QOBOQOB – Zjistěte více o novém hitu pro malé i velké a vyhrajte nový iPAD!

Rubrika: Soutěže, Volnočasové aktivity

Již Vám dochází nápady, jakým dárkem by jste udělali co největší radost své ratolesti k narozeninám, svátku nebo jiné slavnostní příležitosti? Vaše dítě má dětský pokoj přeplněný nejrůznějšími hračkami, ale se žádnou z nich si nevydrží dlouho hrát? Hledáte něco originálního, čím byste potěšili nejenom Vaše puberťáky?

Doporučujeme vám zakoupit hit tohoto roku, který je v prodeji na našem trhu od května 2012. Jedná se o hračku Qoboqob, jež pochází z Holandska. Tato jednoduchá a jedinečná hračka kapesní velikosti je vhodná pro individuální hru i kolektivní zábavu a spojuje v sobě několik sportovních náčiní – např. míč, létající disk, jojo, nebo skákací disk. Výjimečnost Qoboqob spočívá v barevném provedení, protože je jasně viditelný díky fluoreskujícím barvám (růžová, oranžová, žlutá, zelená, modrá) a nabízí široké spektrum vyžití. Qoboqob můžete házet s fresbee efektem, odrážet od stěny, kutálet, rotovat, nechat skákat a klouzat po vodě jako tzv. žabky s plochými kamínky (nepotopí se).

 

Hra s Qoboqob není pouze nová mánie pro malé i velké, ale má velký vliv i na naše zdraví, jelikož podporuje pohyb, tvořivost a rozvíjí motorickou dovednost a obratnost.

Více se dozvíte na webu www.qoboqob.cz , kde se můžete zapojit do soutěže o nový iPAD.

Soutěžit můžete i u nás

Pokud Vás QOBOQOB zaujal, pokuste se jej u nás vyhrát – v soutěži, která poběží od 5. do 18. června 2012.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (31 vyjádření)

 • Ježeček

  K IP adrese: myslela jsem, že máme stejnou adresu jen my – 12 bytových jednotek, kteří máme společný router. Ale když jsem se na to ptala svého budoucího bývalého, tak mi řekl, že stejnou ip má celá naše čtvrť, která má stejného dealera netu. Nechápu, ale nebádám.
  Ohledně michala je to asi jasné, díky Petřinému objasnění. Mohla by se vyjádřit i Alena5, když do toho byla vtažena, ale nečekám nic takového a popravdě, jediné, co mě napadlo při pročtení je: Potrefená husa, nejvíc kejhá! *

 • Anonymní

  Tak jsem si pročetla diskusi a koukám jak blázen jak si je redakce schopná zkontrolovat PC lidí a ověřit jejich rodinné vztahy-myslím že toto asi jinde běžné nebývá,tedy aspoň v to doufám.Nikoho se nezastávám jen mě tohle zarazilo

 • Lien

  Bami my jsme měli stejnou IP třeba všichni v bytovce, takže to možné určitě je.

 • Lien

  Hmmmmm, tak začíná to být opravdu zajímavé :-P.
  Škoda že Michal ukončil diskusi, jeho odpověď by mě hodně zajímala.

 • bamiska

  petro díky za vysvětlení…jen pro doplnění mojí zvědavosti…ip adresa může být u počítače stejná u mého i tvého? …..já chápu že je ip když tu hraju, kluk si někam vleza te…měla jsem za to že ip adresa je svázána s jedním pc….

  no a já bych tak jinak řekla že mám ve věci jasno 😀

 • Petra Vymětalová

  bamisko, v jednom se musím Michala zastat – opravdu je možné, že má více lidí stejnou IP adresu. Právě proto ta kontrola není závislá jen na ní, jen je to prostě první síto – kdo v něm uvízne, u toho se kontrolují další náležitosti, pak teprve se rozhoduje o vyřazení ze soutěže.

 • Petra Vymětalová

  Michale, soutěžit tu můžeš a při troše štěstí můžeš i vyhrát, zvlášť když máš tu skvělou možnost konzultovat soutěžní tipy. Může tu soutěžit a vyhrát i Alena i její dcera i ta paní, co má stejné příjmení jako ty (maminka?). Jen soutěžte každý sám za sebe, ze svého počítače. U Aleny se to dá ještě pochopit, že soutěží s dcerou ze stejného pc, ale proč z něj soutěžíte i vy další dva s úplně jinou adresou, to už je přinejmenším zvláštní, nemyslíš?

  Pokud jde o zrušení registrace – stačí smazat veškeré osobní údaje a odhlásit newsletter. Přezdívka zůstane blokovaná, aby si ji nezaregistroval někdo jiný a nebyly tu zmatky.

 • bamiska

  michale to co píšeš upřímně – mluvím jen za sebe – je dost divné chlap s kamarádkou diskutuje o tipech do soutěží a i o nicu…no dost zvláštní..já tohle neprobírám ani s holkou 😀 a dost dobře si neumím představit s klukem 😀 ….ale to je za mě….a technicky se v pc neumim vyznat a nechápu jak by mohli lidé z rozdílných míst, s různými pc míst stejnou ip adresu…no nevyznám se…..a upřímně pokud jsi chlap tak jsem překvapená že tě takovéto stránky zajímají

  nevím proč se bouříš že jsi nevyhrál a hned tu dáváš takovéto gesto…já také nic nevyhrála v tipovacích soutěžích a přece nebudu někoho obvinovat někoho jiného žě měl jiný štěstí, také jsem měla nejasno v pravidlech, ale to je o tom jak je to tu nastavené….

  nevěřím že by Petra někomu nadržovala, nebo nehodnotila spravedlivě, to by potom v těch vítězích byli aspoň více známá jména…dnes například ve vyhodnocené soutěži nikoho neznám…..

  myslím si že za tímje něco jiného a ty se bouříš že to vyplavalo ven, na druhou stranu pokud to tak je tak se divím že jsi tu „hudral“ že jsi nevyhrál….

  vše jsou jen mé pocity, tak pokud jsem se „netrefila“ tak se omlouvám a nezlob se……

 • Jo a ještě koukám na svoje údaje-Registrace od: 28.4.2009
  Bohužel jsem nenašel kde můžu svůj účet tady zrušit,takže to prosím Petro udělej za mě,stejně už je zbytečné registraci mít,na čtení ji nepotřebuji a soutěžit už nemá cenu.Děkuji a mějte se tu pěkně

 • Lien jsem tu registrovaný pár let,jen nechodím diskutovat,čtu články co mě zaujmou a soutěžím.

  Petro ano kamarádka má tento nick,přiznám se i že nápad s 5 mám od ní,jenže ona sice bydlí ve stejném městě,ale na druhém konci,jsme spolu ale hodně v kontaktu a o soutěžích se radíme a tady o tipech spolu diskutujem jaký jsme dali atd. .No abych to shrnul,už je to všechno jedno a vím že tady soutěžit nemůžu.Tímto končím diskusi na toto téma,protože to nemá cenu

 • Petra Vymětalová

  bamisko, já bych teď s dovolením počkala zase na michala 😉 a když bude potřeba, připíšu víc, třeba to ale už nebude nutné…

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist