Soutěž o redukční program na dva měsíce s konzultacemi elektronickou poštou

Rubrika: Soutěže

portretVánoce jsou už nějaký ten pátek za námi, ale jejich následky v podobě nově nabytých kil na sobě možná pozorujete ještě teď. I když se to teď tak nezdá, za chvíli na dveře zaklepe jaro. Pokud uvažujete o tom, že by nebylo od věci zkusit nějaké to kilo shodit, mohla by se vám hodit výhra z dalšího kola soutěže Znáte je?

Sponzorkou dalšího kola soutěže je Mgr. Eva Manďáková Svašková, která na svých webových stránkách www.kgdolu.estranky.cz nabízí redukční program bez zázračných pilulek. Dvouměsíční redukční kůru můžete vyhrát v naší soutěži od 1. do 14. února, po celou dobu Vám jeho autorka bude k dispozici i na emailu.

Seznamte se s Mgr. Evou Manďákovou Svaškovou

134Výživa člověka mne zajímala vždy, ale hlavní zájem o ni vyplynul bohužel z docela velkého přibrání za posledních 20 let. Plíživě něco zůstalo po každém dítěti, něco přinesl věk a něco se usadilo jojo-efektem po mnoha nevydařených dietách a hladovkách. Stále ještě jsem ve 43 letech nechtěla zůstat tlustou matronou a omezit náplň svého života svými kg, vždyť jiný život nemám, chci být zdravá a veselá, prožívat s rodinou aktivní chvíle a pěkně se oblékat. To všechno mi letělo hlavou každý den a váha ukazovala šílených 94 kg.

Tak někde musím začít, dala jsem si dohromady potřebnou dávku bílkovin, sacharidů a tuků na denní reprodukci těla mých rozměrů, přibližné aktivity související s mým povoláním, průměrné aktivity, které vykonává skoro každá žena pro běžný chod domácnosti. Krásné, ale věřte, že vyzkoušet tohle vše v nejúčinnější variantě a vyjít u toho s tím, co se běžně dostane v obchodech, zvládat domácnost a zaměstnání, bylo docela zdlouhavé a pracné. Hledala jsem tedy způsob, který mi pomůže nejen korigovat váhu směrem dolů, ale i udržovat.

Sestavuji jídelníčky dle způsobu konkrétní obezity člověka, jeho věku, tělesných parametrů a tělesných aktivit v jeho průměrném životě. Shlédněte fotogalerie děvčat, která mých služeb využila a změnila i svůj přístup k jídlu, již to není nepřítel, ale správně vybrané je těší a jedí pro zdraví a krásu.

Jak se mi to podařilo – čtěte na www.kgdolu.estranky.cz , také tam najdete nápovědu k soutěžní otázce hned na úvodní straně.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist