Napište tip na výlet a vyhrajte jednu z publikací Co v průvodcích nebývá

Rubrika: Soutěže

Blíží se léto, tradiční čas koupání, výletů, táborů a dovolených. Slunné pláže s bílým pískem a azurově modrým mořem. Nebo stinné lesy se zurčícími potůčky. Klidný odpočinek u vody, dlouhé túry přírodou či cesty za kulturními památkami. Každý člověk si ideální dovolenou představuje jinak.

Ve většině rodin se již zřejmě ví, jak a kde volné dny stráví. Možná pojedete jako vždy na to stejné, vámi zamilované místečko. Nebo se jako každý rok vydáte do ještě neprozkoumaných končin naší krásné republiky. Nebo strávíte týden u moře. Ať tak či tak, určitě znáte nějaké místečko, kde se vám líbilo a které jste doporučili svým přátelům.

Podělte se i s námi o tip na výlet či dovolenou! Pozvěte nás na nějaké místo, kde se vám líbilo. Napište nám článek a vyhrajte některou z pěkných cen!

Soutěžní článek musí mít jako obvykle alespoň 1500 znaků. Navíc pro toto kolo soutěže Napiš to a vyhraj! posílejte ke každému soutěžnímu příspěvku alespoň dvě ilustrační fotografie ve formátu jpg či gif a velikosti do 100 kB, a to na email marketa (zavináč) vasedeti.cz. Do předmětu mailu napiště heslo:
Napiš to – výlet, název článku, vaše přezdívka, vaše identifikační číslo. (IČ zjistíte ve svém osobním profilu.)

Svůj článek pokud možno doplňte také

 • informacemi o otvíracích a zavíracích dobách zmiňovaných atrakcí či památek
 • cenou vstupenek
 • odkazem na webové stránky

Podělte se s námi o co nejvíc informací.

sponzorSoutěží se o knihy z nakladatelství Motto. Tři ocenění autoři si budou moci vybrat jeden z titulů ze série Co v průvodcích nebývá. Autorka, Stanislava Jarolímková, nám v těchto knihách představí Prahu z té zábavnější stránky.
V prvním díle se dočtete například o tom, co je shazování poledne, proč Pražané začali pěstovat pivoňky, že se na Václavském náměstí lyžovalo a spoustu dalších zajímavostí. V druhém díle nás autorka přesvědčí o tom, že součástí historie Prahy jsou nejen paláce, kostely či umělecká díla, ale i další zajímavosti. Třetí díl je dokladem toho, že zajímavosti z historie jednotlivých částí Prahy mají i svá slavná „NEJ“.
Všechny tři knihy jsou doplněny bohatou fotografickou přílohou.

Co v průvodcích nebýváCo v průvodcích nebývá 2Co v průvodcích nebývá3

Soutěžní příspěvky můžete posílat až do 5. července 2009.
Těšíme se na vaše články a přejeme příjemné prožití letních dovolených!

Napsal/a: redakce (Markéta + Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (17 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  bokul, nepřehlédla jsi to 😉 Zdrželo se nám vydání posledního článku a v kombinaci s mým odjezdem mimo internetovou civilizaci se to protáhlo. Ale myslím, že do konce týdne tu vyhodnocení bude 😉

 • bokul

  Už se někde rýsuje vyhodnocení? Nebo jsem to přehlédla?

 • Aha, Markét, nějak mi to podle předchozího (-ích) vyhodnocení připadalo, že je článek zařazen buď tam, nebo tam. Tak díky za vysvětlení, nechtěla jsem otravovat, předtím jsem se žádného kola nezúčastnila, možná to teď změním? 🙂 jen mi to nebylo jasné… Díky a krásný den!!!

 • Peťka

  Taky jsem byla překvapená. Při odesílání je možnost zatrhnout zda se má článek zapojit do soutěže, zatrhla jsem ho, ale tak nějak jsem myslela, že to je jako do soutěže – Napiš to. Pak jsem koukala, že je u článku půlměsíček i psací stroj. 🙂

 • Anonymní

  Babofko, ptala jsem se Petry a říkala, že to může být tak i tak. Pro toto kolo to tedy necháme tak, jak to je, tedy že příspěvky se účastní jak soutěže Napiš to, tak soutěže Příspěvek měsíce.

 • Anonymní

  Babofko, teď jsi mi nasadila brouka do hlavy. První článek jsme vydávaly spolu s Petrou, a byl jako soutěžní (tj. Příspěvek měsíce). Už ale nevím, zda omylem, nebo cíleně. Další články jsem proto vydala stejně, jako ten první. Až bude Petra opět na příjmu, zeptám se jí a případně svou chybu napravím.

 • Markéto, do obou soutěží? Já myslela, že se tyhle special články zařazují jen do své soutěže, tedy Napiš a vyhraj a jsou jaksi automaticky vyloučeny z Příspěvku měsíce. Nebo ne?

 • Ivča a Domča
  Ivča a Domča

  Markéto, moc díky za odpověď:)

 • Anonymní

  Ivčo, v podstatě je úplně jedno, jak článek pošleš, zda mailem, nebo přes web. Článek vyjde tak jako tak, a bude zařazen do obou soutěží, stejně jako ostatní články. 🙂

 • Ivča a Domča
  Ivča a Domča

  Chtěla bych se zeptat – jsem hlava děravá…. Poslala jsem svůj příspěvek do soutěže Tip na výlet emailem (ne přes formulář) i s fotkami, a teďka nevím, jestli bude zařazený i do soutěže o Příspěvek měsíce? Je možné touto cestou požádat o zařazení?Nebo mám článek poslat znovu přes ten formulář? Díky za odpověď.Ivča

 • Peťka

  Markétko, děkuji. U připojených fotek mi nepřišlo důležité uvádět název, jelikož v podstatě ani název nemají. 🙂

 • Anonymní

  Peťko, je celkem jedno, jak to pošleš. Klidně můžeš vše poslat mailem. Akorát u fotek je lepší uvádět jejich název, tj. to, co znázorňují.
  Jinak díky za článek! 😉 Již je zpracovaný a vyjde co nejdřív.

 • Peťka

  Chápu dobře, že článek se zasílá normálně přes VD stránky, a fotografie na uvedený email?

 • Petra Vymětalová

  nuninko, máš pravdu, první už přišel. Tak teď čekám něco dalšího od tebe 😉
  … od ostatních samozřejmě taky článek (články?) uvítáme…

 • Petro
  neboj to se rozjede :-))

 • Petra Vymětalová

  Nikdo nic?

 • bokul

  Super soutěž, věřím, že motivuje ke psaní spoustu cestovatelek a cestovatelů!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist