Soutěž o 3 ceny – Veletrh World Of Beauty & Spa – Jaro 2012

Rubrika: Doporučujeme, Soutěže

Ve dnech 2. a 3. 3. 2012 bude probíhat tradiční 13. Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA 2012 JARO v Praze v nových prostorách PVA Expo Praha – Letňany.


Veletrh je intenzivně zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, na zkrášlování, modelaci obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Vystavovatelé představí okolo 300 značek, mnoho z nich má stálý předváděcí program na stáncích, semináře či přednášky v saloncích či alespoň odbornou poradnu a malé pohoštění pro návštěvníky.

Stále důrazněji se na veletrzích WORLD OF BEAUTY & SPA prosazuje krása jako harmonie těla i duše.  Ukázky  četných druhů masáží, aromaterapie a dalších relaxačních metod, tak ulevujících při každodenním stresu, jsou netrpělivě očekávány návštěvníky – těmi, kteří se chtějí inspirovat pro návštěvu nových relaxačních či lázeňských center a především těmi, kteří zvažují další vzdělávání či rekvalifikaci v tomto oboru. Rekvalifikace a další vzdělávání nabízejí vystavovatelé samozřejmě i v dalších oblastech jako je kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, masáže, podologie. Prezentují se  i kurzy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie ap.

Na soutěživé odborníky i jejich fanoušky čeká mnoho zajímavých soutěží, které se budou věnovat kadeřnictví, vizáži, módnímu designu a nehtům a rukám. Přijďte se podívat a soutěžte s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA.

Soutěž s veletrhem World Of Beauty & Spa – Jaro 2012

Ve spolupráci s pořadateli jsme pro vás připravili hned dvě soutěže s veletrhem World Of Beauty & Spa – Jaro 2012. První z nich začíná už v pondělí 16. ledna, ukončena bude 29. ledna 2012.
Více informací o veletrhu a nápovědu k soutěži naleznete na www.beautyexpo.cz.

 

Co můžete vyhrát?

1. – 3. cena:  krásný dárkový balíček kosmetiky od firmy Manufaktura + 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Jaké vybrat odrážedlo pod stromeček?

Chcete mít ze svého potomka vášnivého cyklistu? V určitém věku už nestačí jít příkladem. Vlastní dvoukolé odrážedlo, které je jedním

Čtu dál →

V jakých lázních vám zajistí hlídání pro děti?

Touží vaše srdce po lázních, ale říkáte si, že děti jsou pořád ještě malé, tak vám nezbývá než o

Čtu dál →

Dětský svět v zahradě? Vsaďte na bunkr, hmyzí hotel nebo malé hřiště

Hledáte recept, jak děti vylákat na zahradu, aby se vydováděly na čerstvém vzduchu a měly jste je přitom na

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • Jarmuschka

  Bami, je to tam.
  😛

 • bamiska

  také mi to nejde najít 😀

 • Jarmuschka

  Tak jo – jsem slepá….
  Musím hledat dál, a nezůstávat na první stránce.
  😉

 • Jarmuschka

  Tak nevím, jestli blbě koukám, ale když chci dohledat zadání k soutěži foto make-up, otevřou se mi stránky s reklamou nějaké kosmetické vizážistky.
  Odpověď na druhou otázku (soutěž Nail art) jsem našla bez problémů.
  Je chyba na stránce sponzora, nebo jsem jen slepá?
  😯

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist