Objevte svět Spirit animals, staňte se jeho součástí a vyhrajte!

Rubrika: Knihy pro děti a mládež, Soutěže

Minulý týden vyšel první díl unikátní série Spirit Animals. Fantasy edice vyniká nejen tím, že se jedná o další z řady bestsellerových multi-platforem z dílny nakladatelství Scholastic, ale také skutečností, že každý z dílů napsal jiný autor.

I přesto se podařilo stvořit provázaný fantasy svět, ve kterém nechybí napětí, dobrodružství a mystično. V úvodní knize se začíná vyprávět příběh čtyř hrdinů, kteří brzy pochopí, že přivolání spirituálního zvířete již není jen jejich zkouškou, ale může ovlivnit osud celého světa… Titul Spirit Animals – Zrození hrdinů vydává  Nakladatelství Fragment.

Sedm na sebe navazujících knih, jejichž autory jsou různí spisovatelé, postupně rozvíjí dynamickýspirit_animals_titulka dobrodružný příběh. V zemi Erdas podstupují všechny děti tajemný rituál, během něhož dokáže pouhá hrstka přivolat své spirituální zvíře. Svazek, který poté vznikne mezi mladým člověkem a zvířetem, je výjimečný – vyvolení totiž získávají neobyčejné schopnosti přivolaných zvířat.

První díl Zrození hrdinů se po uvedení na trh udržel po 13 týdnů na žebříčku bestsellerů New York Times. Celosvětový zájem o edici stále roste a překlad je doposud zajištěn do 17 cizích jazyků. Návštěvnost webových stránek www.spiritanimals.com považuje tvůrce za obrovský úspěch s celkovým počtem 5 000 000 zobrazení měsíčně a 581 000 zaregistrovaných uživatelů.

Téma Spirit Animals představuje další fenomenální multi-platformu nakladatelství Scholastic. Knižní podoba Spirit Animals je úzce spojena s RPG hrou (Role playing game), která je volně dostupná na oficiálním webu www.spiritanimals.com. Každý se tedy může začíst do příběhu, zároveň zažít akční dobrodružství, zkusit přivolat „své“ spirituální zvíře a stát se součástí příběhu Spirit Animals.

Informace o knize, o autorovi a další naleznete na www.spiritanimals.cz!

Navštivte svět Spirit animals a vyhrajte!

spitir_malyBudete patřit k těm, jež okouzlí zcela nová knižní série? Nebo se mezi čtenáře zařadí právě vaše děti? Těšit se již nyní můžete i na druhý díl, který vyjde začátkem dubna tohoto roku! My jsme pro vás ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment připravili soutěž, ve které tři z vás mají možnost vyhrát první část Spirit animals. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při titpování.

Soutěž se světem Spirit animals běží od 23. února do 8. března 2015.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist