Poraďte, kam vyrazit na výlet, a vyhrajte

Rubrika: Soutěže

Prázdniny jsou v plném proudu a s nimi nastal i čas výletů. Napište nám, kam jste se svými dětmi vyrazili vy, jak se vám tam líbilo a komu byste stejný cíl doporučili. Na konci prázdnin 5 z vás odměníme balíčkem knih pro cestovatele.


Ano, je tu další pisatelská soutěž! Až do 31. srpna můžete posílat své články s tipy na výlety s dětmi.

Jak soutěžit?

Svoje tipy na výlety s dětmi v ČR posílejte emailem na suodal@vasedeti.cz do 31.8.2012.

Článek by měl mít alespoň 250 slov, nezapomeňte k němu připojit minimálně 2 obrázky. Počet příspěvků zaslaných jedním soutěžícím není nijak omezen.

S finální podobou článku vám rádi pomůžeme, takže zahoďte obavy za hlavu a pište 🙂 Doporučujeme zaměřit se v jednom článku na jedno konkrétní místo a uvést, kde se nachází, jak se tam dopravit, proč jste je vybrali, pro jak velké děti je jeho návštěva vhodná. Zmínit můžete i vstupné, možnost občerstvení, zda je lze navštívit i s kočárkem…

Do soutěže lze poslat pouze příspěvky a fotografie, které jsou vaším vlastním dílem (máte k nim autorská práva) a které nebyly dosud nikde publikovány. Redakce serveru VašeDěti.cz si vyhrazuje právo zaslané příspěvky včetně fotografií dále využít (např. propagační účely). Soutěžící nesmí příspěvek přihlášený do soutěže nabídnout k publikaci na jiném webu, ani v tištěných médiích bez souhlasu provozovatele serveru VašeDěti.cz.

O co soutěžíme?

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Mladá fronta:

1. -2. cena: Pavoučí prázdniny s Luckou, Jendou a Martínkem + Praha s dětmi na krku + Neznámé Čechy IV.
3. cena: Pavoučí prázdniny s Luckou, Jendou a Martínkem + Praha s dětmi na krku
4. cena: Můj prázdninový deník + Praha s dětmi na krku
5. cena: Praha s dětmi na krku

Pavoučí prázdniny s Luckou, Jendou a Martínkem

Užijte si léto s Luckou, Jendou, Martínkem a… Letní knížka přináší další dobrodružství sourozenců Lucky, Jendy a Martínka, známých z předchozích úspěšných knížek Andrey Popprové Čekání na Vánoce a Jaro je tu!. Tentokrát se s dětmi setkáváme o letních prázdninách, jež tráví u prarodičů na chalupě, kde není nouze o napínavé i veselé zážitky. Lucka se jako zázrakem seznámí s malým pavoučkem, odnese si ho domů a její nový kamarád ji pak provází celé léto. Malí čtenáři a jejich rodiče se v knize mohou inspirovat nápady na spoustu letních aktivit. Za každou kapitolou děti navíc najdou zábavné úkoly, při kterých si procvičí malování, psaní a počítání. Součástí knihy jsou i vystřihovánky.
autorka: Andrea Popprová, 112 stran
Pavoučí prázdniny s Luckou, Jendou a Martínkem si můžete objednat ZDE.

Praha s dětmi na krku

Chcete si užít velkoměsta, ale s dětmi vám to připadá složité? Právě pro vás je
tu aktualizované vydání mimořádného turistického průvodce, který je zaměřen na návštěvníky Prahy s malými dětmi. Tradiční turistické objekty i trasy jsou zde nahlíženy s ohledem na dětské zájmy a potřeby. Poradí vám, kde můžete děti bez problémů přebalit a nakojit, kde pro ně dostanete zdravé jídlo, kde najdete dětské koutky a hřiště apod. Nabízí však také poutavé příběhy, s jejichž pomocí můžete v dětech probudit zvědavost a zájem o pražské památky.
Aktualizované vydání je obohaceno přehlednými mapami, novými kapitolami i seznamem hřišť, center a restaurací přátelských k dětem.
autorka: Alexandra Kohoutová, 216 stran
Knihu Praha s dětmi na krku si můžete objednat ZDE.

Neznámé Čechy 4 – Posvátná místa jihovýchodních Čech

Poznejte tajemství největších perel jihovýchodních Čech Ve čtvrtém svazku cyklu Neznámé Čechy se představí po Středních a Severních Čechách region na jih od Prahy a na východ od Vltavy, až po hranice s Moravou. Opět máme možnost objevit mnoho inspirativních míst, které skrývají svědectví o historických událostech nebo poskytují duchovní zážitek. Obrazově velmi dobře zdokumentované monumenty díky autorovi opět získávají na své zasloužené slávě. Blíže se autor zabývá nejen velkými městy (České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Tábor), ale dozvíme se více také např. o Vyšším Brodě, Slavonicích nebo Milevsku a navštívíme stará poutní místa Lišov, Chlum u Třeboně, Klokoty či Borovany.
autor: Václav Vokolek, 232 stran
Neznámé Čechy 4 – Posvátná místa jihovýchodních Čech si můžete objednat ZDE.

Můj prázdninový deník

Aby si děti užily prázdniny jaksepatří a ke svým zážitkům se mohly vracet, připravila pro ně česká ilustrátorka Eva Chupíková zápisník plný aktivit a skvělých nápadů. Je tu prostor na plánky, nákresy, fotografie, na pozorování rostlin, hmyzu, teploty, spousta vystřihování a vymalovávání, pexeso, spojovačky, jeden recept, pozvánka na odpolední čaj a další zábava. Ideální společník na prázdninové cesty, který se po náležitém vyplnění a vybarvení stane pro děti krásnou památkou. Nyní s novou obálkou!
autorka: Eva Chupíková, 32 stran
Můj prázdninový deník si můžete objednat ZDE.

Jak vybereme výherce?

V prvním zářijovém týdnu vybereme na základě hvězdičkového hodnocení 10 příspěvků (5 nejvícekrát hodnocených + dalších 5 s nejvyšším průměrem) a z nich v redakci vybereme 5 autorů, kteří dostanou výše uvedené ceny.

Pokud by 10 vybraných příspěvků mělo méně než 5 různých autorů, přidáme do předvýběru dalších 5 článků s nejvyšším průměrem.

Soutěže se mohou zúčastnit i členové redakce – ti, kteří se do soutěže zapojí pak samozřejmě nebudou zasahovat do celkového hodnocení.

Pravidla týkající se rozesílání výher, pravomocí pořadatele apod. najdete v článku Právní ujednání – podmínky užívání serveru VašeDěti.cz.

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (9 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist