Přimluvte se za své favority

Rubrika: Soutěže

writerV březnu jste si díky projektu Pojďte si povídat mohli přečíst nejeden zajímavý článek. Pomozte nám najít autora, jehož příběh či zamyšlení si zaslouží ocenění Příspěvek měsíce. Podpořte články, které vás zaujaly a můžete sami získat drobnou výhru.


Jak už jsem avizovala ve svém předchozím příspěvku, kde jsm oznámila dubnová témata, soutěže v rámci projektu Pojďte si povídat mají ode dneška trošku upravená pravidla. Každý měsíc budeme mít dva výherce navíc – autora nejúspěšnějšího článku a jeho lobbistu.

A abychom nemuseli čekat celý měsíc, pustíme se do soutěžení hned teď. Nejdříve ale zase troška vysvětlování, jak na to…

Níže najdete seznam všech článků, které byly zveřejněny v rámci březnového Pojďte si povídat. Všechny názvy jsou proklikávací a všechny články jsou soutěžní, tedy i ty, které poslaly přímo moderátorky daných témat.
Vaším úkolem bude pomoci nám vybrat nejzajímavější ze všech článků. Nebudeme počítat body apod., necháme se inspirovat vaším vlastním úsudkem. Napište do komentáře pod příspěvek, který vás zaujal, proč se vám líbí a proč si myslíte, že zrovna tento článek by měl vyhrát, prostě – lobbujte za své favority!
Můžete jednotlivé příspěvky mezi sebou srovnávat. Mějte však na mysli, že cílem není hanět to, co se vám nelíbí, ale vyzdvihnout to, co si zaslouží chválu.

predskolaciJeden z „lobbistů“ článku, který nakonec zvítězí, získá také drobnou cenu – pracovní sešit Veselé úkoly pro předškoláky – odhal, najdi, vylušti.

Pro jaké články můžete zkusit zalobbovat?
Téma: TŘI…:
Tři přání by bylo asi málo… nebo i moc (suodal)

Téma: Postní doba před Velikonocemi
Postní doba před Velikonocemi (Králíček4)
Postní doba I. – Popeleční středa (JanaK)

Téma: Z plínky na nočník
Dvě různé cestičky vedoucí k suchým spoďárkům (suodal)

Téma: Nové začátky
Nové začátky (aduja)
Bilancování jednoho života aneb Plno nových začátků (bamiska)
Konečně jaro (matule)
Začátek znamená poprvé (Raduza79)

Téma: „Nej“ učitel(ka)
Jak jsem se nestala učitelkou, ale tím, čím jsem (halina)
Moje školní (ne)lásky aneb škola základ života (Ivča a Domča)

Autorka vítězného článku vyhraje náhrdelník s oranžovo-bílými korálky:
nahrdelnik

A ještě důležité info na závěr – své favority můžete efektivně podpořit až do 11. dubna (včetně). do konce příštího týdne pak vybereme skutečného vítěze.

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (7 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Jak už je mým neblahým zvykem, odsunovala jsem vyhodnocení tak dlouho, až tu mám skoro konec měsíce a s ním i nové lobbování za další články. Na poslední chvíli tedy hlásím, že máme jasno.
  Nebylo to vůbec lehké rozhodování, autorku měsíce jsme vybraly s přihlédnutím ke komentářům „fanoušků“. V březnovém Pojďte si povídat se absolutní vítězkou stává Raduza79. Gratulujeme!

  Jméno vylosované lobbistky za vítězný článek Začátek znamená poprvé si můžete přečíst ve vyhodnocených soutěžích.

 • Martyska

  Líbí se mi článek Dvě různé cestičky k suchým spoďárkům.

 • Petra Vymětalová

  Bylo to myšleno opravdu tak, jak píše Peťka. Nemusíte každý vybrat jen jeden článek a napsat jen pod něj. Prostě k článku, který by si zasloužil nějaké ocenění, připíšete proč si myslíte, že zrovna tento by mohl být ten nej.
  My pak při vyhodnocení projdeme články, a komentáře, které pod ně připíšete, přidáme vlastní úsudek, promícháme a vybereme výherce. Z těch, kteří vítězný článek svým komentářem podpořili, pak vylosujeme ještě jednoho výherce.
  Samozřejmě můžete psát své úvahy i sem, ale ochudíte se pak o tu možnost zařazení do slosování, byl by v tom totiž hrozný zmatek.

  snad se mi to teď podařilo vypsat trošku srozumitelněji 😉

 • Anonymní

  No jo, Peťko, to asi nejspíš jo, ale taky je tam napsané, že můžeme jednotlivé příspěvky mezi sebou srovnávat a to teda nevím, jak budu psát, to mi přijde takový divný.Nevím, jen můj pocit, vůbec nevím, jak bych to jako napsala:-) Třeba to co jsem napsala já nejde napsat pod jeden ten konkrétní článek, líp se to hodí pod tenhle článek od Petry. kde se můžu vyjádřit k více najednou…
  Ivča a Domča

 • Peťka

  A nemá se to náhodou psát pod článek, který nás něčím zaujal? 🙂
  Peti, hned tak se sice nezapojím, ale zajímavý nápad! 🙂

  No a rovnou napíšu, že poslední dobou články bohužel moc nečtu, ale tento mě zaujal hned, snad protože tvoje jméno tady taky nějak delší čas chybí. :-))
  Nebo to byla zvědavost, co jsi pro nás zajímavého připravila, že jsem klikla? :-))

 • bamiska

  no to jsou teda ukoly, no donutily mě juknout a přečíst i ty co jsem přehlédla…..líbí se mi od suodal .“Tři přání by bylo moc…nebo i málo“ hezky napsané, mluví to ke mě i za mě :-D…

  no a nebo že by ten můůůj 😀 😀 😀

 • Anonymní

  To je velice těžké, vybrat takhle ten „nej“….
  Mě se například líbí oba články věnované velikonocům, jsou navíc informativní, a ono „propláchnout“ si hlavu, nebo se něco dozvědět, i kdyby to bylo jen opakování je vždycky k něčemu dobré. Mám ráda takové typy článků.
  Líbí se mi i článek haliny k „nej učitelce“, mimochodem moc hezké téma k diskuzi. Jak se zatočí kolo osudu, v tomto případě k dobrému.

  Nicméně mě hodně zaujal článek Raduzy79 „Začátek znamená poprvé“, velmi silně emotivně napsaný, vedoucí k zamyšlení, protože podobný osud může postihnout každého z nás, a i kdyby ne, tak se můžeme popisem pocitů člověka, kterému se něco podobného stalo, vžít do jeho kůže, nebo třeba porovnávat. Zkrátka se mi na článku líbily ty emoce, popis pocitů…Jednoduše napsané, ale od srdíčka. Žádné litování, ale hlavu vzhůru! Takže tenhle článek navrhuji v této soutěži:-)

  Ivča a Domča

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist