Soutěž o největšího PSAVCE

Rubrika: Soutěže

Už nějaký čas je původních článků zde na www.vasedeti.cz pomálu, takže jsme uvítali nápad Pomněnky na uspořádání soutěže, která by měla autorskou tvorbu návštěvnic (a návštěvníků) těchto stránek podpořit. Její pravidla najdete v tomto článku…

Základní princip soutěže: Cílem soutěže je ocenit autorky a autory, kterým bude v daném čtvrtletí zveřejněno nejvíce článků (příspěvků v tzv. článkových rubrikách), a tak podpořit autorskou tvorbu pro www.vasedeti.cz.

Sponzor soutěže: hlavním sponzorem soutěže je nakladatelství nakladatelství Fragment

Fragment

Podrobná pravidla:

  Účast v soutěži

 1. Soutěže se mohou zúčastnit registrovaní návštěvníci serveru VašeDěti.cz.
 2. Účastníkem jednoho čtvrtletního kola soutěže se automaticky stává každý, komu bude zveřejněn alespoň jeden článek v daném čtvrtletí.
 3. Příspěvek určený ke zveřejnění je třeba zaslat prostřednictvím odpovídajícího formuláře (odkaz v horním menu – Poslat článek).
 4. Všichni účastníci soutěže se odesláním svého příspěvku zavazují dodržovat pravidla pro posílání a zveřejňování příspěvků a zachovat autorská práva.
 5. Bude-li zjištěno, že autor nedodržel tato pravidla (příspěvek nebo jeho části jsou opsané bez odpovídajícího označení):
  – poprvé bude na problém upozorněn a bude mu odečteno 50 klubíček z klubíčkového účtu
  – podruhé bude vyřazen z daného čtvrtletního kola a z účtu mu bude odečteno 300 klubíček
  – potřetí bude ze soutěže úplně vyřazen a jeho klubíčkový účet bude vynulován (v případě klubíčkového účtu s nízkým zůstatkem bude odečteno 1000 klubíček)

  Hodnocení soutěže

 1. Za každý článek zveřejněný v daném čtvrtletí získá jeho autor jeden bod. Nezáleží na délce a kvalitě zveřejněného příspěvku.
 2. Do tohoto bodování se počítají pouze články – příspěvky zveřejněné na hlavní straně serveru VašeDěti.cz a zařazené do některé z tzv. článkových rubrik (viz menu v levém sloupci).
 3. Pro účel této soutěže je rozhodující datum zveřejnění příspěvku, nikoli jeho odeslání do redakce.
 4. O termínu zveřejnění jednotlivých příspěvků rozhodují výhradně zodpovědné redaktorky bez ohledu na tuto soutěž. Při určení termínu zveřejnění článku se bere v potaz kromě dne odeslání také téma, obsah a v neposlední řadě také náročnost na přípravu k publikaci (korektury apod.).
 5. Největší psavci budou určeni podle počtu získaných bodů.

  Výherci

 1. Největším psavcem daného čtvrtletí se stává autor, který získá nejvíce bodů (kterému je zveřejněno nejvíce článků).
 2. Za každé čtvrtletí budou vybráni dva psavci, kteří získají knižní odměnu z nakladatelství Fragment. Cena bude udělena vždy nejpsavějšímu autorovi, druhý výherce bude vybrán redakcí serveru VašeDěti.cz.
 3. Celkem budou dle počtu bodů vybráni 3 psavci v každém čtvrtletí, kteří získají klubíčka na svůj klubíčkový účet.Oceněným psavcům bude přičteno 50, 40 a 30 klubíček (dle pořadí) za podmínky, že získají alespoň 5 bodů.
 4. Získá-li některý z oceněných psavců méně než 5 bodů v daném kole, bude mu přičteno pouze 20 klubíček.
 5. Nebude-li možné dle počtu bodů určit pouze tři psavce, bude počet oceněných nejblíže větší číslu 3. Mezi oceněné bude rozděleno 120 klubíček v závislosti na počtu získaných bodů, za podmínky splnění minimálního počtu 5 bodů. Nebude-li mít v takovém případě daný autor alespoň 5 bodů, získá poloviční počet klubíček oproti odpovídajícímu počtu.

  Obecná pravidla

 1. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
 2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli v jejím průběhu ukončit nebo upravit její pravidla tak, aby soutěž lépe vyhovovala účelu, ke kterému byla zřízena.

První kolo probíhá v lednu – březnu 2008.
Do tohoto kola se započítávají všechny články zveřejněné od 1.1.2008!

Počet bodů jednotlivých soutěžících (autorů) v aktuálním čtvrtletí můžete průběžně sledovat na stránce věnované soutěži.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • …je to zábavné, jelikož soutěže dělám se synem a ten někdy opravdu řekne říkynky, které nás pobaví.

 • Příspěvky, které vám posíláme, vymýšlí můj syn, kterému je 11 let. Já mu jen opravuji gramatické chyby. Jsme rádi, že jsme vaše stránky našli, protože jsme si zatím veršovali a psali jen pro sebe. Tak se s vámi rádi podělíme. Těšíme se na čtení i psaní, soutěže a vůbec vše, co na těchto stránkách najdeme. Alvin s mamkou

 • cermanvit

  dobré

 • Petra Vymětalová

  Jen ještě upřesním k prvnímu bodu v části týkající se hodnocení, kde je uvedeno „Nezáleží na délce a kvalitě zveřejněného příspěvku.“
  … toto se samozřejmě týká přidělování toho jednoho bodu do soutěže o největšího psavce (proto se tam taky zmiňuje článek zveřejněný, nikoli odeslaný).

  Aby však byl článek schválen a zveřejněn, tak na kvalitě, obsahu a rozsahu samozřejmě záleží!!!!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist