Raketka.cz přináší soutěž pro děti i rodiče

Rubrika: Dětské hry, Soutěže

Zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny může každý. Co takhle přitom procestovat celý svět? To se jen tak někomu nepoštěstí.

My Vám přinášíme soutěžní hru, ve které můžete nahlédnout do tajemných koutů Říma nebo se zblízka podívat, jak to vypadá u nedalekého Staroměstského orloje. Vašim úkolem je sbírat číselné kódy, které najdete na různých místech ve světě a s jejich pomocí na samém konci Vaší cesty otevřete truhlu. S vyřešením všech úkolů a projitím všech soutěžních kol se stanete jedním z možných výherců na webu Raketka.cz. Ať už jsou to herní konzole nebo oblíbené tablety, šanci na výhru má každý.

soutez_raketka

Cesta kolem světa startuje 22. června a bude ukončena už 30. června. Času je poměrně málo, a pokud chcete dojít až do finále, měli byste začít. Pokud se do soutěže budete chtít přihlásit později, nevadí. Dokonce i v poslední soutěžní den mají všichni šanci zúčastnit se. Chcete-li se o soutěži dozvědět víc, nebo se dokonce rovnou registrovat, máte šanci ZDE.

Napsal/a: Raketka

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist