Soutěž o cestovní hygienické balíčky Fermalac

Rubrika: Soutěže

fermalac_balicek150Když jsem v pondělí zveřejnila vyhodnocení posledního kola soutěže Hledej, čti a vyhraj, slíbila jsem, že další kolo na sebe nenechá dlouho čekat. Navíc jsem prozradila, že tentokrát bude cena pro tuto soutěž trošku netradiční, poprvé totiž nebudeme soutěžit o knížky.
Necháte se nalákat?


Soutěž poběží od 1. do 10. října 2010 a vaším úkolem bude stejně jako jindy hledat články zveřejněné na našich stránkách v době od 1. do 10.10. jakéhokoli roku, k čemuž můžete využít archiv článků, který je pro tyto účely rozdělen po měsících.
Abyste mohli vyhrát, nemusíte nutně najít všechny články, které odpovídají naší podmínce. Stačí, když jich vypátráte a otevřete alespoň 50. Chcete-li své šance na výhru zvýšit, pokuste se dohledat alespoň 95 % všech příspěvků zveřejněných v daném období. V takovém případě se totiž dostanete do slosování hned dvakrát.
Toto kolo bude totiž výjimečné také tím, že jak hlavní výhra, tak cena útěchy budou totožné, soutěžíme totiž o 2 cestovní hygienické balíčky Fermalac v hodnotě 500 Kč, které obsahují sprchový gel, tělové mléko, ručník, mycí houbu, dámské hygienické potřeby, menstruační kalendář a informační leták produktu Fermalac.

Sponzorem tohoto kola soutěže je Rougier s.r.o., výrobce přípravku Fermalac Vaginal.

fermalacV čem tkví účinnost Fermalacu Vaginal?

„Jde o biologický lék*, který působí na bázi laktobacilů. Tyto mléčné mikroorganismy transformují cukry na kyselinu mléčnou, a tak je zajištěn správný stupeň kyselosti v pochvě, který je základním předpokladem odolnosti vůči kvasinkovým i bakteriálním obtížím,“ přibližuje působení přípravku MUDr. Jan Sadílek.

Fermalac Vaginal má ještě jednu zásadní přednost, je bezpečný i pro mladé dívky, které ještě nezačaly intimně žít, pro těhotné ženy i pro kojící matky. Každá žena pozná příznaky, kdy je vhodné začít aplikovat Fermalac Vaginal – ty začínají nepříjemnými pocity v intimní oblasti, pokračují svěděním, pálením a nezdravým výtokem. Více informací je k dispozici na www.fermalac.cz.

Fermalac Vaginal je účinným pomocníkem žen a dívek po celý rok. K dostání je v lékárnách za doporučenou cenu 210,- Kč, balení obsahuje 10 vaginálních tobolek a hygienický aplikátor.

* Na rozdíl od zdravotnického prostředku je u léku kromě nezávadnosti zkoumána i jeho účinnost. Obraťte se na svého gynekologa. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • danasi

  Právě jsem prohlížela vyhodnocené soutěže a zjistila, že jsem vyhrála. Děkuji

 • Škoda, nevyhrála jsem ,ale i tak gratuluji výherkyním:-)

 • Petra Vymětalová

  Soutěž jsem právě vyhodnotila, jména výherkyň najdete ve vyhodnocených soutěžích.

  Ještě přidám pár čísel – alespoň 50 bodů nasbíralo 54 soutěžících. Celkem bylo možno dohledat 134 příspěvků, 95% hranice pro postup do hlavního losování tedy byla 128 bodů. Překročilo ji 36 z vás, 24 soutěžících našlo všechny články zveřejněné od 1. do 10. října.

 • Matilda

  Petři, dík, už se těším:-) Je to pár měsíců, co mi právě Fermalac pomohl po dost dlouhotrvajících potížích, kdy jsem vyzkoušela kdeco a pořád se to vracelo dokola… Nakonec jsem to riskla, není totiž zrovna nejlevnější (u nás jsem ho pod 240korun nesehnala) a od té doby mám klid, ťukám:-)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist