Pravidla soutěže Znáte je? (platná od 10.11.2008)

Rubrika: Soutěže

Upravili jsme pravidla soutěže Znáte je? tak, abyste sami mohli zvýšit svoje šance na výhru. Počínaje 10. listopadem budeme pravidelně kontrolovat počty vložených soutěžních tipů. Bude-li váš odhad celkového počtu tipů překročen, budeme vás o této skutečnosti informovat emailem a vy můžete svůj tip jednou denně libovolně upravit.

Princip soutěže

Cílem soutěže je najít odpověď na testové otázky a pokusit se odhadnout, kolik bude do této soutěže zasláno tipů od všech soutěžících.
Vyhrává ten, kdo správně zodpoví všechny testové otázky a má přesný nebo nejbližší vyšší tip počtu všech zaslaných tipů. Soutěžící mohou v průběhu soutěže svůj tip jednou denně upravit.
Každý den rovněž probíhá kontrola tipů soutěžících. Ti z nich, jejichž tip již byl překonán, budou o této skutečnosti informováni emailem.

Test

 • Test je základní částí soutěže. Soutěžící hledají odpovědi na zveřejněné otázky.
 • U každé z otázek je uvedeno několik možných odpovědí (min. 2, max. 4). Správná je vždy pouze jedna z nabízených odpovědí.
 • Správnou odpověď na soutěžní otázku lze dohledat na stránkách sponzora soutěže.
 • Je-li třeba hledat i jinde než na stránkách sponzora soutěže, je to uvedeno v popisu soutěže (nad výpisem testových otázek).
 • Cenu může získat pouze ten, kdo zodpoví správně všechny testové otázky.

Tipy

 • Součástí každého kola soutěže je tipování, na jehož základě se vybírá výherce (výherci) ze soutěžících, kteří zodpoví správně všechny testové otázky.
 • Správnou odpověď na tuto otázku není možné před skončením soutěže přesně určit.
 • Soutěžící se snaží svým tipem odhadnout, kolik takových tipů bude odesláno po celou dobu soutěže.
 • Po celou dobu soutěže má soutěžící možnost jednou denně svůj tip upravit, vyjma dne, kdy se do soutěže zapojí poprvé.
 • Při vyhodnocení soutěže je rozhodující vždy poslední odeslaný tip daného soutěžícího.

Účastníci soutěže

 • Soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní návštěvníci serveru VašeDěti.cz.
 • Každý soutěžící se každého kola soutěže může zúčastnit pouze jednou.
 • Není povoleno soutěžit pod různými přezdívkami.
 • V případě podezření na pokus o vícenásobnou účast v soutěži je pořadatel soutěže oprávněn soutěžícího ze soutěže vyloučit.

Vyhodnocení soutěže

 • Výherce bude vybrán ze soutěžících, kteří zodpoví správně všechny soutěžní otázky, na základě soutěžního tipu.
 • Vyhrává přesný nebo nejbližší vyšší soutěžní tip počtu všech odeslaných soutěžních tipů.
 • V případě shodných tipů rozhoduje čas odeslání prvního tipu, tj. čas, kdy se soutěžící poprvé do soutěže zapojil.

Obecná pravidla

Pravidla týkající se rozesílání výher, pravomocí pořadatele apod. najdete v článku Právní ujednání – podmínky užívání serveru VašeDěti.cz.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (29 vyjádření)

 • Petro a došel Ti mailik ode mě na info@vasedeti.cz /soutež/ ?

 • mě nic:-(

 • Petra Vymětalová

  Tak jak? dneska už něco přišlo?

 • Petra Vymětalová

  Ještě příklad k soutěži…

  Soutěž o hřejivé plyšáky běží od 10. do 23.11.
  10.11. se zapojím do soutěže, zodpovím správně soutěžní otázky a tipnu si, že celkem bude vloženo 100 tipů.
  Obratem dostanu mail – viz. můj předchozí komentář o prvním mailu.

  11.11. krátce po půlnoci proběhne kontrola vložených tipů, při které se zjistí, že celkem jich bylo vloženo zatím 85
  můj tip je vyšší, takže se mě kontrola netýká

  12.11. krátce po půlnoci bude zjištěno, že celkem bylo vloženo 173 tipů
  v ten moment se mi automaticky pošle mail, že můj současný tip (těch 100) byl překročen
  až si přečtu mail s upozorněním, prokliknu odkaz a vložím nový tip (vyšší, než 100)

  no a tak to jde pořád dokola až do 23. – buď dostanu mail s upozorněním a tip zvyšuju, nebo mail nepřijde

 • Petra Vymětalová

  zebro, klid, to dojde 😉 klidně se ptej dál…

  První mail dostane úplně každý automaticky poté, co vyplní soutěžní formulář. V tomto mailu máte odkaz na stránku, kde můžete jednou denně upravit svůj tip.
  (Doporučuju mail nemazat – když dlouho nedostanete upozorňující mail, můžete svůj tip třeba snížit.)

  Pokud bude do soutěže vloženo víc tipů, než byl váš odhad, dostanete upozorňující mail, kde je taky odkaz pro úpravu a taky je tam uvedeno, kolik jste tipovali naposledy. Navíc se z tohoto mailu dozvíte, že už bylo vloženo víc tipů, než jaký je váš odhad (tudíž nemáte šanci na výhru, pokud svůj odhad nezvýšíte).

 • Já jsem si asi ještě pořád nepopoposedla….Mejlík dostane každý,kdo odpoví na otázku nebo jen ten,kdo dal moc vysoký tip?

 • spam prohlížím hned:-) mailik mám ok-info mi chodí normal, mám atlas, takže píšu:-) K

 • Petra Vymětalová

  První mail se odesílá hned po vyplnění soutěžního formuláře – je v něm spešl odkaz, jehož prostřednictvím můžete měnit svůj tip (jednou denně). Takže kdo ví, že přestřelil, může tip klidně snížit.
  Může se stát, že se mail zařadí do spamového koše (složky pro nevyžádanou poštu apod.), takže zkuste mrknout tam. Pokud to jde, tak doporučuju zařadit emailovou adresu soutez@vasedeti.cz mezi povolené (nebo označit jako nespam apod. – podle toho, jak funguje váš poštovní klient).

  Mail taky nedojde v případě, že nemáte v nastavení svého účtu uvedenou správnou mailovou adresu, takže doporučuju zkontrolovat (stačí prokliknout přezdívku nahoře v menu) a přípúadně opravit.

  Pokud máte v mailové adrese nějaký překlep a schránka s překlepem neexistuje, přijde mi chybová hláška na mail. Pokud je ten překlep evidentní (např. @seynam.cz), tak ji rovnou opravuju, jinak se snažím upozornit na problém aspoň přes osobní vzkazy.

  Někdy se může mail zpozdit, hlavně pokud používáte freemailové služby – seznam.cz, centrum.cz apod. Takže nepanikařte, pokud mail nedojde obratem, může to trvat i několik hodin.

  Pokud se mailu ani po několika hodinách od vyplnění soutěžního formuláře nedočkáte, ozvěte se mi na mail info@vasedeti.cz. Do předmětu dávejte prosím heslo SOUTĚŽ.

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  Jo tak, tož to nevím.
  Mě došel.
  Máš v registraci uvedenou aktuální adresu ve správném tvaru?
  Zkus napsat přímo Petře…

 • Jaruš:-) určitě jsem přestřelila:-)))) Ale Petra psala,že mi měl dojít hned mailik po zodpovězení otázek a ten nemám..-( K

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  Třebas svým včerejším tipem přestřelila (zatím ještě nehlasovalo tolik lidí)…
  Nebo se to ještě neposlalo – taky jsem ještě nic nedostala.
  ;o)

 • Tak mailik hledám marně:-(

 • No to jsem celá já, nejdřív soutěžím a pak až čtu podrobná pravidla. Takže, jak se zdá, tip jsem pěkně přepískla a budu ho muset hned zítra opravit. Jo, všechno je jednou poprvé…, ale alespoň si to hned vyzkouším.

 • Karamela,tak koukám,že se spolu asi sejdem v hračkárně….

 • Petra Vymětalová

  karamelo – jestli jsi odpověděla správně na soutěžní otázky, můžeš i bez dalšího upozornění svůj tip upravovat – využij odkaz, který byl v emailu, co ti přišel hned po vyplnění soutěžního formuláře. Ale pozor, poprvé můžeš upravovat až zítra 😉
  Jinak ale klidně nakupuj 😉 ti plyšáci jsou fakt úžasní. Já už domů nic dalšího plyšovýho nechtěla, holky toho mají fakt hromadu, ale tohle…

 • Aha:-) no kdyby jsi to napsala zrovna tak jednoduše jako ten poslední komentář:-))))) Jsem to asi u plyšáků prošvihla,kruciš:-) a to se mi zrovna moc líbili-.asi si nějakého budu muset koupit. K

 • Petra Vymětalová

  Zebro, neboj, do toho se vpravíš. Takto popsané to vypadá asi komplikovaně, ono se to špatně vysvětluje, ale myslím, že jak ti přijde první upozorňující mail, bude to hned jasnější. Proto se vyplatí netipovat moc vysoká čísla, aby tvůj tip byl někdy taky překonán a měla jsi trochu přehled o tom, jak rychle ten počet roste 😉

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  No, já už si to vyzkoušela na Akcích-Novinkách.
  Ovšem díky za ty upozorňující maily – mít to hlídat já, tak jsem dosoutěžila…
  ;o)

 • Petro,pro mě to zábavnější rozhodně bude,já totiž ty pravidla moc nechápu..Ale neřeším to,hra je hra…Jdu na to a čekám na mejlík,hihi

 • Petra Vymětalová

  Aby byla pravidla srozumitelnější…

  Základní princip zůstává stejný – hledáte odpovědi na soutěžní otázky a tipujete. Abyste mohli vyhrát, musíte odpovědět na soutěžní otázky správně a trefit se se svým tipem.

  POZOR – nyní už nebudeme odhadovat počet soutěžících, ale počet odeslaných tipů! Ten se může od počtu soutěžících lišit – pravděpodobně bude o dost vyšší, protože každý má šanci tipovat několikrát, přesněji – svůj tip můžete v průběhu soutěže jednou denně upravit.
  Další změna – ideální tip je stále ten úplně přesný, ale dál budeme určovat pořadí ne podle nejbližšího, ale podle nejbližšího vyššího tipu. Příklad: bude odesláno 200 tipů celkem, tip 199 nemá šanci na výhru,protože je nižší, než celkový počet tipů v soutěži.

  Podle nových pravidel můžete svoje šance na výhru zvýšit, když budete tipovat „chytře“. Každý den se totiž budou kontrolovat všechny vložené tipy (tedy u těch, kdo zodpoví správně ty soutěžní otázky). Zjistíme-li, že zrovna váš tip už byl překonán, dostanete email s upozorněním a s odkazem, jehož prostřednictvím budete moci svůj tip změnit. Tip můžete měnit jednou denně (kromě dne, kdy se zapojíte do soutěže) bez ohledu na to, zda dostanete email s upozorněním na překonání vašeho tipu.

  Budete-li mít k pravidlům jakékoli dotazy – neváhejte a ptejte se. V tuto chvíli to možná vypadá složitě, ale na podobném principu už nějakou dobu běží soutěže na http://www.akce-novinky.cz a zdá se, že to funguje 😉
  Doufám, že se změnami nenecháte odradit, ale naopak využijete nových možností a soutěž bude třeba i o něco zábavnější.

  Hodně štěstí!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist