Soutěž: Fantastická zvířata a kde je najít

Rubrika: Soutěže

Očekávaný snímek Fantastická zvířata a kde je najít přichází konečně do kin. Vy díky němu právě teď můžete vyhrát vstupenky do kina IMAX.

Film vznikl dle stejnojmenné knižní předlohy spisovatelky J. K. Rowlingové a zavede vás do nové éry kouzelnického světa desítky let před Harrym Potterem. Držitel Oscara Eddie Redmayne („Teorie všeho“, „Dánská dívka“) ztvárnil ústřední roli magizoologa Mloka Scamandera pod režijní taktovkou Davida Yatese, režiséra posledních čtyř úspěšných filmů Harry Potter.

Scamander přichází do New Yorku spolu se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?

Podívejte se na upoutávku

Nenechte si ujít tuto velkolepou podívanou a vychutnejte si ji na největším plátně, v kině IMAX ve kterém budete mít pocit, že jste součástí celého neskutečného příběhu!

Film Fantastická zvířata a kde je najít můžete navštívit již na půlnoční premiéře v noci z 16. na 17. 11. v multiplexech Cinema City, kině IMAX a sále 4DX.

Více informací o jednotlivých projekcích najdete na www.cinemacity.cz.

Kdy, kde a jak soutěžit?

Zapojte se do soutěže o 3×2 volné vstupenky do kina IMAX, díky nimž můžete zdarma shlédnout filmovou novinku Fantastická zvířata a kde je najít, nebo jakýkoli jiný film.

Kdy soutěžit? Kdykoli do 28. listopadu 2016.

Kde soutěžit? Zde na VD, přesněji na soutěžní stránce.

Jak soutěžit? V tomto článku najděte správnou odpověď na jednoduchou soutěžní otázku. K ní přidejte tip a sledujte, jak se počet tipů v soutěži vyvíjí.

 

Tip pro ty, kdo naše soutěže ještě moc neznají

  • Než se pustíte do tipování, nahlédněte do vyhodnocených soutěží, v jakých hodnotách se konečné počty tipů pohybují.
  • Počítejte s tím, že jednou denně můžete svůj tip upravit, takže se vyplatí zpočátku tipovat spíš při zemi, abyste měli přehled, jakým tempem tipy do soutěže přibývají.
  • Jednou denně (nad ránem) probíhá kontrola všech tipů, o překročení toho svého budete případně informováni emailem.
  • Aktivní návštěvníci stránek mohou stav svého tipu zkontrolovat kdykoli přímo na soutěžní stránce.

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist