Napište o svých výchovných tricích, fintách a metodách

Rubrika: Soutěže

Každé dítě je originál a možná i vy jste se už na vlastní kůži přesvědčili, že to, co stoprocentně funguje na Petříka, se u Anetky dokonale míjí účinkem. To ale neznamená, že by vaši taktiku nemusela ocenit Nikolčina nebo Vojtíškova maminka.
Podělte se s námi o své metody a triky jak zvládnout různá výchovná úskalí.

Je jen na vás, jak svůj článek pojmete. Můžete se zaměřit na konkrétní problém, se kterým se potýká spousta rodičů, a sepsat všechny možné metody, jak se s ním vypořádat. Můžete zkusit vypsat různé tipy, které se vám osvědčily nebo naopak se podívat na „zaručené metody“, které neměly nejmenšího účinku. Nebo se třeba zamyslete nad tím, jak rozdílná povaha vašich dětí ovlivňuje to, jak k nim přistupujete v obdobných situacích.
Prostě fantazii se meze nekladou a do 20. října můžete prostřednictvím našeho formuláře posílat své příspěvky na téma VÝCHOVA – tipy, triky, metody.

Nezapomeňte své příspěvky označit heslem SOUTĚŽ – VÝCHOVA (do políčka „vzkaz redakci“) a před odesláním si je po sobě pečlivě přečíst a opravit případné chyby a překlepy. Každý soutěžní příspěvek musí mít alespoň 1500 znaků. Rozhodnutí o zveřejnění zaslaných článků je výhradně v kompetenci redakce serveru VašeDěti.cz.
Neposílejte články, které jste již publikovali jinde.

Budete-li si chtít trošku šplhnout, můžete na email redakce@vasedeti.cz poslat také 1-2 ilustrační obrázky, které k vašemu článku rádi připojíme. Nezapomeňte v emailu uvést svoji přezdívku a název článku, ke kterému chcete obrázky připojit.

A to nejdůležitější na závěr – o co soutěžíme?
Tři autorky, které určí redakce serveru VašeDěti.cz, si budou moci v závislosti na pořadí vybrat po jednom z balíčků knih z nakladatelství Fragment.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (16 vyjádření)

 • Moc gratuluji :-)) Pište dále :-))

 • Připojuji se ke gratulacím. Opravdu to muselo být těžké, vybrat nejlepší články, protože všechny se moc hezky četly a byly poučné.
  Ceny jsou taky skvělé, tak si je užijte!!!

 • Já posílám velikánskou gratulaci naším spisovatelským esům:)
  Články byly úžasné a všechny krásné:)
  Já být Petrou, tak když vás bylo jen pět, tak bych někde vyštrachala ještě dvě sady knih a odměnila vás všechny:)

 • Padmé

  Posílám velikánskou gratulaci výherkyním, blahopřeji ke krásným dárečkům a děkuji za pěkné články.:-)
  Jinak souhlasím s Lien – všechny články byly pěkné. Sama bych si nevěděla rady, které články vyhodnotit jako „nej“.
  Líbila se mi od Lussy „pomocnice“ a od Nuninky „taková nebudu“. Holky, děkuji za Vaše články, s chutí jsem si je přečetla, byly hezky napsané a měly „duši“. Díky moc.:-)

 • Moc děkuju redakci a všem bodujícím čtenářkám. Těší mě, že se vám články líbily. A gratuluju i samozřejmě i dalším holkám, které se soutěže zúčastnily. S chutí jsem si početla! Já se této soutěže zúčastnila myslím úplně poprvé a spíš shodou náhod 🙂

  Ivčo, pokud by ti to nevadilo, raději bych ten balíček B.

  Ještě jednou moc díky a přeju všem pisatelkám (současným i budoucím) hodně inspirace, hbité prsty a ve finále radost z výhry! 😉

 • Peťka

  Moc gratuluji! Není to až tak snadné, napsat pěkný článek na předem určené téma! 🙂

 • Lien

  Blahopřeju výherkyním a musím říct, že články byly super od všech.

 • Ivča a Domča
  Ivča a Domča

  Moc díky:-) Mám velikou radost, že se moje články líbily:-)Babofce a Hannah moc velká gratulace a dík i Lussy a Nunince za další článečky.

  Líbí se mi balíček B, ale pokud by jej chtěla babofka, pak bych si přála balíček A. Moc díky ještě jednou:-)

 • Petra Vymětalová

  Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych vyhodnotila tuto soutěž. Zapojilo se do ní sice jen 5 z vás, ale rozhodování nebylo ani zdaleka tak snadné, jak by se mohlo zdát.
  Jak to tedy dopadlo, se dočtete ZDE.

  Výherkyně na prvních dvou místech bych poprosila, aby mi daly vědět (na mail nebo sem do komentáře), který z balíčků by se jim nejvíce hodil.

  Vítězkám gratuluji a všem děkuji za jejich články, všechny stály za přečtení. Těm, které skončily na neoceněných místech bych chtěla ještě napsat, že to bylo opravdu těsně. Třeba to vyjde příště. Jakmile vyhodnotím ukončené soutěže, jdu chystat nové kolo 🙂

 • Lien

  Petro, tak spisovatelské střevo mi tedy chybí a hlavně ty zkušenosti z druhé strany to by bylo na psychodrama a to raději nééé. Ale je pravda, že jsem se na to takhle nepodívala. Každopádně se těším a třeba mě to chytne a něco vypustím.

 • Horempádem

  No tak to bude počteníčko :-))) Už se těším na ty zaručené rady a nápady 😀

  Uvidíme, třeba mě napadne, jak vás inspirovat 🙂

 • Petra Vymětalová

  Lien, s těmi zkušenostmi – jak se to vezme, ne? Minimálně z té druhé strany jich máš jistě spoustu 😉 Když jsem psala tenhle úvodní článeček, tak mě to teda nenapadlo, ale teď si říkám, že jsem tam mohla zmínit i možnost napsat o výchově, která byla aplikovaná na nás 😉
  Spisovatelské střevo máš a samolepky by se mohly hodit, co ty na to?

 • Lien

  Tak to se taky těším, ale nezapojím se, protože ještě žádné zkušenosti nemám. Tak spíš teoreticky, to potom probereme v komentářích, super nápad.

 • Ivča a Domča
  Ivča a Domča

  Petro díky za info:-)

 • Petra Vymětalová

  Ivčo, pokud budou články stát za to, můžeš klidně poslat každý den jeden 😉

 • Ivča a Domča
  Ivča a Domča

  Bezva nápad:-) Sice nevím, zda se zapojím, ale chci se zeptat – jeden autor=jeden článek, nebo je možnost zaslání více článků od jednoho? Možná jsem slepá, ale nenašla jsem to tam…
  No a už se těším na tipy a triky:-)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist