Na tábor ZADARMO 2008

Rubrika: Soutěže

Velká soutěž serveru Vašeděti.cz a dětského tábora Nový Řadov Vám přináší možnost vyhrát poukaz na dětský tábor (v ceně 3.750 Kč)!

Možná si ještě vzpomenete na loňskou soutěž o volné poukazy na dětský tábor Nový Řadov, nebo alespoň na vlastní zážitky z letního tábora. Letos vám opět ve spolupráci s organizátory DT Nový Řadov nabízíme jedinečnou možnost poslat své děti na letní tábor ZADARMO!
Velká soutěž serveru Vašeděti.cz a dětského tábora Nový Řadov Vám přináší možnost vyhrát poukaz na dětský tábor (v ceně 3.750 Kč)! Po dobu konání soutěže bude ve hře celkem 6 volných poukazů na 4. běh DT Nový Řadov – všichni ostatní úspěšní účastníci navíc získají kupón na 10% slevu, kterou lze uplatnit na kterýkoliv z dosud neobsazených běhů DT Nový Řadov!

Jak budete soutěžit?
Soutěž Na tábor ZADARMO bude mít letos 1 kolo (27.4. – 17.5.)

V každém kole je Vaším cílem sestavit jednu fotografii z dětského tábora Nový Řadov, která se skládá z celkem šesti obrázků. Jednotlivé dílky „puzzle“ je třeba hledat na stránkách sponzora soutěže (www.novyradov.cz) pod symbolem této soutěže:

Jakmile sestavíte ze všech 6ti obrázků (jednoduchý návod uvádíme níže) celou fotografii, odešlete ji co nejrychleji (nejpozději však do skončení daného kola, tj. do 17.5.) na e-mail sponzora (info@novyradov.cz).
Tři nejrychlejší z každého kola vyhrávají poukaz na 4. běh DT Nový Řadov, všichni ostatní úspěšní účastníci pak obdrží kupón na 10% slevu (lze uplatnit na kterýkoliv z běhů DT Nový Řadov 2008).

Upozornění: Slevový kupón vyhrávají všichni úspěšní účastníci jednotlivých kol. Slevový kupón je přenosný (možno ho např. darovat). Slevy poskytnuté na základě slevových kupónů nelze sčítat. Slevy lze uplatnit pouze u těch běhů, které nejsou v době objednání poukazu vyprodané. Slevy nelze uplatnit zpětně – tedy na pobyty, které už byly v době soutěže řádně objednané.

Jednoduchý návod na ukládání jednotlivých částí fotografie do Vašeho počítače:
1) Najděte na stránkách www.novyradov.cz symbol naší soutěže
2) Klikněte na něj LEVÝM tlačítkem myši – obrázek se otevře v novém okně
3) Najeďte myší na obrázek a stiskněte PRAVÉ tlačítko – objeví se tabulka s možnostmi
4) Vyberte možnost ULOŽIT OBRÁZEK JAKO – obrázek uložte do Vámi vybrané složky

Vždy po třech týdnech (1 kolo soutěže) byste takto měli mít uloženo 6 obrázků, které dohromady tvoří jednu fotografii (rozměr 800 x 600 pixelů).

Jednoduchý návod na sestavení fotografie z nalezených obrázků:
1) V programu Word otevřete nový dokument
2) Zvolte zobrazení stránky na šířku (postup: volby Soubor – Vzhled stránky – Na šířku)
3) Vložte ve správném pořadí všech 6 obrázků (postup: volby Vložit – Obrázek – Ze souboru + vybrat danou složku a daný obrázek)
4) Po vložení všech 6ti obrázků ve správném pořadí získáte celou fotografii
5) Stránku s fotografií uložte a v příloze zašlete na e-mailovou adresu info@novyradov.cz

Pro sestavení fotografie lze samozřejmě využít i celou řadu dalších programů (např. Malování). Pokud se Vám sestavení fotografie nedaří, doporučujeme požádat o pomoc někoho z Vašich známých, nebo třeba Vaše děti – možná budete sami překvapeni, jak Váš potomek práci s počítačem ovládá…

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • A to si v dnešní době myslíme,že děti nechtějí jezdit na tábory a jenom sedí u počítače.

  • Petra Vymětalová

    Vzhledem k obrovskému zájmu o účast na DT Nový Řadov jsme po dohodě se sponzorem soutěže druhé kolo zrušili. První kolo, které končí tento týden, bude vyhodnoceno v souladu se zveřejněnými pravidly.
    Omlouvám se za změnu a jménem organizátorů DT Nový Řadov děkuji za pochopení.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist