Váš problém bude jednoduše vyřešen…

Vyhrát můžete mnoho zajímavých cen. Od elektroniky, CD, DVD, oblečení, holicích strojků, mobilních telefonů až po slevy v nákupních centrech i e-shopech nebo auta s plnou nádrží na týden zdarma.

Soutěže a průzkumy u nás pořádají i velcí a renomovaní klienti z nejrůznějších oborů. Plenky a jiné potřeby pro miminka lze vyhrát s Helen Harper. Tatínky potěší třeba poukaz na odběr piva od Velkopopovického Kozla, nejnovější model holicího strojku od společnosti Philips nebo snad chytrý a trendy mobilní telefon Nokia? Celá rodina si pak jistě ráda udělá výlet autem s plnou nádrží na celý týden zdarma od společnosti CAC Leasing a k tomu si oblékne slušivé tričko a kšiltovku od pivovaru Radegast.

POZOR! Novou soutěž naleznete na www.soutez.cz každý pracovní den! Soutěžit může každý, stačí se jen zaregistrovat.
A nebojte se, žádná soutěž Vám neunikne – stačí jen nastavit zasílání zpráv a informace o nové soutěži naleznete pohodlně ve Vaší e-mailové schránce.

Tak neváhejte a soutěžte s námi na www.soutez.cz. Na Vaši návštěvu se těší tým portálu Soutez.cz.

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

 • Anonymní

  Ahoj,

  ja taky soutezim na Soutez.cz a loni jsem vyhrala mobil. Chce to trpelivost…:-) Anna

 • Ahoj,

  také jsem již na stránkách Soutěže přihlášena, ale zatím jsem tam nic nevyhrála. Ale soutěžám také ráda, a sem tam se mi taky podařilo něco vyhrát.

 • Na soutěžích už jsem registrovaná nějakých pár let a zatím jsem nevyhrála. Ale na nedostatek výher si stěžovat nemůžu, pravidelně vyhrávám párkrát do měsíce.
  Soutěže – to je v současný době můj největší koníček, až takový, že mám o nich samostatný blog (http://opicka.bur.sblog.cz/).
  Jinak samozřejmě přeju všem hodně štěstí. Však ona jednou ta výhra přijde.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist