Máte program na víkend? Pozvete i ostatní děti?

Rubrika: Soutěže

Je víkend, nikdo se nemusí hnát ráno do práce nebo školy a odpoledne honem po nákupech a pak nastoupit odpolední směnu v domácnosti. Celá rodina je pohromadě a bez ohledu na aktuální počasí by se chtělo někam i vyrazit.
Není ve vašem blízkém okolí zrovna nějaká zajímavá akce pro děti?

Možná vás už delší dobu láká návštěva divadla pro nejmenší, vaše děti se třeba těší na představení se svými oblíbenci z Kouzelné školky. A co třeba ta zajímavá výstava vláčků – nebude už náhodou brzy končit?
Nebo nemáte naopak vůbec žádnou představu, co by se s dětmi dalo podniknout, kam spolčeně zamířit?

Třeba vás inspiruje náš kalendář akcí, který jsme pro vás nedávno připravili, abychom vám mohli nabídnout spoustu zajímavých akcí pro děti i pro rodiče. Pravda, v tuto chvíli různými představeními pro děti, pohádkovými výstavami, sportovními dny, festivaly či tvořivými dílnami ve švech zrovna nepraská. Najdete tam sice také pár pozvánek na rodinnou dovolenou s programem nebo na dětské tábory, ale i pobytových akcí by v něm mohlo a mělo být o poznání víc.

Nechtěli byste nás proto pozvat na akce pro děti ve vašem okolí? Třeba se tam pak i potkáte s některými „VD maminkami“ 😉

V těchto dnech se někde u vás jistě chystá oslava Dne dětí, možná někde nedaleko budou za měsíc plát i svatojánské ohně, o programu na závěr školního roku nelze pochybovat. Nenechávejte si zajímavé akce jen pro sebe, zkuste pozvat i ostatní rodiče a děti všech věkových kategorií.

A teď ještě to nejdůležitější…
Všechny pozvánky na akce pro děti a rodiny s dětmi vložené do našeho kalendáře akcí do 15. června 2009 jsou soutěžní. Ten, komu jich zveřejníme nejvíce, získá stavebnici Lego Red Baron (670 dílků). Navíc jeden vylosovaný šťastlivec vyhraje plyšáka – veverku z Doby ledové 2.
Čím více pozvánek vložíte, tím větší šanci na výhru budete mít – ať už na cenu hlavní nebo plyšovou.

Lego Red BaronDoba ledová 2 - veverka

Vkládat můžete pozvánky na jakékoli akce pro děti nebo rodiny s dětmi, které splňují následující kritéria:

 • mají jasně stanovený začátek a konec
 • jsou vhodné pro děti nebo mají přímou souvislost s dětmi, rodinou či těhotenstvím (např. přednášky o výchově, porodu…)

Vkládací formulář najdete v kalendáři akcí nahoře nad vyhledávacím polem – kliknutím na odkaz + přidat další akci.

Neváhejte a pozvěte nás! Budeme se těšit…

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (13 vyjádření)

 • Ježeček
  Ježeček

  Ahojky a díky!
  Zvládala jsem to díky mamce a Jaroušovi, který se mi smál, ale podporoval mě v tom a chodili na procházky místo mě a ranní krmení prcka taky za mě zvládli a nechali mě spát nějakou tu hodinku.
  Ale na další vaše pozvánky se moc těším. Takže hledejte a vkládejte…!:-)
  Mějte se krásně *

 • Páni, Ježečku, jsi dobrá :-)))
  Moc gratuluji k výhře.
  A jinak také moc děkuji :-)))

 • bokul

  Super odvedená práce. Díky a velké gratulace k cenám!

  Jinak nejdůležitější jistě je nejen kalendář naplnit a využívat jej ke jhledání, že! 🙂

 • Petra Vymětalová

  Úplně prapůvodně jsem měla v plánu napsat to rovnou při vyhodnocení, pak jsem se (zčásti z důvodu časové tísně, jak jinak…) rozhodla, že si následující sdělení nechám na trošku jinou příležitost.
  Nakonec jsem ale naznala, že čím dřív tím líp…

  U vyhodnocení jsem totiž měla speciálně poděkovat také osobě, která měla na celé soutěži největší zásluhy – všechny vložené pozvánky poctivě procházela a schvalovala, zařazovala je do kategorií a často také dost upravovala popisky apod. Když napíšu, že tou, kdo nad pozvánkami vysedával po nocích je Ježeček, asi vám myslí probleskne jedna z následujících otázek:
  1) Je v pořádku, že ten, kdo pozvánky schvaluje, vyhraje nakonec soutěž?
  Odpovídám – ano, je to v naprostém pořádku.
  Administrace pro schvalování je naprogramovaná tak, že administrátor má možnost pouze upravovat popisky (název, text, termín, zařazení do kategorie, odkaz, místo konání), ale nemůže žádným způsobem ovlivnit to, kdo bude u pozvánky uveden jako „zadavatel“. Nemůže ani pozvánky smazat, pouze je zařadí mezi neschválené.
  Jediný způsob, jak by se snad dalo této pozice využít – vložit znovu to, co už bylo vloženo někým jiným, cizí pozvánku zamítnout a vlastní schválit. Jednak mi to připadá dost pracné, jednak by bylo možné takové věci dohledat.
  Navíc musím dodat, že jsem to byla já, kdo Ježečka ve vkládání dalších pozvánek povzbudil – to v momentě, kdy jsem v prvních dnech soutěže zjistila, že sama zatím vložila nejvíc a přitom nepočítá s tím, že by se mohla soutěže účastnit.
  2) Jak to mohla všechno zvládnout?
  Tak tuhle otázku si kladu pro změnu já (a asi nebudu sama). Pár akcí jsem sama schvalovala a i když to tak nevypadá, není to záležitost pár vteřin. Stejně tak vkládání pozvánek, pokud to má k něčemu vypadat, není jen prachobyčejné kopírování a zabere dost času. Takže opravdu – klobouk dolů a speciální poděkování navíc!

 • Peťka

  Ježečku, veliká gratulace a obdiv! Tolik pozvánek? Jak jsi to dokázala?? 🙂

 • Petra Vymětalová

  Do soutěže se zapojilo 41 návštěvníků a zveřejnili jsme celkem 2007 pozvánek na různé akce pro děti a/nebo rodiče.

  Prvenství patří bez nejmenších pochybností Ježečkovi za neuvěřitelných 1112 pozvánek!
  Pro zajímavost – na druhém místě co do počtu vložených pozvánek se umístila sylver s 409 pozvánkami, třetí byla pak kekunka s 288 pozvánkami.
  Cenu útěchy „vylosoval“ počítač pro pozvánku na výstavy pro celou rodinu, kterou vložila nuninka.

  Oběma výherkyním gratuluji k výhrám!
  Všem, kteří se do soutěže zapojili patří velký dík za vydatnou pomoc při plnění kalendáře akcí, ve kterém samozřejmě můžete pokračovat i mimo soutěž 😉

 • Na víkend už nic, je konec víkendu, byl pochmurný, deštivý, příští snad bude lepší…

 • Děcký den oslavíme návštěvou cukrárny,deckého hřiště a pořádným pomuchláním..:))

 • Program na víkend je pro mne zcela jasný. Nejstarší dcerce pomohu s angličtinou a budu jí pletacím drátem škrábat svědivou kůži pod sádrou na ruce. Prostřednímu synovi budu foukat nemocné ouško a tomu nejmenšímu, který je zaplaťpánbůh zatím zdráv, pomůžu s letní přípravou na hokej. Jinak jim všem uvařím něco dobrého, přečtu pohádku a budu zpívat. A Dětský den oslavíme na nějaké venkovní akci snad příští rok.

 • mam sobotu a neděli musim mavařit aspon na tyden ,protože v pondelí nastupoji do nemocnice a nevim na jak dlouho tak si chci vykend užit s dětmy

 • bamiska

  mám, ale poněkud jiný v sobotu mám zkoušku na VŠ, ale jedeme celá rodinka a potom vyrazíme do ZOO, snad bude co slavit:-)

 • ano mam..A samozrejme ze pozvu i malý zlatíčka 🙂

 • jit se ben proběhnout,anzaskotačit

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist