Soutěž: Lovecká sezóna – Strašpytel

Rubrika: Filmy, hudba, divadlo pro děti, Soutěže

Před deseti lety se animovaná komedie Lovecká sezóna stala překvapivým hitem, první díl a druhý díl vidělo v českých kinech dohromady 275.000 diváků. Začátkem září do českých kin zamířilo další dobrodružství upovídaného jelena a rozmazleného medvěda. My vám ho představíme v naší další soutěži…

Kdo se bojí, nesmí do lesa

Velký medvěd dokáže mít taky velký strach. Animovaná komedie Lovecká sezóna se svého času stala překvapivým hitem a bláznivá dobrodružství upovídaného jelena Elliota a rozmazleného medvěda Booga pokračují už čtvrtým příběhem.

lovecka-sezona-3 lovecka-sezona-4

Grizzly Boog se sice úspěšně zabydlel v divočině, ale jeho instinkty domácího mazlíčka v něm pořád přetrvávají. Jedním z nich je strach.

A když jednou Elliot u táboráku přidá k dobru historku o nebezpečném vlkodlakovi z místních lesů, Boogovi začne být les trošku nepohodlný. Vždyť je v něm tma a pořád někde něco šustí a všude najednou číhá nebezpečí. Elliot a všichni ostatní kamarádi v lese nasadí jedinou možnou terapii, která může Booga vyléčit – terapii strašením.

lovecka-sezona-3 lovecka-sezona-2

Během sofistikované léčby ale zjistí, jak to s tím legendárním vlkodlakem vlastně je. A pak se možná budou bát všichni. Ale to nevadí. Můžeme se bát, hlavně když je u toho zábava.

Lovecká sezóna: Strašpytel měla v českých kinech premiéru 8. září 2016.

Hurá na soutěž!

Hned 5 výherců najednou bude míst soutěž s filmem Lovecká sezózna – Strašpytel. Každý získá balíček obsahující tričko, pexeso, svačinový box a dalekohled, vše pochopitelně s motivy z filmu.

Abyste tuto pohádkovou výhru mohli získat, je třeba v tomto článku najít správnou odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a chytře tipovat.

Soutěž běží do 2. října 2016.

 

lovecka-sezona-vyhry

Tip pro ty, kdo naše soutěže ještě moc neznají

  • Než se pustíte do tipování, nahlédněte do vyhodnocených soutěží, v jakých hodnotách se konečné počty tipů pohybují.
  • Počítejte s tím, že jednou denně můžete svůj tip upravit, takže se vyplatí zpočátku tipovat spíš při zemi, abyste měli přehled, jakým tempem tipy do soutěže přibývají.
  • Jednou denně (nad ránem) probíhá kontrola všech tipů, o překročení toho svého budete případně informováni emailem.
  • Aktivní návštěvníci stránek mohou stav svého tipu zkontrolovat kdykoli přímo na soutěžní stránce.

Toto taky stojí za přečtení!

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →
Jindřichův Hradec

Prohlédněte si Jindřichův Hradec. S našimi tipy o nic nepřijdete

Jindřichův Hradec si zaslouží vaši pozornost. Je to nádherné město s pěknou historii. Najdete tu nádherné chaty a chalupy,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist