Napište, jak tvoříte s dětmi a vyhrajte knihy plné nápadů

Rubrika: Soutěže

Za pár dní nám začne Advent. Zkuste na chvíli zapomenout na uklízecí mánii s nákupní horečkou a raději si naordinujte kreativní předvánoční chvilku. Budete-li mít chuť se s námi podělit o zážitky z tvoření s vašimi dětmi, můžete na oplátku vyhrát některé z inspirativních publikací z nakladatelství Portál.

Ano, máme tu další kolo soutěže Napiš to a vyhraj. Tentokrát jsme se zaměřili na tvoření s dětmi a těšíme se na vaše náměty, jak do příprav vánočních dekorací zapojit i ty nejmenší. Nemáte námět ryze vánoční či adventní? Nezoufejte! Uvítáme i jiné nápady, jak s dětmi strávit pěkné odpoledne nebo podvečer, když se brzy stmívá a počasí pobytu venku zrovna nefandí.

Do dalšího kola soutěže budeme přijímat články na téma „Tvoříme s dětmi“, ideálně zaměřené na Advent a Vánoce. Není podmínkou posílat pouze konkrétní náměty, můžete se rozepsat i o svých zkušenostech a zážitcích při tvoření s dětmi, o výtvarných metodách, které jste si oblíbili atd. Není nutné držet se jen Adventu a Vánoc, ale buďte při svých tématech soudní a náměty na velikonoční výzdobu, oslavu konce školního roku apod. si schovejte do zásoby na odpovídající období 🙂

Podmínky pro účast v soutěži:
– vlastní článek o rozsahu minimálně 200 slov
– alespoň 2 ilustrační fotografie, k nimž vlastníte autorská práva
– článek je třeba vložit přes webový formulář nejpozději 15. prosince 2009
– při odeslání článek označit helem „SOUTĚŽ – Tvoření“

Fotografie posílejte na adresu redakce@vasedeti.cz a v emailu nezapomeňte uvést název článku, ke kterému patří a že jste jejich autorem!
! Soutěžní články nesmí být zveřejněny na jiných serverech, časopisech ani dalších médiích. Do soutěže se mohou zapojit pouze registrovaní návštěvníci serveru VašeDěti.cz.

Co můžete vyhrát?
Soutěžíme o 3 balíčky po dvou publikacích z nakladatelství Portál.
1. cena:
Tvoříme z obrázků našich dětí
Vydařená obrazová publikace plná námětů, jak dále zužitkovat kresby vašich dětí. S její pomocí si vyrobíte a nazdobíte praktické předměty, nápaditě zabalíte dárky nebo připravíte originální výzdobu a dekorace.
Krátké hry pro dlouhé chvíle
V této brožurce najdete 143 nápadů na zkrácení dlouhé chvíle při jízdě autem, čekání u lékaře nebo marodění v posteli. Hry jsou vhodné pro děti od 2 do 10 let.
cenacena

2. cena:
Nápady pro tvořivé děti
Knížka plná jednoduchých nápadů na tvoření s předškoláky a mladšími školáky. Nápady vycházejí z českého prostředí a autorka využívá dostupné materiály.
333 nápadů pro život s batoletem
Kromě her, jejichž prostřednictvím můžete rozvíjet děti od 1 do 3 let, tu najdete také řadu tipů a osvědčených rad, které se vám budou hodit při výchově batolete.
cenacena

3. cena:
Mámo, táto, tvořte se mnou!
Tři desítky námětů pro společné tvoření rodičů s dětmi. Najdete tu např. náměty na vytváření dárků, sestavení rodinného rodokmenu, přípravu narozeninové oslavy…
Vánoční příběhy pro potěchu duše
Drobná knížečka, která vám pomůže zastavit se, pustit předvánoční shon za hlavu a vychutnat si pohodu Vánoc.
cenacena

Pochlubíte se, jak tvoříte se svými dětmi?

Podrobná pravidla soutěže najdete v článku Napiš to a vyhraj … pravidla soutěže.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • bokul

    Super soutez, doufam, ze se mi to podari nejak zvladnout – primarne zacnu od hledani fotografii a snad se zvladnu zapojit!

  • Lien

    Jé, to je super nápad, už se těším, co holky pisatelky stvoří a budu se inspirovat.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist