Pravidla fotosoutěže Školkou i školou s VD

Rubrika: Co, kde a jak na VD, Soutěže

Na této stránce se dozvíte konkrétní pravidla k nové fotosoutěži na VD.

 

Fotosoutěž Školkou a školou s VD běží v termínu od 1. září do 31. prosince 2014.

Vkládejte fotografie vašich dětí vztahující se k určeným tématům. Zachyťte ty nejkrásnější okamžiky svých dětí a a vyhrajte krásné ceny od partnerů této fotosoutěže.

Partneři fotosoutěže:

Activacek_logo_textskibi_logo hnacov_logo

logo_obchod_detemLogo_Babypoint_NEW

Kdo a jak se může zapojit?

Fotosoutěže Školkou i školou s VD se mohou zúčastnit pouze registrovaní uživatelé s korespondenční adresou v ČR.

 • Abyste měli šanci vyhrát některou z cen, musíte vkládat fotografie do příslušných soutěžních alb ve Fotogalerii.
 • Na každý měsíc bude vyhlášeno nové téma, pro které bude vytvořeno samostatné album ve Fotogalerii.
 • Na fotografiích musí být zachyceny děti ve věkové kategorii 3 – 15 let. Fotografie musí odpovídat tématu vyhlášenému pro dané soutěžní kolo.
 • Nezapomeňte ke každé vložené fotografii také připsat pár slov – zcela nepochybně najdete taková, která vystihnou vhodně daný prožitek/zážitek, který jste zachytili.
 • Když se zúčastníte každého kola, máte větší šanci na výhru.
 • Každý soutěžící může vložit do každého soutěžního kola maximálně 3 fotografie.
 • Výběr fotografií nebude posuzován podle profesionality! Naopak jsou vítány autentické fotografie bez retuše, které zachycují určitý okamžik v životě dítěte vztahující se k vyhlášenému tématu.
 • Vložené fotografie musí být autorským dílem uživatele, který je vloží. Není povoleno vkládat fotografie stažené z jiných webů či takové, které jsou dílem například profesionálních fotografických služeb apod. Takové fotografie jsou ze soutěže automaticky vyloučeny.
 • Soutěže se nemohou zúčastnit členové redakce VD, kteří budou v porotě této soutěže. Porota funguje ve složení: provozovatelka webu VašeDěti.cz Mgr. Petra Vymětalová,  Iveta Pešková a Pavlinkav.

 

Průběh soutěže

 • Celkem budou 4 kola fotosoutěže, každé kolo bude trvat jeden měsíc. První soutěžní kolo začíná 1.9.2014 a končí 30.9.2014. Poslední kolo začne 1.12.2014 a skončí 31.12.2014.
 • Ke každému soutěžnímu kolu bude vyhlášeno soutěžní téma a vytvořena fotogalerie.
 • Téma k aktuálnímu soutěžnímu kolu bude vyhlášeno vždy k prvnímu dni v měsíci a skončí dnem posledním v daném měsíci. První soutěžní téma bude tedy vyhlášeno 1.9.2014. Témata budou vyhlašována na VD v samostatném článku.
 • Na fotografie vložené po skončení jednotlivých kol již nebude brán zřetel při vyhodnocování.

 

Kdo získá odměnu a jak?

 • Každý měsíc vybere VD porota pět fotografií, které postoupí do závěrečného finálového kola.
 • Vybrané fotografie z jednotlivých soutěžních kol budou „přesunuty“ do jedné, označené fotogalerie, z níž porota VD bude vybírat finálové fotografie.
 • Každého 15. dne v měsíci bude na VD zveřejněn článek s vyhodnocením soutěžního kola předchozího měsíce. První článek s vyhodnocením za měsíc září tedy proběhne 15.10.2014. Poslední článek s vyhodnocením za měsíc prosinec tedy proběhne 15.1.2015.
 • Po ukončení fotosoutěže a vyhlášení vyhodnocení posledního soutěžního kola, tj. po 15.1.2015, vybere porota VD z dvaceti fotografií z jednotlivých kol ty nejlepší, resp. nejzajímavější fotografie, které budou odměněny cenami od partnerů fotosoutěže.
 • Porota může při vyhodnocování přihlížet k hvězdičkovému či slovnímu hodnocení pod jednotlivými fotografiemi, které ale není přímo určující pro výběr.
 • Vyhlášení finálových výsledků fotosoutěže proběhne nejpozději 31.1.2015 v samostatném článku, který bude zveřejněný na VD.

 

Obecná pravidla

Pravidla týkající se rozesílání výher, pravomocí pořadatele apod. najdete v článku Právní ujednání – podmínky užívání serveru VašeDěti.cz.

Odkaz na fotosoutěž Školkou i školou s VD najdete mezi soutěžemi v pravém sloupci každé stránky tohoto webu a v rubrice Soutěže.

Odkaz na tato pravidla najdete také vždy u každého článku vztahující se k fotosoutěži.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

 • Peťka

  Soutěž je super, pěkný nápad!
  Jen bych z pravidel vyjmula podmínku, že na fotografiích musí být zachyceny děti ve věkové kategorii 3 – 15 let. To mi přijde škoda, protože si myslím, že by mohly vzniknout hezké, vtipné, zajímavé obrázky i bez této podmínky.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist