Podzimní veršování s Míšou 2008

Rubrika: Soutěže

Škola už opět volá a s jejím příchodem můžeme každým dnem očekávat první podzimní zaťukání na dveře. Není tedy divu, že tu máme také témata pro podzimní veršování s Míšou, i když ta jsou tentokrát spíš nadčasová. Za své básničky můžete opět každý měsíc vyhrát tři výtisky časopisu Míša – zábavník a nejúspěšnější autor získá jeho půlroční předplatné…


Časopis MÍŠA – Zábavník vychází každý měsíc již od roku 1999. Kromě říkanek, básniček a vtipů v něm najdete především křížovky a hádanky pro děti.
Více informací o časopise Míša – Zábavník i o další publikační činnosti pro děti paní Zuzany Kopecké najdete na adrese www.zuzanakopecka.com.

PRAVIDLA
Složte básničku nebo říkanku na téma měsíce a do konce odpovídajícího měsíce ji vložte pomocí říkankového formuláře na VašeDěti.cz. Před odesláním nezapomeňte zvolit sekci soutěž.
Každý soutěžící může takto poslat maximálně 3 básničky či říkanky v jednom měsíci. V případě, že jich vložíte více, budou do soutěže zařazeny jen ty nejnovější.
Nelze poslat jednu básničku více než 1×, ani kdyby tematicky odpovídala.
Začátkem následujícího měsíce vybere paní Zuzana Kopecká 4 výherce. Tři z nich dostanou jako odměnu jeden výtisk aktuálního čísla časopisu Míša – Zábavník, jeden bude odměněn půlročním předplatným tohoto časopisu.

Témata pro Podzimní veršování s Míšou 2008

září – CESTOVÁNÍ
říjen – KALENDÁŘ
listopad – POHÁDKY

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (27 vyjádření)

 • Ahoj lidičky, děkujeme za cenu, která nám byla udělena, básničky máme rádi. Vymýšlíme je a vymýšlíme si k nim i dramatizaci, moc nás to baví. Přejeme Vám všem, ať se máte fajn. alvin Honza s mamkou

 • bokul

  Gratuluji vsem, co byly oceneny za jejich verse!

 • Petra Vymětalová

  Jitko, ty básničky jsou vyloženě „profi“. Takže jestli tě to chytlo, pokračuj, byla by to škoda…

 • Děkuji – na básničky jsem nikdy nebyla (až co se mi narodila Káťa mi nedostatkem činnosti švidrá mozek) a na veršování jsem klikla jen z nudy – nějak mne to chytlo a už jsem si od té doby zaveršovala víckrát – dokonce jsem s jinou básničkou taky vyhrála při podzimním veršování na http://www.peceodite.cz :-).

  Tak si říkám, škoda, že soutěž skončila – ale veršovat si budu dál – o cenách to přece není.

 • Petra Vymětalová

  Závěrečné kolo Veršování s Míšou jsem po dohodě se sponzorkou soutěže vyhodnotila opět já. Zde jsou tedy jména posledních výherkyň.

  Půlroční předplatné časopisu Míša – Zábavník:
  Jitka67 (Pohádky)

  Jeden výtisk časopisu Míša – Zábavník č. 11:
  špacírka (Pohádky), macikh (Do postýlky…), alvin (Pohádkový týden)

  Všem výherkyním gratuluji!

  A neodpustím si dodatek – všem vřele doporučuji přečíst si básničky, které do soutěže poslala Jitka67, kdyby to nebylo v rozporu z pravidly, určitě by si za ně vysloužila víc než jednu cenu. Škoda, že se básnička Kalendář neobjevila už v říjnovém kole.

 • bokul

  Tak si říkám, že konec konců jednou z cen nejen pro ty, co soutěžili, jsou právě ty verše, které můžete dětem odříkat (když se Vám budou líbit…).

 • rozarka21

  Především chci poděkovat za vaše stránky, soutěže a taky za výhru v soutěži, která ač je staršího data, mooooc mé špuntíky potěšila….co se týče dohadování kvůli hodnocení příspěvků v soutěžích, hold „není na světě člověk ten, co by se zalíbil lidem všem“, nebuďte na sebe lidičky ošklivý, vždyť není důležitý vyhrát, ale zůčastnit se! Krásný sluníčkem prozářený den všem:)))
  Martina ze srdce Beskyd

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist