Pravidla sponzorovaných diskuzí

Rubrika: Co, kde a jak na VD, Soutěže

Je to už pěkných pár pátků, co jsme tu na VD měli tzv. sponzorovanou diskuzi. Po letech jsme se rozhodli tento formát opět oživit, proto je tu i tento článek, ve kterém se dočtete, o co se jedná a jaká to má pravidla.

Co je to sponzorovaná diskuze a jak ji poznám?

Sponzorovaná diskuze je vlastně další typ soutěže, která se narozdíl od ostatních odehrává v diskutárně, kde je pro ni založeno samostatné téma označené v názvu zkratkou SD (= sponzorovaná diskuze). Cílem je aktivně se zapojit do diskuze na téma zvolené sponzorem, který věnuje odměny pro vybrané diskutující.

Kdo a jak se může do sponzorované diskuze zapojit?

Sponzorované diskuze se mohou zúčastnit pouze registrovaní uživatelé s korespondenční adresou v ČR (do zahraničí výhry nerozesíláme).

Reakce v dané sponzorované diskuzi vložená v době soutěže je zároveň přihláškou do soutěže. Vyřazeny ze soutěže budou pouze reakce sponzora soutěže a ty příspěvky, které se netýkají zadaného tématu.

V úvodním příspěvku k dané sponzorované diskuzi je vždy uvedeno několik otázek na dané téma. Soutěžící nemusí pro účast v soutěži striktně zodpovědět všechny zadané otázky. Pro zařazení do soutěže se reakce uživatele musí týkat daného tématu. Reakce na další diskutující, které souvisí s tématem diskuze jsou vítané. Doporučujeme také sledovat možné další diskuzní příspěvky sponzora soutěže (doplňující otázky, vyjádření k jednotlivým komentářům) a reagovat na ně.

Počet komentářů a reakcí od jednoho uživatele VD není nijak omezen, vyšší počet komentářů ale nečiní automaticky nárok na výhru.

Do diskuze se lze zapojit i po vyhodnocení sponzorované diskuze.

Kdo získá odměnu a jakou?

Informace o odměnách a počtu výherců bude vždy uvedena na soutěžní stránce k dané sponzorované diskuzi.

Způsob výběru výherce/ů se může u různých sponzorovaných diskuzí lišit. Bude vždy uveden na soutěžní stránce hned při spuštění soutěže.

Vyhodnocení soutěže bude zveřejněno jako obvykle ve vyhodnocených soutěžích, odkaz na vyhodnocení bude zveřejněn také v dané sponzorované diskuzi.

Obecná pravidla

Pravidla týkající se rozesílání výher, pravomocí pořadatele apod. najdete v článku Právní ujednání – podmínky užívání serveru VašeDěti.cz.

Odkaz na sponzorovanou diskuzi najdete vždy mezi soutěžemi v pravém sloupci každé stránky tohoto webu a v rubrice Soutěže.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Pro Helgu Š. – na e-mail, který jste zadala při vkládání komentáře jsem Vám právě poslala podrobné info co a jak 😉

 • Anonymní

  Přeji hezký den,
  včera večer jsem chtěla hrát soutěže na Vašem portálu.Nemohla jsem se zaregistrovat, protože jsem skutečně zapomněla, jak jsem byla registrována. Počítač pořád psal, že mám chybné heslo. Později mi přišla anglická zpráva, z čehož jsem pochopila, že mám vložit svůj email, tak jsem si myslela, že dostanu nové heslo na seznam, ale nic se nedělo. Tak prosím o vysvětlení a pomoc. S úctou Helga Škapová

 • Zatím žádné nejasnosti 🙂

 • Jarmuschka

  Nuninko, zatím to nezkusíš, nebo zatím žádné dotazy, nejasnosti…!?
  😛

 • Petro, zatím ne. 🙂

 • Petra Vymětalová

  Žádné dotazy, nejasnosti,…?
  Zítra to vypukne, zkusíte to?

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist