Soutěž o nosní čistící sprej Physiomer® Baby a doplněk stravy Kofein K

Rubrika: Soutěže

c11Večery máme ode dneška o hodinu delší, počasí za moc nestojí, bacili útočí a únava je u mnohých z nás také podezřele častou návštěvou. Zkuste využít delší podvečer k tomu, abyste mohli s nepříjemnými společníky zabojovat. V dalším kole soutěže Hledej, čti a vyhraj můžete za dohledané články získat nosní čistící sprej Physiomer®  Baby a doplněk stravy Kofein K.

Nejdříve tradičně opráším pravidla soutěže

Soutěž poběží od 1. do 10. listopadu 2010 a vaším úkolem tedy bude hledat články zveřejněné v těchto dnech v kterémkoli roce existence těchto stránek. Najdete-li alespoň 50 článků zveřejněních v tomto termínu, postupujete automaticky do slosování o ceny útěchy. Pokud se vám naše články líbí a začtete se natolik, že jich dohledáte alespoň 95%, postoupíte také do slosování o hlavní cenu.

O co tentokrát soutěžíme?
Hlavní cena: nosní čistící sprej Physiomer® Baby (vhodný pro děti od 2 týdnů) a doplněk stravy Kofein K (pro maminky)

1. a 2. cena útěchy: Kofein K

c_kofeinkDoplněk stravy Kofein K díky svému složení pomáhá zvyšovat psychickou aktivitu, potlačuje ospalost a oddaluje psychickou i fyzickou únavu.
Tuto formu kofeinu upřednostní ti, kteří potřebují rychle povzbudit svůj organismus a nemají čas na popíjení kávy nebo jiného nápoje s obsahem této látky. Tableta s kofeinem nezatěžuje žaludek a nepůsobí močopudně, což jistě ocení např. řidiči a vytrvalostní sportovci. Balení Kofeinu K je navíc velmi skladné.
Doplněk stravy Kofein K je doporučován všem, kteří vykonávají náročnou psychickou práci a po nichž se požadují vysoké nároky na soustředěnost. Jestliže trpíte pocity únavy a vyčerpání, je pro vás právě Kofein K vhodnou volbou.
Dávkování: 1-2 tablety denně
Balení: 10 tablet
Složení: Kofein 100mg, monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, mikrokrystalická celulosa, stearan horečnatý, oxid křemičitý E551, mastek E553b
Upozornění: Není vhodné kombinovat s jinými přípravky s obsahem kofeinu včetně nápojů. Přípravek není určen pro děti do 16 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy.
Doporučená cena: 89,-Kč/ 10 tablet
K dostání v lékárnách

c_physiomerbabyJemný nosní čistící sprej Physiomer® Baby šetrně pečuje nosní sliznici dětí v případě rýmy a ucpaného nosu, ale i jako součást denní hygieny nos. Je určen pro děti od 2 týdnů do 3 let.
Physiomer® Baby šetrně odstraňuje nadbytečný hlen, nečistoty a dráždivé látky z nosní sliznice v případě rýmy a ucpaného nosu. Zvlhčuje nosní sliznice a pomáhá potlačit nosní infekce. Zabraňuje rozšíření nosních infekcí do uší a dýchacích cest. Protože je určen nejmladším, ovlivňuje tak výši koncentrace soli v přípravku, která odpovídá fyziologii lidského organismu . Její hodnoty jsou 9 g/l (oproti 22 g/l ve spreji určeném pro děti od 6 lety a dospělé).
Přípravek funguje na zcela přírodní bázi – jedná se o 100% izotonickou mořskou vodu. Tvar aplikační trysky je uzpůsoben tak, aby nehrozilo poškození nosu malých dětí, proto je aplikace spreje příjemná, bez prudkého tlaku.
Physiomer Baby je vhodné užívat nejen při rýmě a nachlazení, ale i jako součást denní hygieny nosu. Zároveň je vhodný jako prevence vzniku komplikací způsobených rýmou.
Dávkování: 1 vstříknutí do každé nosní dírky 1x denně jako součást denní hygieny.
V případě rýmy a ucpaného nosu zvyšte dávkování na 1 vstříknutí 2 – 4x denně do každé nosní dírky.
Balení: 115 ml
Upozornění: Přípravek je určen pro děti od 2 týdnů do 3 let.
Doporučená cena: 144,-Kč

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Petra Vymětalová

    Soutěž jsem včera vyhodnotila, jména výherců najdete ve vyhodnocených soutěžích.

    Zde si ještě dovolím zase pár čísel. Maximálně jste mohli najít 114 článků, pro postup do slosování o hlavní cenu stačilo nasbírat 109 bodů. To splnilo celkem 30 soutěžících, dalších 6 pak dohledalo alespoň 50 článků zveřejněných od 1. do 10.11. Všech 36 soutěžících tedy bylo zařazeno do slosování o dvě ceny útěchy.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist