Proč nezměnit svůj životní styl?

Rubrika: Soutěže

Tak tuto otázku si pokládá snad každý z nás. A nebo ne? Čechům je prý spíše bližší nadávat a stěžovat si, než radikálně řešit. Je tedy opravdu lepší každý den opakovat, že jsem unavený, že nic nemohu, že nic nestíhám a nezvládám a kdyby bylo bývalo…

tak by bylo stokrát lépe??? Všechna rozhodnutí jsou pouze jen a jen na nás samotných. Necítíte tedy potřebu změny životního stylu?
Je nutné odbourávat stres, redukovat tělesnou váhu, rehabilitovat, relaxovat, vylepšit své zdraví, duševní i fyzickou pohodu. Je důležité dát se do tzv. pohody vnitřní i vnější a pak nám ten život opravdu půjde snadněji.

A proč neumíme kvalitně odpočívat? Protože si nic nedopřejeme!

Zkuste se na chvíli zastavit a dopřát si například:
– harmonii těla, duše a mysli,
– dárek pro chvíle štěstí a pohody,
– prožít požitky v prostředí antických lázní,
– odpočívat sám, s přítelkyní či kamarádem.

Nabízíme vám radu, jak na relaxaci od hlavy až k patě, zvenčí až dovnitř. Soutěžíme o návštěvu rozsáhlého areálu ve stylu antických lázní, kde si můžete dosyta užít různých procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. V České republice je tento areál raritou, protože je mimo lázeňské město a protože ho můžou využívat všichni, ne jen hosté střediska. V tomto skvostném prostředí je k dispozici na dvacet různých procedur – sauny, aromaterapie, relaxační klidové prostory k odpočinku, hamam, solární louka, solný důl i malé fitness. Jako bonus je zde navíc ovoce, vratislavická minerální voda a další občerstvení. Zkrátka komfort, který jinde nenajdete.

Můžete tedy vstoupit do světa smyslových požitků, do světa vůní, barev a harmonie tělesné i duševní, do světa nazývaného magickým slovem WELLNESS.


Jak a kde se Vám nejlépe relaxuje?

Pokud svou odpověď napíšete na soutez@dr-abe.cz a do předmětu uvedete SOUTĚŽ WELNESS, dostáváte se do soutěže o 5 luxusních vstupenek na celodenní pobyt PRO DVĚ OSOBY v těchto ‚Antických lázních‘ se vším, co k nim náleží. A věřte, ještě nikdo nelitoval 😉 ! Nezapomeňtě uvést jméno a příjmení a adresu, kam má být výhra zaslána. Soutěž potrvá do 31. 7. 2008. Podmínkou účasti v soutěži je Váš souhlas se zasíláním informačních emailů o konání akcí atp., který udělíte odesláním e-mailu s odpovědmi na dané otázky.

Napsal/a: redakce (Pavlína)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • jedlayda

    Jé, to by byl relax…já jdu „jen“ ke kadeřnici a už se na to celý týden dopředu těším:-))

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist