Soutěž: Suri a Kata – Sebrané spisy 1

Rubrika: Knihy pro děti a mládež, Soutěže

První sbírka případů obávaných zvířecích detektivů je na světě. Znáte je z Mateřídoušky a teď se s nimi můžete seznámit i v naší soutěži.

Suri_kataJen dvě surikaty na světě dokážou zároveň chodit do školy a působit jako tajní agenti, kteří řeší nejrůznější případy a záhady – jsou to Suri a Kata, dva noví hrdinové detektivního komiksu, který vychází na pokračování v časopise Mateřídouška. Aby si děti mohly trénovat své mozkové závity častěji než jednou měsíčně, vyšla už koncem roku 2013 knížka Suri a Kata: Dobrodružství ve Velrybí zátoce plná luštění, hádanek, labyrintů, spojovaček a jiných zábavných úkolů, které mohou se Surim a Katou řešit během jejich pátrání po původu surikat. Tato mise zavedla naše dva agenty až do Afriky, a tam na ně čekalo nejedno překvapení, a dokonce i boj s padouchem!

Knihu Suri a Kata: Dobrodružství ve Velrybí zátoce si můžete stále objednat na www.kniha.cz.

 

Teď už ale k novince, o kterou právě teď můžete s námi soutěžit…

Suri_a_kata_sebrane _spisy1Suri a Kata: Sebrané spisy 1

Suri a Kata – zdánlivě dva obyčejní školáci, ale ve skutečnosti geniální mozky se stoprocentní úspěšností v řešení i těch nejzapeklitějších detektivních příkladů! Ze své tajné podzemní základny vybavené tou nejmodernější technikou vyrážejí do terénu, aby zbavili svět zlodějů a podvodníků. A protože už vyřešili pěknou řádku zločinů, nastal čas vydat knižně první část jejich detektivních zážitků v komiksové podobě. V Sebraných spisech se dozvíte například, kdo byl pachatelem velké vlakové loupeže, kdo se pokusil okrást kouzelníka, jak zmizela antigravitační pilulka nebo proč dopadla soutěž krásy fiaskem. Dozvíte? Možná ano, pokud přijdete na správné řešení! A abyste si své mozkové závity mohli procvičit ještě víc, ke každému případu máme připraveny další logické hry a hříčky.

Napsal Libor Drobný.

96 stran

Knihu si můžete se slevou objednat na www.kniha.cz.

Jak se líbila jedné z našich čtenářek, se dočtete v článku Recenze: Suri a Kata – Sebrané spisy I.

Jak se soutěží?

Jako obvykle 😉 V tomto článku najdete správnou odpověď na jedinou soutěžní otázku. K ní pak přidáte ještě tip, kolik tipů se celkem v soutěži sejde.

Soutěž běží do 22. června 2016.

 

Tip pro ty, kdo naše soutěže ještě moc neznají

  • Než se pustíte do tipování, nahlédněte do vyhodnocených soutěží, v jakých hodnotách se konečné počty tipů pohybují.
  • Počítejte s tím, že jednou denně můžete svůj tip upravit, takže se vyplatí zpočátku tipovat spíš při zemi, abyste měli přehled, jakým tempem tipy do soutěže přibývají.
  • Jednou denně (nad ránem) probíhá kontrola všech tipů, o překročení toho svého budete případně informováni emailem.
  • Aktivní návštěvníci stránek mohou stav svého tipu zkontrolovat kdykoli přímo na soutěžní stránce.

 

Toto taky stojí za přečtení!

Těhotenství nemusí být jen nejkrásnějším obdobím v životě ženy

V současné společnosti jsou všechny významné životní události vnímané jako velký milník v životě a očekává se, že každý,

Čtu dál →

[Soutěž] Audiokniha Anička a cirkus

Dlouhou cestu na dovolenou si můžete v autě zpříjemnit třeba poslechem audioknihy. 3 tipy pro děti pro vás dnes

Čtu dál →

[Tvoření] Květina z proužků

Květina, kterou si dnes ukážeme, je velmi jednoduchá a zároveň variabilní. Můžete vyrobit několik variant podle toho, která se

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist