Soutěž: Vánoční inspirace z Dino Toys

Rubrika: Dětské hry, Soutěže

Přemýšlíte, čím letos pod stromečkem překvapit své děti? Určitě nešlápnete vedle, když jim nadělíte nevšední dárek z dílny Dino Toys, tradičního českého výrobce her a hraček. Při troše štěstí můžete takový dárek vyhrát. Připravili jsme pro vás totiž hned 2 na sebe navazující soutěže o oblíbené deskové hry.

Právě osvědčené deskové hry jsou v mnohých rodinách už neodmyslitelným vánočním dárkem a také oblíbenou zábavou mezi sledováním filmových pohádek.

Skvělým tipem na takovou zábavu v atraktivním obalu mohou bezesporu být deskové hry Kvak! a Dostihy a sázky Junior, které nejen pobaví, ale také rozvíjejí strategické myšlení, zlepšují paměť a trénují postřeh. Potěší nejen kluky a holky, ale určitě i tatínka 😉 Obě hry naleznete v kvalitních hračkářstvích nebo na www.mojedino.cz.

dinologo dinosauri_key

Zábava pro celou rodinu

Pod stromeček nejpopulárnější „deskovku“ z Francie. Řekněte jen Kvak!

631434_01_z1 631434_02_z2

Dino Toys přináší do českých hračkářství jednu z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších společenských her ve Francii. Kvak! má jednoduchá pravidla, do kterých hráči proniknou během několika minut. Ovšem nenechte se zmýlit – hra je to taktická, svým principem může připomínat i šachy, doplněné o prvek náhody. V této novince se 64 kartičkami můžete rozehrát důmyslnou strategii při dobývání rybníka se svou žabí královnou. Kvak! nadchne začátečníky ve věku od 6 let, ale i zkušenější dospělé hráče, kteří „rozjedou“ taktickou bitvu o vítězství. Proměnlivý herní plán umožňuje vytvářet velké množství kombinací a strategií, takže hraní bude pokaždé jiné.

Zábava pro 2-4 hráče ve věku od 5 let.
Doporučená cena: 599 Kč

Více na www.mojedino.cz.
Přečtěte si také, jak si hra KVAK! vedla při VD testování v loňském roce.

Hry pro školáky

Legendární Dostihy a sázky Junior

623279_01 623279_02

Naučte děti poznat hodnotu peněz hravou formou. Pomůže vám v tom dětská varianta legendární české hry Dostihy a sázky, která slaví úspěch už více než 30 let! Kromě speciálně přizpůsobených pravidel se dětem zalíbí i postavičky poníků a žetony s potiskem. Hráči při hře nakupují zvířátka a výbavu, a přitom musejí dobře hospodařit se svěřenými penězi.

Děti do 5 let mohou hrát jednodušší verzi bez peněz.
Zábava pro 2-4 hráče ve věku od 5 let.
Doporučená cena: 329 Kč

Více na www.mojedino.cz.
Přečtěte si také, jak si Dostihy a sázky Junior vedly při VD testování v loňském roce.

Zapojte se do soutěží!

O obě výše uvedené hry budeme na VD soutěžit. Každá bude mít svoji samostatnou soutěž a také své vlastní 3 výherce. Máte tedy hned šestinásobnou šanci vyhrát.

Do 10. prosince 2016 jsou ve hře Dostihy a sázky Junior. Na ty hned následující den naváže další 10denní soutěž – o deskovou hru KVAK!

Neváhejte a zapojte se do první soutěže hned teď:

 

Tip pro ty, kdo naše soutěže ještě moc neznají

  • Než se pustíte do tipování, nahlédněte do vyhodnocených soutěží, v jakých hodnotách se konečné počty tipů pohybují.
  • Počítejte s tím, že jednou denně můžete svůj tip upravit, takže se vyplatí zpočátku tipovat spíš při zemi, abyste měli přehled, jakým tempem tipy do soutěže přibývají.
  • Jednou denně (nad ránem) probíhá kontrola všech tipů, o překročení toho svého budete případně informováni emailem.
  • Aktivní návštěvníci stránek mohou stav svého tipu zkontrolovat kdykoli přímo na soutěžní stránce.

Toto taky stojí za přečtení!

Jindřichův Hradec

Prohlédněte si Jindřichův Hradec. S našimi tipy o nic nepřijdete

Jindřichův Hradec si zaslouží vaši pozornost. Je to nádherné město s pěknou historii. Najdete tu nádherné chaty a chalupy,

Čtu dál →

Jaké vybrat odrážedlo pod stromeček?

Chcete mít ze svého potomka vášnivého cyklistu? V určitém věku už nestačí jít příkladem. Vlastní dvoukolé odrážedlo, které je jedním

Čtu dál →

V jakých lázních vám zajistí hlídání pro děti?

Touží vaše srdce po lázních, ale říkáte si, že děti jsou pořád ještě malé, tak vám nezbývá než o

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist