Největší psavci 2008 – I. čtvrtletí

Rubrika: Soutěže

Začátkem ledna letošního roku vznikla soutěž o největšího psavce. Původně měla být odměnou pro nejaktivnější autory článků na našich stránkách pouze klubíčka. Během února jsme však navázali spolupráci s nakladatelstvím Fragment, takže v každém čtvrtletí můžeme nejúspěšnější psavce odměnit také krásnou knížkou od nového sponzora soutěže.

V prvním čtvrtletí jsme zveřejnili 124 článků od 32 různých autorů (příspěvky vytvořené redakcí serveru v těchto číslech nejsou zahrnuty).

FragmentKdo byl tedy od ledna do konce března „nejpsavější“?
Nejvíce článků poslala babofka (celkem 27) a kromě zasloužených klubíček tak získala od sponzora soutěže knihu Lidské tělo z edice 1000 zajímavostí.
Na druhém místě se umístila Ivča a Domča s 24 příspěvky, za které rovněž dostane kromě klubíček také odměnu od sponzora soutěže – leporelo Zvířátka v lese.
3. místo bude odměněno již pouze klubíčky, ta získaly za shodný počet příspěvků (celkem 11) dancingmary a kathy.

Všem psavcům bych tímto ráda poděkovala za jejich příspěvky, oceněným navíc gratuluji k vítězství v naší soutěži.

Pokud jste sledovali průběžný stav počtu článků u jednotlivých autorů, zřejmě se vám toto vyhodnocení bude zdát nějaké divné, zde tedy nabízím vysvětlení: redakční autorky publikují informační články pod celým jménem, příspěvky osobnějšího charakteru pod registrovanou přezdívkou. Při závěrečném vyhodnocení jsem všechny články sčítala podle registrovaných přezdívek. V průběhu tohoto čtvrtletí by měl být tento systém už zohledněn i na soutěžní stránce. Tímto se omlouvám za nejasnosti.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist